Prohňilé začátky prahů u předních kol

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

Prohňilé začátky prahů u předních kol

Příspěvek od Kubasek »

Zdravím.
Boužel jsem z hrůzou zjistil,že mi u předních kol pod plast.krytem prahu zhnil začátek plechu ve sojení..V duchu jsem doufal,že Páloš má pozink i na podvozku.Teď si kladu otázku,jak nejlépe ošetřit plechařinu před dalším hnití.Máte s tím někdo zkušenosti hlavně s tím,jak oddělat plastový kryt podběhu,abych něco nevyrval....díky moc..
..Opilý řidič,veselý vrah..
Reklama
 

Uživatelský avatar
martello
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 30 dub 2006, 08:02
Bydliště: J.Hradec

Příspěvek od martello »

Já to vyřešil "snad" tak že místo bahna který bylo v místě napojení prahu a blatníku jsem nacpal průhlednou silikonovou vazelínu.
FIAT Palio 1.2 75Hp
Made in Brasil
1nekros1
Fiaťák
Příspěvky: 90
Registrován: 14 čer 2008, 23:54
Bydliště: Palarikovo - NZ okres

Příspěvek od 1nekros1 »

najlepsie riesenie je pekne secko hnile a hrdzave s kartacom okefovat az po plech kupit si acetonove riedodlo a body 939 alebo 959 alebo nieco podobne ako gumoasfalt(do 300sk jednu pixlu mam aj doma )ocistt plech riedidlom a naniest tam stetcom peknu rovnomernu vrstvu a na podvozok by som odporucal trosku viacej pretoze kamienky ti to (hlavne v zime) obiju ked das malo. a potom mopzes byt nadalej vysmiaty. silikon ti sol v zime rozozere.
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

Příspěvek od Kubasek »

Asi před 10 dnama jsem celej podvozek nastříkal hmotou ze spreju.Tohodle jsem si všimnul,když jsem řádil na kole..Určitě je nutné všechno zhnilé dát pryč...Máte někdo zkušenost se způsobem přidělání plastového prahu..Myslím,kde a jak drží..demontáž... :idea: Díky všem,kteří mi dávají své rady..
..Opilý řidič,veselý vrah..
1nekros1
Fiaťák
Příspěvky: 90
Registrován: 14 čer 2008, 23:54
Bydliště: Palarikovo - NZ okres

Příspěvek od 1nekros1 »

ja som to montoval a bolo treba len minimum skrutielk pretoze to perfektne sedi. a sprej nieje moc dobry pretoze zanechava volne miesta medzi kvpkami.. :-D mam to uz odskusane lepsie je stetcom to natret a az potom nastriekat. robil som si tak favorita a 2 zimi vydrzal tyzdenne 700-800kilometrou a nechytil zadnu hrdzu. nanho som montoval aj tie plastove podblatniky aj nastriekaval cely spodok
Odpovědět

Zpět na „Palio“