vyfuk

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
marko215
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 06 čer 2008, 15:07

vyfuk

Příspěvek od marko215 »

Ahoj Lidi prosim vas resil nekdo s vas zvuk vyfuku u stila 1.9 jtd
Reklama
 

ThommyBoy
Fiaťák
Příspěvky: 111
Registrován: 11 led 2007, 22:03
Bydliště: Slovensko KE-okolie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ThommyBoy »

no tak na toto aj ja som zvädavý
Fiat Stilo MW Dynamic 1.9 JTD 85kW :) :)

Punto I 1.2 8V 44kW SX je už minulosťou :(

Obrázek
Leone123
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 28 bře 2007, 08:51
Bydliště: Košice SK

Výfuk

Příspěvek od Leone123 »

Ale čo konkrétne, chseš vyladiť výfuk, alebo aby bol nehlučný?????????
bigneill
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 27 srp 2006, 20:49

Re: vyfuk

Příspěvek od bigneill »

asi to patri sem . . menil dakto vyfuk za sportovy ? 1,6 16V . Ta čuchačka na plyn mi uz fakt lezie na nervy
Popripade hodit link aky sa tam vojde ( najlepsie aby pasoval bez velkych zasahov
mopagi
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 24 úno 2008, 21:12

Re: vyfuk

Příspěvek od mopagi »

Já má výfuk Ulter dual http://eshop.spei.cz/eshop/sportovni-vy ... duet-1l-1p" onclick="window.open(this.href);return false;
bigneill
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 27 srp 2006, 20:49

Re: vyfuk

Příspěvek od bigneill »

chcel by som len na jednu stranu s ovalom ( laufom - comi poslali ponuku -- INE palky . . preto pytam rady
mopagi
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 24 úno 2008, 21:12

Re: vyfuk

Příspěvek od mopagi »

Nějak nemůžu pochopit co vlastně chceš chceš randál a nebo pěknej vejfuk? Tenhle nedělá moc randál ale bez ůprav jde zaměnit za origo.http://eshop.spei.cz/eshop/sportovni-vy ... jednoducha" onclick="window.open(this.href);return false; :shock:
bigneill
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 27 srp 2006, 20:49

Re: vyfuk

Příspěvek od bigneill »

pekny vyfuk co nerobi moc randal . Jazdim stym aj dlhsie trasy a netreba mi ohluchnut ,mal som Sebring na Honde a dal som to prec.Na linku co posielas je presne to co potrebujem aspon to tak vyzera :D
Takze ak nenajdem inde lacnejsie idme objednavat - diks
mopagi
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 24 úno 2008, 21:12

Re: vyfuk

Příspěvek od mopagi »

Možná by šel objednat u výrobce za slušnou cenu http://www.ulter.com.pl/index.php?show= ... m=36&s=368" onclick="window.open(this.href);return false;
Jurisss
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 24 kvě 2009, 11:17

Re: vyfuk

Příspěvek od Jurisss »

Měl by někdo zkušenost z poslední doby,do jakého výrobce výfuků jít ? Budu muset udělat střední i zadní díl.Starý výfuk je ještě původní od Taliánů-vydržel úctyhodných 10 let a 170 000 km.Co jsem tak lehce zatím našel,tak Bosal,Walker a polský Polmostrow. Ceny diametrálně odlišné,kopíruje to i kvalitu ? Ne že bych chtěl nutně jít do Poláka,jen aby se ten dražší prostě časem vyplatil na provoze.Předem díky za radu !
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: vyfuk

Příspěvek od idefix »

Měnil jsem poslední díl poláka izawit 1100,-Kč 24.1. 2015 tam bude rok. Nějaký kilák jsem na něm najel zatím dobrý vzhledově jak nový nikde nerezne ,zvuk nezměněn. Původní jsem měnil také po 10 letech.
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: vyfuk

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

marko215: Ano zvuk výfuku jsem řešil, jak to říct slušně... operativní cestou :mrgreen: ... Než objednám nový z Polska vyzkoušíme trubky z práce aneb jak s oblibou používám: "kadla, kadla pouuuu" :lol: :lol: :lol:

Avšak, zvuk je to ve své podstatě zajímavý... v nejbližší možné době (pravděpodobně zítra) se pokusím zvuk zachytit na video ;-)
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
marty-ma
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 21 pro 2014, 18:46

Re: vyfuk

Příspěvek od marty-ma »

Z mého pohledu zvuk vozů nijak neřeším. Výfuk jsem měnil na 1.8 někde okolo 180T najetých km. Byl pořád z fabriky a jeho "vada" byla ta, že slezlo venkovní opláštění koncového dílu. Nahradil jsem ho druhovýrobou - nevím, čí je to výtvor - ale přes 3,5 roku je tam bez problémů jak 2., tak 3. část celku. Vlnovec jsem měnil však už 2x.
Spíše kvůli estetickému "doladění" - zase je to můj subjektivní pocit, ne všem se musí zamlouvat -jsem na 2.4 doplnil jen koncovku. Původní ohnutou trubku z výfuku jsem jen uřízl a nasadil koncovku ve tvaru "Y". Zvuk samotné 2.4 je pro mé uši velice lahodný :roll: a i po této úpravě je stejný. Jen při vyšších otáčkách (4800-5500) začíná jakoby "syčet". Asi to bude dáno tím, že průměr koncovky je o nějaký mm větší než průměr výfukové roury (přisávání...). Samotný 3. díl výfuku je původní a až odejde se vší pravděpodobností to udělám shodně.
Jestli to půjde, vložím foto ...
Přílohy
koncovka-1.jpg
koncovka-1.jpg (124.16 KiB) Zobrazeno 3895 x
koncovka-2.jpg
koncovka-2.jpg (99.19 KiB) Zobrazeno 3895 x
Jurisss
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 24 kvě 2009, 11:17

Re: vyfuk

Příspěvek od Jurisss »

Nakonec jsem objednal Walker-střední+zadní díl+montážní příslušenství za 4 500,-Kč.Nechce se mně pod károu z tohoto důvodu ležet každý druhý rok.
Odpovědět

Zpět na „Stilo“