Startuji na tri

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

zblade
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 06 bře 2008, 10:49

Startuji na tri

Příspěvek od zblade »

ahoj vsem uz jsem to tady jednou resil mam problemy se startovanim za studena byl jsem trikrat na diagnostice a vysledek zapalovaci civky vymena ale vysledek stejny znova jsem udelal i kabely a svicky ve finale mi rekl automechanik ze je ridici jednotka spatna je to mozny ze to diagnostika neukaze prijde mi to divny za studena nestartuje a za tepla ok ridici jednotka by to delala porad ne? dik za rady jestli neodepisi hned tak sorry jsem v praci jinak punto 2 1.2 8v 2002
Reklama
 

FetesBrod
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 232
Registrován: 22 říj 2007, 22:44
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FetesBrod »

Už se to tu řešilo, mám stejný problém, je to bohužel řídící jednotka
MK2 1.2
Obrázek
zblade
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 06 bře 2008, 10:49

Příspěvek od zblade »

Tak to neni dobry :(
zblade
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 06 bře 2008, 10:49

Příspěvek od zblade »

spolehal jsem na cidlo teloty ale tohle je tvrdsi rana
zblade
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 06 bře 2008, 10:49

Příspěvek od zblade »

nevite prosim na kolik to vyjde vymena diky
FetesBrod
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 232
Registrován: 22 říj 2007, 22:44
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FetesBrod »

Já ž s tim jezdim půl roku :) tak 4/10 startů se mi rozsvítí kontrolka a startuje na tři. Našel jsem novou - Řídící jednotka vstřikování Nuova Punto 1,2 8V 13 700,-- jestli to jde z vrakáče tak 5-8 tisíc?
MK2 1.2
Obrázek
zblade
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 06 bře 2008, 10:49

Příspěvek od zblade »

diky za radu kdybych nedal tento tyden 18 tisic za opravy tak do toho jdu ale tohle je teda rana :( jen je mi divny ze to zacalo startovat na tri i pri provozni teplote motoru pred tim jen za studena nez se mi to vratilo ze servisu :(
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Příspěvek od liborko »

mě tohle dělalo při prdlem těsněni pod hlavou u prvního valce,šla voda na svičku, studene starty byly na 3.valce,po chvili OK,zkus juknout jakou maji jednotlive svičky barvu, nemyslite že diagnostika musi vadnou řj zjistit? od čeho potom ta diagnostika je? řj je druhe srdce motoru a přeci napichnuta na komp musí ukazat jakoukoliv chybu,takže bych zkusil nejdřiv vše el.kolem motoru a tu řj až na konec
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Vasek176
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 342
Registrován: 07 led 2008, 18:21
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vasek176 »

diagnostika by to měla zjistit že je v čajzu,ale to těsnění by to mohlo ělat ale taky by to kouřilo o něco víc
zblade
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 06 bře 2008, 10:49

Příspěvek od zblade »

diky za rady to tesneni to nejspis nebude pred rokem jsem ho nechal menit a ted mi menil svicky a kabely tak by se mechanik nejspise zminil a voda mi taky nemizi ale zajimalo byme co tam provedl ,ze to zacalo delat i pri provozni teplote :( mam strach koupit movou řj a ono to pak nebude tím
FetesBrod
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 232
Registrován: 22 říj 2007, 22:44
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FetesBrod »

Naposledy upravil(a) FetesBrod dne 13 říj 2008, 01:03, celkem upraveno 1 x.
MK2 1.2
Obrázek
zblade
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 06 bře 2008, 10:49

Příspěvek od zblade »

Tak diky ten odkaz mluv za vse to je sila ted jsem dal 18 tisic za opravy a do toho jeste ta řj ne nadarmo se rika ze je fiat poruchovej tak na druhou stranu uz vim ze si grande ktere jsem chtel nekoupim
Bamower
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 26 črc 2007, 13:21

Příspěvek od Bamower »

zblade píše:Tak diky ten odkaz mluv za vse to je sila ted jsem dal 18 tisic za opravy a do toho jeste ta řj ne nadarmo se rika ze je fiat poruchovej tak na druhou stranu uz vim ze si grande ktere jsem chtel nekoupim
jj nejsi sam ja minuly tyden jsem do nej dal 19tisic, mam mk2 2001, je to fakt mazec ale budu muset znovu, neco s kontrolkou erbegu, fakt mazec.. nemuzu si pomalu koupit ani vonavku do aut, chtel jsem nejaky pekny kola atd ale proste to cpu jen do servisnich oprav...
TomasDP
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 05 říj 2007, 13:00

Re: Startuji na tri

Příspěvek od TomasDP »

Zdravím punťáky. Punto 1,2 75, r.v. 1995, mně jede na 3 válce a kolem svíčky 1 válce stříká voda. Může to být těsnění pod hlavou, nebo něco horšího. Díky za rady.
Pepik
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 252
Registrován: 25 říj 2008, 17:48
Bydliště: Úpice
Kontaktovat uživatele:

Re: Startuji na tri

Příspěvek od Pepik »

To těsnění je tutovka a je zajímavé,že většinou u prvního válce.Vysvětluju si to tím,že motor vysí za hlavu právě u prvního válce a tím jsou tam více namáhané šrouby, které by měli pouze držet těsnění.A ještě když jezdíme po těch našich dírách.Je potřeba pravidelně kontrolovat výšku chladící kapaliny.Jak začne "přibývat" tak vyměnit těsnění dřív než to uvaříte.Postup je takový,nejdřív přibývá voda,potom to startuje na tři válce.Natlakovaná voda se vrátí při stání zpět do prvního válce a navlhčí svíčku.Ta se po nějaké době chodu motoru vysuší a začné pálit.Tak že žádná vadná řídící jednotka,ale pouze vadné těsnění u prvního válce.Kdyby to byla vadná řídící jednotka tak nikdy nebude pálit na tři válce.ale pouze na dva.
Punto II-SX,8V,3 dv.r.v.2000
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“