MOJE PUNTO 2- Ukažte ta svoje ;-) Tomas-sk8

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

MOJE PUNTO 2- Ukažte ta svoje ;-) Tomas-sk8

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

čau,takže už sem konečně taky nějak nafotil Punťáka,tak sem taky házim pár foteček.. :wink:

http://img183.imageshack.us/my.php?image=01ux9.jpg

http://img168.imageshack.us/my.php?image=02ym2.jpg

http://img90.imageshack.us/my.php?image=03eb1.jpg

http://img185.imageshack.us/my.php?image=04fe7.jpg

snad ty fotky půjdou, vkládam sem poprvý tak snad to pofrčí

:roll:
Reklama
 

Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

Jinak je to klasická 1,2 8V, rok výroby 2001,no nějakou výbavu to má(el. stahování oken). :) No jinak je to na 15ctkách-195/50/15..Ještě to teda nemam podle svejch představ kompletní,ale už se to sem aspoň takněj dá hodit :wink: Tak kdyžtak pište nějaký reakce na to jak se vám to líbí,díkes,čao
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

Tomas-Sk8 píše:Jinak je to klasická 1,2 8V, rok výroby 2001,no nějakou výbavu to má(el. stahování oken). :) No jinak je to na 15ctkách-195/50/15..Ještě to teda nemam podle svejch představ kompletní,ale už se to sem aspoň takněj dá hodit :wink: Tak kdyžtak pište nějaký reakce na to jak se vám to líbí,díkes,čao
Pekné ten "modrý dekor " je nálepka alebo striekane?
Robil si dačo aj z introšom?
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Uživatelský avatar
pink-jackass
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 10 kvě 2007, 17:46
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pink-jackass »

No mas to pekny Tome :wink:...
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od l-cizek »

hmmm...moc pěkné.... hele, jak to jede s těmahle kolama?? Neni to znát, ta šířka? Já si chi taky kupovat alu 15" ale nevim co za gumy...asi tam dám ale 185/55...
Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

pink-jackass píše:No mas to pekny Tome :wink:...

jo? 8) vim že si to ještě neviděl :lol: Už se chystam na ty bubny a na vejfuk,tak snad až budou kachle tak to bude :wink: doufam do měsíce..Hele a co ty pojedeš do Dlouhý lhoty?
Naposledy upravil(a) Tomas-Sk8 dne 22 črc 2008, 17:18, celkem upraveno 1 x.
Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

majco píše:
Tomas-Sk8 píše:Jinak je to klasická 1,2 8V, rok výroby 2001,no nějakou výbavu to má(el. stahování oken). :) No jinak je to na 15ctkách-195/50/15..Ještě to teda nemam podle svejch představ kompletní,ale už se to sem aspoň takněj dá hodit :wink: Tak kdyžtak pište nějaký reakce na to jak se vám to líbí,díkes,čao
Pekné ten "modrý dekor " je nálepka alebo striekane?
Robil si dačo aj z introšom?
S interiérem zatim nic..jenom časem asi koupim menší volant..Ale mam ten interiér v barvě těch polepů..Jsou to prostě jen nálepky,jen je to nějak speciálně zafixované aby to drželo..(+je to nějaká special fólie)
Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

l-cizek píše:hmmm...moc pěkné.... hele, jak to jede s těmahle kolama?? Neni to znát, ta šířka? Já si chi taky kupovat alu 15" ale nevim co za gumy...asi tam dám ale 185/55...
Já právě nevim jak by to jelo s těma 14ctkama,protožejsem tam rovnou dal tyhle 15ctky,tak nemůžu soudit rozdíl,víš jak..Ale nejede to špatně..Ale vem si že máš jen 1,2 a na tom takový salámy. :P to moc ject nemůže..ale docela to sedí v zatáčkách..no jinak dáš je tam v cajku,jen si budeš muset vzadu udělat dorazy,protože ty gumy ti pudou do lemů..Jak jsou široký..To by ti ty 185 dělat neměly.. :wink:
wercecko
Fiaťák
Příspěvky: 164
Registrován: 18 čer 2006, 17:28
Bydliště: Jihlava..
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wercecko »

l-cizek píše:hmmm...moc pěkné.... hele, jak to jede s těmahle kolama?? Neni to znát, ta šířka? Já si chi taky kupovat alu 15" ale nevim co za gumy...asi tam dám ale 185/55...
Je to znát jak svína, 185/55 je na jistotu, za dodržený rozumnýho ET nebudou nikde šuchať.
Calypso Punto aka Pomeranč
Obrázek
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

no mas to pekne !!!
btw: podle ceho jsou ty nalepky, ze uz to vidim na tretim bo ctvrtem punto mk2.
a odkud jsi ?
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

wercecko píše:
l-cizek píše:hmmm...moc pěkné.... hele, jak to jede s těmahle kolama?? Neni to znát, ta šířka? Já si chi taky kupovat alu 15" ale nevim co za gumy...asi tam dám ale 185/55...
Je to znát jak svína, 185/55 je na jistotu, za dodržený rozumnýho ET nebudou nikde šuchať.
asi tak no..mě jdou do těch lemů,tak budu muset udělat dorazy..a nebo koupim jiný ráfky možná..ještě nevim..Každopádně když máš tyhle kola,tak máš pak oházený celý boky auta,když prší..
Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

Katy píše:no mas to pekne !!!
btw: podle ceho jsou ty nalepky, ze uz to vidim na tretim bo ctvrtem punto mk2.
a odkud jsi ?
čao,jsem ze Strakonic jako Pink jackass :wink: No a je to vzor podle loga fiat 2000(takovej ten vavřín kolem toho znaku)..Já jsem to tady ještě neviděl(jako v čechách)..Stejně to ještě neni complette.. :cry: Ještě to bude hodně práce
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

ja to videla v rakousku na mk2, pak jedne clen klubu - Rad , to ma... a pak jeste nevim.... nejaky slovensky jine tusim.
nebo to bylo tohle ? nemas ho ted nejak koupeny ?

btw: kola k tomu nahodou jdou... ja bych byla pro dorazy :)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

Katy píše:ja to videla v rakousku na mk2, pak jedne clen klubu - Rad , to ma... a pak jeste nevim.... nejaky slovensky jine tusim.
nebo to bylo tohle ? nemas ho ted nejak koupeny ?

btw: kola k tomu nahodou jdou... ja bych byla pro dorazy :)
No koupený ho mam tak 3 měsíce,ale bylo bouraný a navíc bez těch polepů,takže bylo bílé..tohle sem si nechal udělat..A ty dorazy asi budu muset udělat no..Ale ty gumy už jsou stejně sjetý,takže možná dam 185..Ještě nevim..Každopádně udělam fólie a ještě nějaký vychytávky..zatim tam mam jen křídlo a práhy a ty kola a polepy a rádio..
Uživatelský avatar
pink-jackass
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 10 kvě 2007, 17:46
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pink-jackass »

Tomas-Sk8 píše: jo? 8) vim že si to ještě neviděl :lol: Už se chystam na ty bubny a na vejfuk,tak snad až budou kachle tak to bude :wink: doufam do měsíce..Hele a co ty pojedeš do Dlouhý lhoty?
Jiste ze pojedu! :!: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“