Přední stěrače-délka,cyklovač,poruchy...

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Pandora
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 29 čer 2008, 01:54

Příspěvek od Pandora »

Já jsem technický antitalent, tak se mu moc věnovat nebudu v této oblasti. jinak se mi ještě líbí, že má Punto celkem místo v oblasti pravého kolene, Grande už má ten panel natočený k řidiči a člověk má koleno v dotyku s palubní deskou, což se mi nelíbí. Nová Fabie je na tom také stejně, a o jiných autech, než těchto 3, neuvažuji.
Reklama
 

Pandora
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 29 čer 2008, 01:54

Příspěvek od Pandora »

Jak hodně ti Punto ztrácí v kopci? Třeba na D1, vyjede kopec, že se udrží 120 km/h?
be.smile
Fiaťák
Příspěvky: 146
Registrován: 08 srp 2006, 10:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od be.smile »

urcite...120 to udrzi...na 4 100% ...horsi kdyz te nekdo pribrzdi..tak proste musi podradit..jinak punto neni az tak dalnicni auto..spis takovy mestsky.az okreskovy:) ale dalnice taky v pohode..zalezi jaky tam budes mit taky kola.. co se tyce venovani se autu tak ymslim tak akorat pravidelnou udrzbu jako myti atd..ja osobne ho jeste 3x za rok voskuju..
a tady mas sice blbe ale vyfoceny ze po dalnici to jde..v patek v noci D2 smer breclav Obrázek
Naposledy upravil(a) be.smile dne 06 črc 2008, 23:24, celkem upraveno 1 x.
Punto Mk2b 1.2 8V classic 2006
Fiat Stilo 1.6 16V 3d
Pandora
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 29 čer 2008, 01:54

Příspěvek od Pandora »

Barvu máš moc pěknou. Za kolik jsi s ním jel nejméně? Jinak kdysi jsi psal o drnčení v interiéru, třeba někdo si stěžuje na plasty v zimě, už se to zlepšilo?
be.smile
Fiaťák
Příspěvky: 146
Registrován: 08 srp 2006, 10:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od be.smile »

dlouhodobej prumer cca na 2500 tis km mam 6,5/100..ale jezdim cca 60 km denne jen ve meste..a pak neco malo po okreskach ...a ve meste kratky trasy..a ne zrovna sporive.:) ale jiank nejmin jsem se dosta ve 2 lidech na 60 km trase na 3,8 l/100 ale to bylo hooodne nezazivny. jinak ted jsem s tim za tyden nalital kolem 1500 km a z toho pres 1000 km po dalnicich a zbytek mesto...a postreba 7,0/100. a co se tyce drnceni..tak stacilo pritahnout jeden sroubek u palubky...a drceni je pryc..ja jsem na drnceni celkem ujetej takze kdyby tam neco jen lehce drncelo..tak bych se zblaznil. akorat mi lehce zvoni ten vyfuk..ale to dela ten spletenej kus co je nekde uprostred ...ale to je hodne nevyrazny...
Punto Mk2b 1.2 8V classic 2006
Fiat Stilo 1.6 16V 3d
Pandora
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 29 čer 2008, 01:54

Příspěvek od Pandora »

To je právě ono, Punto není tak náchylné na spotřebu při mačkání plynu, kdežto Fabie je. A cena benzínu roste a já s tím chci jezdit hlavně ve městě - tj. do práce a na nákupy. A na tak malou spotřebu se s grandem a Fabií II nedostanu.
Pandora
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 29 čer 2008, 01:54

Příspěvek od Pandora »

Uvidím, jak se Classic bude ještě dlouho dodávat do Čech. Koukal jsem se na netu na chiptunning Punta, ale trochu bych se toho bál.
be.smile
Fiaťák
Příspěvky: 146
Registrován: 08 srp 2006, 10:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od be.smile »

no to uz bych si tam dal radej sportovni filtr...nez chiptunnig...navic je to docela dost penez..a podle me to nepoznas...a jak dlouho se tu bude jste prodavat...ja ho mam od unora 2006..a predtim se mylsim prodavalo tak 1/2 roku..tkaze bych to videl ze jeste celej letosek.navic..ted je vlastne facelift...takovy mk2bb:) ale ta stribrna mrizka vypada hrozne.
Punto Mk2b 1.2 8V classic 2006
Fiat Stilo 1.6 16V 3d
Pandora
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 29 čer 2008, 01:54

Příspěvek od Pandora »

Nepřemýšlel jsi o bočních lištách dveří?
Pandora
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 29 čer 2008, 01:54

Příspěvek od Pandora »

Mně se ta stříbrná mřížka líbí a stříbrný budíky vypadají taky pěkně.
be.smile
Fiaťák
Příspěvky: 146
Registrován: 08 srp 2006, 10:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od be.smile »

tam jsou stribny budiky? hmm..to jsem nevidel..ale mrknu jak ho nekde uvidim..listy na dvere jsem chtel dat..ale.origo cca 2 tis..a stejne..tukance mam pod a nad eventuelnima listama:) a taky to nevypada ciste..
Punto Mk2b 1.2 8V classic 2006
Fiat Stilo 1.6 16V 3d
Pandora
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 29 čer 2008, 01:54

Příspěvek od Pandora »

Má to stříbrný číslice + stupnice + lemy těch budíků, změnili tvar hlavice řadící páky a potahy sedadel - více podobné Grande Puntu, na volantu to má červený znak i na poklicích.
be.smile
Fiaťák
Příspěvky: 146
Registrován: 08 srp 2006, 10:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od be.smile »

kdyztak se mrkni na hlavni stranu..pridal jsem svoje fotky..protoze tuhle diskuzi nam stejne presunou...takze at je kam.:) nemas to nekde vyfoceny? by me zajimalo jak to vypada..:)
Punto Mk2b 1.2 8V classic 2006
Fiat Stilo 1.6 16V 3d
Pandora
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 29 čer 2008, 01:54

Příspěvek od Pandora »

Jednu fotku, kde je to trochu vidět mám, ale nevím, jak se vkládá obrázek.
be.smile
Fiaťák
Příspěvky: 146
Registrován: 08 srp 2006, 10:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od be.smile »

jen upload na http://imageshack.us/ a do odpovedi zkopirujes celej ten druhej dlouhej odkaz
aledivam se ze z toho 3dv udelali jeste fakt hezky auto... zas ty svetla na kufru atd..a do interieru dali stribrnou..takze verim ze to musi vypada dobre.
Naposledy upravil(a) be.smile dne 07 črc 2008, 00:19, celkem upraveno 1 x.
Punto Mk2b 1.2 8V classic 2006
Fiat Stilo 1.6 16V 3d
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“