Zkušenost se sadou pro rychlou opravu pneu FIX GO

Moderátor: peta.smolik

lustvisihák
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 15 srp 2008, 20:00
Bydliště: Tábor

Zkušenost se sadou pro rychlou opravu pneu FIX GO

Příspěvek od lustvisihák »

Zdravím všecchny majitele Bravo 2,dnešní zážitek po defektu pneu v běhounu cca 2,5mm v průměru mne přimněl použít výše uvedenou sadu.Ve spolupráci s přítelkyní jsme postupovali přesně dle metodiky z návodu k použití a údržbě Fiat Bravo.Výsledek- po aplikaci těsnící kapaliny a následném pokusu takto opravenou pneu nafouknout kapalina vybublávala defektem z pneu ven a ani po hodině, kdy jsem vyřizoval přivolání asistence přes záruční knížku,nedošlo k jejímu zatvrdnutí.Přivolaný mechanik z as. služby jen nad tímto kroutil hlavou,ani po 4 hodinách od aplikace "těsnící kapalina" nejeví sebemenší známky tuhnutí.Tato zkušenost mne stála 1904 CZK za přivolanou asistenci,ztrátu 3 hodin času, pernamentní "nasranost" ve zbytku dne a další pokles již tak malé prestiže Fiatu v očích motoristické veřejnosti - Bravo2 na krajnici za výstr. trojúhelníkem na E 55 prestiži značky nepřidá!
Reklama
 

TOMBY
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 28 úno 2006, 18:17
Bydliště: Brno, Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Nebude to tak na škodu prestiže Fiatu, ale toto ti mohla udělat jakákoliv jiná lepící sada. Fiatu jí určitě někdo dodává. Technická závada na autě rozhodně nebyla.
FIAT ---->>> First In Automotive Technology
My CREW:
NEW Fiat Bravo II 1.9MJT 120hp + dodělaný tempomat (Ex: Fiat Panda 1.2 Emotion do 73tkm)
Doma: Bravo II 1.4T Sport
Nokia N97
Apple MacBook
1nekros1
Fiaťák
Příspěvky: 90
Registrován: 14 čer 2008, 23:54
Bydliště: Palarikovo - NZ okres

Příspěvek od 1nekros1 »

pozri sa aj otec dostal defekt na hyundai a tiez chcel opravit problem tuto sadou a nepodarilo sa. ja som dostal tiez punto s touto sadou bez nahradneho kola ale proste nic neni lepsie ako dalsie koleso.tot vse.
Requiem
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 18 črc 2008, 07:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Requiem »

Souhlas s Tombym i Nekrosem... Kvůli nefunkční sadě na opravu pneu nemůžeš odsuzovat prestiž automobilky boha jeho! :roll: Chápu, že tě to stálo mnoho sil a si naštvanej...ale tyhle slova jdou na jiný účet! Na výrobce té sady!!! PS: Ale každopádně je to důležitá informace, že to nemusí fungovat tak jak má a nebo vůbec! Rezerva je rezerva!!!
Punto mk.I 1,2 SX 60hp, a čekám na Bravo mk.II 1,4 16V 90hp + sport packet, barva Maranello :-)
Obrázek
lustvisihák
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 15 srp 2008, 20:00
Bydliště: Tábor

Příspěvek od lustvisihák »

Nikterak ve svém příspěvku neznevažuji zn.FIAT,pouze mne "rozladilo" použití přípravku FIX + GO automatic,který si kupujeme v současné době všichni zákazníci FIATU místo předraženého dojezdového kola,které bylo donedávna jako součást výbavy vozu bez příplatku!A tento správkový kit je zcela, po mé zkušenosti zcela na ho... .Při sobotní návštěvě pneuservisu jsem se dozvěděl,že stejné zkušenosti mají s identickým správkovým kitem i majitelé ost. značek m.j.BMW,Renaualt,Mercedes aj.Dle mého názoru je toto pouze daň globalizaci,kdy jednotlivé automobilky si "honí péro na snižování hmotnosti produk. vozů a zvětšování zavazadlového prostoru na úkor komfortu zákazníka.Za 500CZK jsem z vrakáče zakoupil dojezdové kolo,nožíkem jsem upravil pod podlahou zavazadlového prostoru místo v polyst. boxu na dojezd. kolo a život jde dál.Tato atrakce s píchnutím vyšla přesně na stejné prachy,jako bych si dojezdové,ještě jednou podotýkám, hrubě předražené, zakoupil s vozidlem.Jinak naše 90 -ti mulová 1,4 16v je druhé auto v rodině, koupil jsem ho přítelkyni po Niss.Micra, když povyrostly děcka.Jina já jezdím již 15-tý rok pouze AR nebo LANCIA (2x 156,1x 155, 1x dedra,1xLybra),tudíž mne,chlapci,z pomlouvání zn.FIAT nemůžete obvinit.Ale ze svého okolí vím, že pokud máte, byť fatální problém s vozidlem ital. provenience, tak každý zvedá výrazně obočí, ale že mu německý šrot leží 2 měsíce v servisu, tak to je v pořádku.Takže proto jsem napsal, že pokud FIAT stojí na krajnici před výstražným trojúhelníkem,tak je to pro většinového CZ atomobilistu,jezdícího na VW veteši důvod ke zdrcující kritici it. aut.
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Mmntik, to nove fiaty nemaju rezervu? :shock: :shock:
Punto MK2 1.2 8V ELX
breki101
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 06 dub 2008, 11:31
Bydliště: Slovakia - NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od breki101 »

Arrow79 píše:Mmntik, to nove fiaty nemaju rezervu? :shock: :shock:
Niektoré majú, niektoré nemajú, záleží to od teba ako si objednáš, ak auto ide do výroby a možno aj od predajcu. Ja som napr. kupoval Bravo v Grife v BA a tam bola plnohodnotná rezerva vo všetkých Bravách.
Fiat Bravo2
1nekros1
Fiaťák
Příspěvky: 90
Registrován: 14 čer 2008, 23:54
Bydliště: Palarikovo - NZ okres

Příspěvek od 1nekros1 »

vo sport vybave alebo ked mas hlinikove kola tak ti tam napchaju ten kit a nedaju rezervne kolo.

a osobne by som to lepidlo v zivote nedal do pneumatiky lebo akonahle zaschne tak to ide sakramensky tazko dole s elektronu a z gumy to je skoro nemozne dat dolu.- dôsledkom bude to ze budes mat plno oloviek na kolesi lebo sa nebude dat poriadne vycentrovat.
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Ty vole, ale tak to je potom riadna kravina... zdvihak atd tam aspon je? :lol: Ako, pristup predajcov a vyrobcov ma normalne desi. Kupis si nove auto a nemas rezervu..hm.. po biede toto. :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durkovic »

ano je to pravda bravo sa dodava bud s dojazdovým kolesom (max . 80km/h) alebo s plnohodnotným za PRIPLATOK . Ak sa jedná o bravo s elektronami tak davasju automaticky len ten kit na rýchlu opravu kolies ktora je akurat tak na prd.
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Mno aspon ta dojazdova rezerva by bola OK. Mno, co uz...
Punto MK2 1.2 8V ELX
TOMBY
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 28 úno 2006, 18:17
Bydliště: Brno, Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Mám na cestě dom 120k naftový Dynamic se standardníma plecháčema 16", tak doufam, že tam bude dojezdovka. Je to bez práce a nemusí člověk kontrolovat nahuštění.
Tydlety jejich lepící sračky si můžou nechat na malý taloše. :wink:
JInak tvé rozhořčení chápu. Sám jsem uvíznul v Průhonicích na mekáči s Pandou a nezbyl než odtah ( spínačka KO).
FIAT ---->>> First In Automotive Technology
My CREW:
NEW Fiat Bravo II 1.9MJT 120hp + dodělaný tempomat (Ex: Fiat Panda 1.2 Emotion do 73tkm)
Doma: Bravo II 1.4T Sport
Nokia N97
Apple MacBook
risohom
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 27 úno 2008, 17:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risohom »

ja som bral vo vybave mojho brava plnohodnotnu rezervu (+ 400-litrovy kufor) ako nenormalnu vyhodu oproti ostatnym znackam. a vidim, ze mozem byt este rad, ze nemam elektrony. ani som ich nikdy nechcel, a vidim, ze som dobre spravil. :)
Fiat bravo 2, 1.4, 90 k, 12/2007
ventil
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 30 zář 2008, 14:50

Příspěvek od ventil »

Zdravím všechny a musím říct, že jsem vůbecnepočítal s tím, že by Fiat dodával k autům s litými koly jen opravný sprej. Mám Fiat objednaný právě s litými 16´koly a vidím, že budu muset sehnat ještě rezervu, sprej nebrat. Přečetl jsem na foru Vaše příspěvky o Bravu a myslím, že jsem udělal dobře. Pořád jsem špekuloval, ale zatím jsem nikde na netu nic vyloženě špatného nenašel.
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durkovic »

nazdar ventil,

gratulujem k rozhodnutiu pre nove bravko. myslim že budeš spokojný. v podstate k tomuto fiatu žiadne väčšie negatíva niesu okrem takých "blbústek" ktore maju asi všetky automobilky ak sa jedná o nove modely aut.

pls prezrad aku motorizaciu si si vybral, poprípade aká výbava. diky

jo a viacej o nejakých neduhách o brave najdeš na www.stilo.org v sekcii Bravo2

pekný večer
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“