Střešní nosič

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Boris
Fiaťák
Příspěvky: 67
Registrován: 27 úno 2008, 19:15

Střešní nosič

Příspěvek od Boris »

Jaké máte zkušenosti se střešními nosiči?
Chtěl bych si pořídit nosič, abych mohl vozit (2) jízdní kola. Je to v pohodě? Vejdou se kola na malou střechu Seicenta?
Jaký typ nosiče musím mít? Dá se vůbec na střechu nějaký nosič připevnit? Připadá mi, že není kam (zatím tedy žádný nemám).
Tolik otázek :roll:
Snad přijde i nějaká odpověď :wink:
Reklama
 

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Zkusenost nemam ani me nenapadlo o necem takovym uvazovat:D jinak nosniky tady http://stresni-nosice-prikryl.cz/_c10_l ... cento.aspx a myslim ze to bude s kolama na strese vypadat dosti legracne :lol:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

no to každopádně, pokud bude náklad na střeše větší než auto pod ním :lol: :lol: :lol:
www.minimaxa.cz
velechovský václav
Fiaťák
Příspěvky: 137
Registrován: 11 srp 2006, 16:00

Příspěvek od velechovský václav »

Před časem jsem uvažoval o přepravě bicyklu na autě . Skončilo to tím, že po sklopení zadní sedačky vkládám do auta rám bicyklu a demontované přední a zadní kolo.
Konstrukce střechy je velmi "chatrná" a asi by nesnesla zatížení .
Možným řešením se mi jeví montáž tažného zařízení pro přívěs a závěsného zařízení pro bicykly. Jěště jsem to nikde neviděl.
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Strecha asi nebude tak chatrna aby neunesla 2kola omg :roll: ....ve skole nas stalo na felicii 8na strese a vydrzela....proc by fiat nemel vydrzet 2kola :lol: :lol: :lol:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
autoholik
Fiaťák
Příspěvky: 171
Registrován: 13 zář 2005, 17:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od autoholik »

mam na seicente stresny nosic 4max od Intercars. cena vynikajuca, monztaz jednoducha, kvalita a celkova tuhost velmi slusna. dostupne aj nastavce na bicykle...tiez za par korun, planujem v blizkej buducnosti kupit.
v pripade zaujmu, napiste na milan@konzum.sk a mozem poslat foto.
PS: viezol som na nom uz 50kg balenia postele z ikea !!! a takisto aj 3m dlhu kuchynsku pracovnu dosku.
Paradne, modre, krasne Seicento 0.9 ... 150ooo km, 1999/5 :)

http://www.milan.konzum.sk
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Příspěvek od radek.s »

Já mám na Seicento originál střešní nosič od Fiatu. Dá se objednat u Fiatu a objednací číslo je 50900005, cenu neznám, koupil jsem použitý na inzerát. Jsou to v podstatě příčníky s držáky na koncích, které se přimontují do vybrání po stranách střechy, ta vybrání jsou vidět při otevření dveří a taky nad bočními okénky vzadu. Nosič je zamykací a lze objednat i daší věci k tomu jako držák na kolo, držák na surf, na lyže, zahrádku. Udávaná nosnost je 30 kg.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Sadness.click
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 14 srp 2008, 00:07

Re: Střešní nosič

Příspěvek od Sadness.click »

Je to v pohode. Koupil sem zahrádku Neumax a na kolo nosice Thule. Možná se někdo usměje, když mě uvidí jet, ale podařilo se mi na Seicento nacpat tři kola. Sice tam jsou na milimetry, ale kdyz to clověk porovná, tak se vejdou :)
Odpovědět

Zpět na „Seicento“