ABS

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
AKAL
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 25 dub 2008, 07:23
Bydliště: Most

ABS

Příspěvek od AKAL »

Rozebíral jsem zadní brzdy a vyčištění jsem si všimnul,že kroužek na ABS na zadním náboji je hladky.Neměl by být vroubkovaný? Vým že snímač ABS snímá magnetický impulzi tak mi nejde do hlavy jak je to na multě.
Multipla1,6 100 16V
Tmavě modrá metla
Most
Reklama
 

majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: ABS

Příspěvek od majco »

AKAL píše:Rozebíral jsem zadní brzdy a vyčištění jsem si všimnul,že kroužek na ABS na zadním náboji je hladky.Neměl by být vroubkovaný? Vým že snímač ABS snímá magnetický impulzi tak mi nejde do hlavy jak je to na multě.
všetko záleži na ročníku do 98 boli krúžky zubaté kovové a od 98 boli krúžky z prerušovaného magnetu a tie sú na pohlad hladké :wink:
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
AKAL
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 25 dub 2008, 07:23
Bydliště: Most

Další problém s ABS

Příspěvek od AKAL »

Při výměně předních ložisek jsem zjistil rozlomené čidlo ABS na pravém kole.Koupil jsem stejný od Bosch,ale ABS nejde kontrolka svítí a na diagnostice mi řekli žádný nebo špatný signal z čidla.Potřebuju poradit kde přesně je snímací kroužek na poloose podle umístění hádám že na kinetickým kloubu.
Multipla1,6 100 16V
Tmavě modrá metla
Most
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: Další problém s ABS

Příspěvek od majco »

AKAL píše:Při výměně předních ložisek jsem zjistil rozlomené čidlo ABS na pravém kole.Koupil jsem stejný od Bosch,ale ABS nejde kontrolka svítí a na diagnostice mi řekli žádný nebo špatný signal z čidla.Potřebuju poradit kde přesně je snímací kroužek na poloose podle umístění hádám že na kinetickým kloubu.
zase ako v zadu je to od a do ročníka do 99 je to na klbe poloosi a je to vidieť ked lahneš pod auto a od roku 99-je magnetický krúžok na ložisku kolesa /prachovka na ložisku je z prerušovaného magnetu .
ak si menil ložisko kolesa a dal si ho opačne tak ti to fungovať nebude.
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Podvozek“