Nádrž na cinq.

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Yanichka
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 07 dub 2008, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Nádrž na cinq.

Příspěvek od Yanichka »

Ahojte schánim nádrž na cinquecento 0,9 r.v.1994. Je to docela nedostatkový zboží a spěchá to, preferuji novější kousky. A byla také k dostání plastová? díky moc za rady, mejl na mě je yanichka@seznam.cz nebo icq 285666788, předem děkuju za nabídky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
oldboy
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 11 srp 2006, 18:01
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od oldboy »

koukni na Aukro.cz
Yanichka
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 07 dub 2008, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yanichka »

oldboy píše:koukni na Aukro.cz
koukam je tam jenom na favorita a peugeot partner, to má do fiatu daleko, a nemáte s tim někdo skušenosti? mechanik mi řekl že prosakuje a jinej tvrdí že to je blbost, tak nevim jesli ze mě jenom chce tahat peníze nebo ne
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

nádrž

Příspěvek od radek.s »

Ahoj, mám s tím zkušenosti ze svého Seicenta. Ten mechanik má pravdu, je to typická závada Cinqecent a Seicent. Tyhle auta mají plechové nádrže, které časem proreznou ve sváru horní a dolní části a začnou prosakovat. Taky jsem to řešil, koukni do diskuze Seicento, jsou tam příspěvky v rubrikách palivová nádrž a provoz. Plastové nádrže do cent se podle mých informací nikdy nevyráběly. Ale není problém koupit novou nádrž.
Nádrže mají skladem a ihned k odběru zde: http://www.aci.cz/default.asp?cls=spres ... strid=5937
Nádrž je potřeba vybrat podle roku výroby a taky podle toho, jestli je to karburátor nebo vstřikování, to aby to tam pasovalo.
Já jsem tam nádrž taky koupil, je z pozinkovaného plechu a to auto možná přežije :D Použitou nádrž nedoporučuju kupovat protože za čas bude zase prosakovat. Dá se sehnat i originál nová nádrž u Fiatu, ale to je moc drahé a je lepší koupit tu od náhradního výrobce. Zdravím, Radek.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Uživatelský avatar
oldboy
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 11 srp 2006, 18:01
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od oldboy »

Povídám, že na Aukru jsou!!!!!!!
http://www.aukro.cz/item465628508_nadrz ... strik.html
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Taky jsem jí kupoval na aukru a v pohode. Ještě jsem si ji doma přetřel gumoasfaltem a dobrý. U nás stojí asi o 2 tis více takže tohle je supr cena. škoda jen že je plechová ale na činqe se plastová nedělá..
Uživatelský avatar
oldboy
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 11 srp 2006, 18:01
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od oldboy »

Ten maník co to prodává na aukru je pravděpodobně polák, ale posílá to obratzem poštou jako obchodní balík-bez problémů.
Teď jsem od něj bral pár věcí, které jsem tady nemohl sehnat, nebo byly o dost dražší a ani je neměl na aukru (přepínač na světla, vzpěry na 3. dveře,...
Chce se to s ním domluvit, mail mohu poslat na SZ.
Včetně poštovného jsem byl stejně o cca 30 % níž.
Yanichka
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 07 dub 2008, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Re: nádrž

Příspěvek od Yanichka »

radek.s píše:Ahoj, mám s tím zkušenosti ze svého Seicenta. Ten mechanik má pravdu, je to typická závada Cinqecent a Seicent. Tyhle auta mají plechové nádrže, které časem proreznou ve sváru horní a dolní části a začnou prosakovat. Taky jsem to řešil, koukni do diskuze Seicento, jsou tam příspěvky v rubrikách palivová nádrž a provoz. Plastové nádrže do cent se podle mých informací nikdy nevyráběly. Ale není problém koupit novou nádrž.
Nádrže mají skladem a ihned k odběru zde: http://www.aci.cz/default.asp?cls=spres ... strid=5937
Nádrž je potřeba vybrat podle roku výroby a taky podle toho, jestli je to karburátor nebo vstřikování, to aby to tam pasovalo.
Já jsem tam nádrž taky koupil, je z pozinkovaného plechu a to auto možná přežije :D Použitou nádrž nedoporučuju kupovat protože za čas bude zase prosakovat. Dá se sehnat i originál nová nádrž u Fiatu, ale to je moc drahé a je lepší koupit tu od náhradního výrobce. Zdravím, Radek.
a jak poznám že mám karburátor nebo vstřikování? já sem holka, že jo,ale je to nběkde va manuálu nebo tak?
Yanichka
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 07 dub 2008, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yanichka »

oldboy píše:Povídám, že na Aukru jsou!!!!!!!
http://www.aukro.cz/item465628508_nadrz ... strik.html
jo dík, sorry nějak sem to nenašla
Yanichka
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 07 dub 2008, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yanichka »

Tak jsem se orzhodla pro tu z Polska z Aukra.cz, je za 1200 což je docela rozdíl od těch 3500 nebo kolik chtějí tady český firmy, nemáte tedy někdo přímo zkušenost s tím pánem jesli vám taky přišla oka? doufam že bto nebdou jen kameny z Polska :)
Uživatelský avatar
oldboy
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 11 srp 2006, 18:01
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od oldboy »

nE TEN MANÍK JE DOCELA SOLIDNÍ, BRAL JSEM OD NĚJ I NĚKOLIK VĚCÍ MIMO AUKRO (PŘEPÍNAČ SVĚTEL, VZPĚRY 3.DVEŘÍ A V POHODĚ.
Yanichka
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 07 dub 2008, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yanichka »

oldboy píše:nE TEN MANÍK JE DOCELA SOLIDNÍ, BRAL JSEM OD NĚJ I NĚKOLIK VĚCÍ MIMO AUKRO (PŘEPÍNAČ SVĚTEL, VZPĚRY 3.DVEŘÍ A V POHODĚ.
Tak dík za uklidnění :) poreferuju jak vypadá ta nádrž, doufam že do tý doby nebouchnu než mi přijde :D
Yanichka
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 07 dub 2008, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Nádrž

Příspěvek od Yanichka »

Tak přišla v poho jako obchodní balík do 24 hodin rovnou až domů, sice nepřidal doklad o koupi, ale snad se s ní nic nestane, byla krásná jako nová, jemný nátěr, ale potřebovalo to ještě antikorozní nátěr- u mechanika za 400,- a už jí tam mam namontovanou a spokojenost veliká takže doporučuju aukro a geralda z Polska, který Vám ušetří peníze za drahou origoš nádrž která by mě vyšla tak na 5 tis. možná víc :lol:
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“