Zasunutí autorádia

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Petan20
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 18 bře 2008, 22:40

Zasunutí autorádia

Příspěvek od Petan20 »

Zdarek potřeboval bych jen jednu informační odpověď dneska jsem zabudoval autorádio do Punta MK1, ale neviděl jsem žádné uchytky, nebo čím bych to přitáhnul a tak jsem se chtěl zeptat jestli to tam stačí jen tak prostě zasunout u fouvéčka jsem to teda taky jen zasunul ale přišlo mi to že to šlo hůř a tím padem to ani nemohl vypadnout... ted teda si taky neumím představit jak by to vypadlo ale i tak šlo to tam hladce ... aby mi neskákalo při sebemenším drncání atd. v tom meziprostoru díky za odpověd
Reklama
 

Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Příspěvek od liborko »

však kolem těla autorádia má být ještě takový kovový nandávací rámeček,bez toho ti to bude skákat a já nevim co ještě
Oli
Fiaťák
Příspěvky: 131
Registrován: 09 říj 2005, 20:10

Příspěvek od Oli »

tak tak a ten kovovej ramecek ma v sobe takovy trojuhelnickovy packy ktery se pozahybaji dovnitr aby drzeli jakoby v tom okolnim plastu (zajisteni proti vytahnuti zlodejicky) a pak toho ramecku zasunes radio a ejhle uz to nejde vytahnout ven :)
corleone
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 271
Registrován: 07 led 2008, 19:41

Příspěvek od corleone »

Jestli ten rámeček k autorádiu nemáš, nacpi kolem rádia zezadu zmuchlané noviny :idea:
Punto 55S Mk I
Petan20
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 18 bře 2008, 22:40

Příspěvek od Petan20 »

noo kolem rádia mám takovej ten rámeček proto to tam taky neskáče ale přesně jak si tu psal otevřu ty páčky a auto rádio už nevytáhnu :D:D hehe jinak to tam teda nemusím pevnit šroubkama a ták koukám :D oukej drží drží ... jo jinak kluci mám repra na palubce nevíte o nějakých kvalitnějších které se tam dají dát
voughne
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 27 čer 2008, 17:15
Bydliště: PO, Slovenskooo

zelzna klietka help

Příspěvek od voughne »

Caute no ja mam podobny problem, menim radio v MK2 , bolo tam stare kenwood na kazety a tak vcera som si kupil SONY s mp3 , podarilo sa mi pozapajt konektory atd, ale problem je ze na tom starom radiu bola ta zelezna klietka a to stare autoradio voslo cez nu cele, ale to sony vojde iba do polky a potom je sirsie tak sa neda pretlacit (ale vyzera to len akokeby taky plech bol od tej polky, ktory sa asi da nejako odstranit?). Poradte co stym teraz? klietku som z auta vytiahol krasne som si prsty porezal :o a to sony radio som tam len tak supol ,ale nemzoem to tak nechat to bude skakat. Treba mi kupit novu klietku alebo co mam robit? Vo fiate odomna xcu za taku robotu 5k , no a ja elektrikarsky hyperantitalent ked som to uz pozapajal tie konektory a setko hraje tak ako ma akurat to uchytenie ,tak to uz nevzdam :) dakujem za hocijake rady okrem fiat servis :P
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“