HELP - Servo Punto II:poruchy,soucasti,kontrolka.....

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Zambrotta
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 24 říj 2007, 11:04

Příspěvek od Zambrotta »

to SpiritWolker: mám tam baterii Varta Blue Dynamic 45Ah. Bohužel nevím jak je stará. Auto máme teprve půl roku. Zkusím ji nabít abych věděl jestli je to baterkou. Doufám, že jo.
Reklama
 

Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

No, podla mna to nieje baterkou chalani.
Punto MK2 1.2 8V ELX
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Příspěvek od 5-ko »

Arrow79 píše:No, podla mna to nieje baterkou chalani.
A ty môj pekný si už z babice doma? PLS odpoveď cez SS
...já sem uši a ty si až po uši v hovnech...
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

Taky myslim, ze to neni baterkou. Kdyz jsem puntu koupil, byla baterka totalne mrtva a presto servo v klidu fungovalo.
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

5-ko píše:A ty môj pekný si už z babice doma? PLS odpoveď cez SS
??? :roll: o co ide? :lol:
Punto MK2 1.2 8V ELX
Zambrotta
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 24 říj 2007, 11:04

Příspěvek od Zambrotta »

Tak jsem byl na diagnostice. Ne ve Fiatu, ale u jednoho maníka v garáži. Vypsalo to chybu serva takže to bude ono. Ted si jen našetřit pořádný balík a opravit to. To je v pr.., ale co už nabečím. Baterka je OK.
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Příspěvek od 5-ko »

No dobre. Sú tu rady a typy ako si to spraviť... Vyhľadaj to. Už je pokazené, takže keď ho aj neopravíš... Skús preletovať elektroniku, vyčistiť relé a vôbec všetko, čo s tým súvisí... A ozvy sa ako si dopadol!!!
...já sem uši a ty si až po uši v hovnech...
Uživatelský avatar
Teoho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 276
Registrován: 18 kvě 2008, 08:56
Bydliště: Topolcany

Příspěvek od Teoho »

mne stale blika kontrolka pasov a pritom som stale zapasany... a kamos to ma tiez tak isto.. kto vie co s tym je? nejaka chyba? alebo som zabudol nieco vypnut?, alebo skor zapnut.. alebo vytrhnem pasy, dam len imitaciu :D:D:D ale nie

___________________
Punto 1,9 JTD Sporting
Zambrotta
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 24 říj 2007, 11:04

Příspěvek od Zambrotta »

Dnes jsem byl ve Fiatu a řekli mně že to chce vyměnit motorek posilovače a bude to OK. Tak je to objednáno a v pátek to tam pujdu hodit. Vyjde to na 9000,- tak uvidíme. Snad bude problém vyřešen.
Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHANE54 »

no za 9000 by som sa s tym najskor vyhral, pripadne zbehol za autoelektrikarom. a ked uz naozaj treba vymenit, tak by som vymenil...
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
lada68
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 28 črc 2006, 20:43
Bydliště: Ostrava

dotaz

Příspěvek od lada68 »

Ahoj,mám problém.Jak je manžeta řízení,tak se mi po otočení volantem ozývají takové praskavé zvuky.Chci se zeptat,zda je tam nějaké mazací místo pod tou manžetou anebo čím to může být?
Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHANE54 »

SpiritWolker píše:ja som na diagnostike bol a vo Fiate nevedia co tomu je ani podla tej diagnostiky.
Aj mne sa asi pokazilo servo pri parkovani :-( lebo ked som sa uz vratil k autu uz neslo :-(
takze predvcerom som dal nabijat bateriu a zrazu po nastartovani mi fungovalo servo :lol: cez den som este skusil 4x nastartovat a zaplo sa aj servo ale vecer ked som siel von tak uz neslo :cry: taqkze cez vikendik zase budem nabijat bateriu, aku mas bateriu? ja mam BANNER Starting Bull 44A ale uz asi 3-4r staru
to bude skor len domnienka, ze je to baterkou. urcite ako si ju dal nabijat, pravdepodobne si ju odpojil a dal na nabijacku. odpojenie baterie ti nejake elekronicke veci vynulovalo. a ty si si myslel, ze je to slabou baterkou. nad tym si nerozmyslal?
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
Zambrotta
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 24 říj 2007, 11:04

Příspěvek od Zambrotta »

No tak jsem byl v tom Fiatu a měnil ten motorek. Se ale zjistilo, že je motorek OK, takže je to v pr. Chce to vyměnit celé řízení. Jsem rád, že jsem to dal do Fiatu alespon jsem nemusel platit za motorek, který by mně byl ted úplně k ničemu.
stonepet
Fiaťák
Příspěvky: 151
Registrován: 27 čer 2006, 09:11
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od stonepet »

Zambrotta píše:No tak jsem byl v tom Fiatu a měnil ten motorek. Se ale zjistilo, že je motorek OK, takže je to v pr. Chce to vyměnit celé řízení. Jsem rád, že jsem to dal do Fiatu alespon jsem nemusel platit za motorek, který by mně byl ted úplně k ničemu.
Nevím, jestli jsi zkoušel všechny relátka a pojistky, ale zkus to projít, dotlačit, případně vyčistit. Bráchovi taky nefungovalo servo a hrabal se v té skřínce u motoru něco dotlačil a už to zase šlo. U mne zase přestala fungovat klima a byl jsem s tím v servise a akorát dotlačili nějaké to relátko v skříňce v motorovém prostoru a ejhle klima se rozběhla. Vím, že to nejsou žádné odborné rady, ale někdy to visí na takových prkotinách.
FIAT PUNTO 1.8 HGT 96kW/130 prodán po 10letech skvělé služby
Mila
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 27 bře 2007, 17:27

Příspěvek od Mila »

Kdyby někdo potřeboval, tak prodám nový nepožitý motor do serva za 4500kč.
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“