chromove lišty

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

chromove lišty

Příspěvek od durkovic »

dodatočna montaž chromových líšt

Obrázek

ešte to nieje cele hotove ale ked bude pridám foto celeho auta.
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
Reklama
 

cafin
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 03 lis 2008, 22:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cafin »

Ahoj, taky bych si chtěl dodatečně na své Bravo přidělat chromové lišty. Můžeš prosím blížeji popsat, jak jsi ty lišty sehnal/vyrobil? :D

Díky.
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durkovic »

ahoj cafin,

no ta montáž líšt bola taká rôznorodá pretože na výber som mal chromove lišty z predajne urob si sám alebo potom z jednej autopredajne ktore boli určené fakt pre použitie na automobily, nakoniec som bral tie z autopredajne, bolo k tomu aj take "špeci lepidlo" n oa montáž už bola jednoduchá , vybral som lištu z krabice, rozmotal a priložil k miestu na dvrách ako to vidiš na obrazku, nameral presne označil fixou a odstrihol. odstranil foliu a naniesol lepidlo, potom už len priložil na odmastene miesto na dverách a pridržal bodovo prstami , a tak som urobil cele auto.
Ak to fakt chceš tak som počul dobre ohlasy aj na chromove lišty predávané v lidli ked maju akcie na auto moto prislušenstvo a tam zviknu mať chromove lišty v troch veľkostia a su dokonca ohybné, lepidlo na nich je dosť kvalitne takže držia na prilepených meistach dobre. efekt to malo taký že servisný technik si na prvý pohľad myslel že sadne do emotionu ale sadol do dynamicu. obecne to robí celkom fajn look na cestách
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
cafin
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 03 lis 2008, 22:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cafin »

Tak to je paráda!

Díky za super tip a nápad! S těma lištama to Bravo fakt vypadá mnohem líp.. Až budeš mít čas, mohl bys prosím nafotit celý výsledek Tvé práce? Z té fotky toho moc není poznat a navíc mi to vždy hned skočí někam jinam.

Díky a měj se!
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durkovic »

cafin: nafotim ti to ihned ked budem mať viac času, asi cez víkend ale zatial skus mrknuť na MACZ na moje konto tam by som mal maž vo fotogalerii fotky tých chromových líšt , aspon zatial tolko.
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
cafin
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 03 lis 2008, 22:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cafin »

durkovic: Co je to MACZ? :) Zkusil jsem vygooglit a nic kloudného jsem nenašel..

A ještě jeden dotaz: V podpise máš "AUX IN". Co to znamená? Myslel jsem že Bravo nemá standardně linkovej vstup do rádia.. Docela by se mi taková věc hodila, protože ve výbavě nemám podporu mp3, a tak jediná další možnost je koupit si nějakou GPS navigaci/MP3 přehrávač a použít ji jako FM transimter.
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durkovic »

cofin :

MACZ je slangová skratka webu Moje.Auto.CZ - www.moje.auto.cz

tu je odkaz na moje auto a recenziu :) http://moje.auto.cz/sportivo/cerveny-sip--dino.html

aux in je linkový audio vstup doinštalovaný svojpomocne (zasluhu maju aj ludia z fora na bravo2.eu)

foto je vo fotogalerii mojho auta na priloženom odkaze.
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
TOMBY
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 28 úno 2006, 18:17
Bydliště: Brno, Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Moc ty dodělávky na autě nepreferuju, ale to co tvoříš, je v podstatě to, co má Emotion ve standardu.
Před 14 dny jsem viděl stejné červené s brněnskou RZ a ten to měl na bocích auta!! Nevěřil jsem vlastním očím. Ochranné lišty z tenkých chrom look likes lišt. To bylo něco otřesného.
FIAT ---->>> First In Automotive Technology
My CREW:
NEW Fiat Bravo II 1.9MJT 120hp + dodělaný tempomat (Ex: Fiat Panda 1.2 Emotion do 73tkm)
Doma: Bravo II 1.4T Sport
Nokia N97
Apple MacBook
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durkovic »

Ano TOMBY suhlasím, gíčovinu na svojom aute nechcem, tie chromove lišty som si tak isto parkrát zvážil než som sa do toho pustil, ako píšeš chcel som sa aspon trocha približiť k emotionu, jedine čo tomu chýba je to zaoblenie na konci. inač pohoda, a neviem či nahodou emotion nemá tie lišty zapustené aj v tej gume. napodobne nemôžem s takých ludí čo si "ochromuju" celé auto, niesi sám videl som už aj ja bravko čierne s bočným chromovaním a bol to des. ktormu ešte nakrivo prilepené :x
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
cafin
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 03 lis 2008, 22:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cafin »

^ Naprosto s vám souhlasím. Já taky nesnáším ty nevkusné tuningové kočičárny (k dokonalosti by pak chyběly už jen potahy sedadel s drakem :). Jak psal Durkovic, chtěl jsem se i já přiblížit Emotionu, ale nakonec na to asi prdím, myslím, že bez toho zakulacení to vypadá tak nějak nedokončeně.
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durkovic »

To cafin,

no vies to zakoncenie zavisí od toho aku chromovu lištu kupiš či ohybnu alebo nie, ja som kupil neohybnu a preto to zakončenie tam nieje, čili som špecifický lebo to nieje uplne doplnok "ala emotion" takže je to fakt len na tom ktorom majitelovi jak si to urobí, a hlavne čas nervi a presnu ruku lebno ak sa to na koncoch dvier nedstrihne presne pod uhlom lemovania tej gumy čo je pod nou alebo ked sa to niekde nalepí na krivo tak to fak vyzerá nefkusne...
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
cafin
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 03 lis 2008, 22:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cafin »

^

JJ, souhlas. Já to v žádném případě nemyslel nějak ofenzivně, tvoje úprava vypadá pěkně. Smekám před Tebou klobouk, že jsi to dokázal sám, já jsem na tyhle věci levej, tak to raději nebudu pokoušet. :D
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durkovic »

oh díky, jj je to pravda s autom sa viem vyhrať, ale musí na to byť čas lebo inač to nem zmysel, aj ten aux som dlho odkladal a nakoniec sa našiel cas iba o prazdninách.

Ať jazdí !
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
Petis193
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 18 srp 2009, 14:11
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: chromove lišty

Příspěvek od Petis193 »

Zdravim, chtel bych si taky poridit chromove listy a proto se chci zeptat jak by lista na bravo mela byt siroka.Nameril jsem 19mm ale zatim jsem nasel jen 20mm.Diky
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“