Koupil jsem palio a hodilo by se par rad

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
papuanec
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 01 říj 2008, 12:51

Koupil jsem palio a hodilo by se par rad

Příspěvek od papuanec »

Predem vsechny zdravim.
Koupil jsem si Palio 1,2, ale mel jsem smulu ze jsem k nemu nedostal skoro zadnoudokumentaci a tak bych potreboval zjistit a upresnit par veci. A podelil se s vama zatim o zkusenosti co s Paliem mam, snad to case nekomu pomuze tak jako me ifrormace co jsem na foru nasel.

Ted me hlavne zajima jedna vec k auto jsem ovladac k centralu at si muzu auto otvirat a zavirat na dalku, ale bylo mi recene ze to nejede, ale nejak mi to neda, tak se snazim prijit co s tim muze byt. Ale nemam o tom zadne informace, ovladani pro zmacknuti tlacitek sice blika,ale nejak to nejede, tak me zajimajestli to je ovladace (je doste ponicenej) a nebo to je v aute, napadlo me ze by to mohlo byt nezesinchronizvanim ovladace s centralem, proste klasika, kdyz se treba odpoji baterka.
Ale nedari se mi sehnat navod jak to udelat, kdyby nahodou nekdo vedel jak na to hodne by mi pomohl.


Jinak Palio po koupi jemne poskubavalo pridavanim plynu, ale to vyresil novy palivovy filtr. Ted jeste resim, ze se sem tam rozne kontrolka vstrikovani, ale jinak pohoda.
Reklama
 

vavo
Fiaťák
Příspěvky: 127
Registrován: 07 pro 2006, 08:38
Bydliště: Trnava

Příspěvek od vavo »

ak mas ovladac centralu v kluci, t.j. original dalkove, tak na strope vedla soferovej lampy mas male tlacitko a LEDku. Tymto mozes zapnut/vypnut dalkove ovladanie centralu. Ked to zapnes, ma LEDka zacat blikat a dalkove je zapnute. Bohuzial presny postup nepamatam, skus nakuknut do prirucky (vid forum).
Palio Weekend, 1.2, 75k - minulost :) => Peugeot 307 1.6
Punto II, 1.2, 44 kW
papuanec
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 01 říj 2008, 12:51

Příspěvek od papuanec »

dik za radu ted jsem se ujistil v jenom central tam je dodelavanej. Ovladac mam totiz zvlast. A manual k tomu centralu co tam je nema, tak mi nezvyva ,nez ho nekde v aute najit a pokusist se zjistit co to je zac a pousit se ho zprovoznit
vavo
Fiaťák
Příspěvky: 127
Registrován: 07 pro 2006, 08:38
Bydliště: Trnava

Příspěvek od vavo »

ale predsa central by mal byt original, skor to dalkove je dorobene. Neviem ci sa da kupit palio bez centralu :wink:
Skus zacat od relatka centralu, je to aj najpravdepodobnejsie miesto na napojenie pridavneho dalkoveho ovladania (https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=3492)
Palio Weekend, 1.2, 75k - minulost :) => Peugeot 307 1.6
Punto II, 1.2, 44 kW
Odpovědět

Zpět na „Palio“