Palubka

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
pitbull3
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 17 črc 2008, 21:17
Bydliště: BRNO

Palubka

Příspěvek od pitbull3 »

Zdravím a chtěl bych tímto požádat o radu. Potřebuju demontovat kryt palubky okolo ovladačů topení. Chci se dostat ke konektoru spínače vyhřívání zadního okna. Dřív než se do toho pustím a zase něco zku...m, raděj si nechám poradit. Díky moc.
Reklama
 

AKAL
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 25 dub 2008, 07:23
Bydliště: Most

Příspěvek od AKAL »

Sundej plast kolem koženky řadící páky je jen nacvaklej(tahej směrem nahoru).pod prostředním ovladačem rychlosti větráku je imbus šroub.Ovladač tahej směrem k sobě pak už je to hračka
Multipla1,6 100 16V
Tmavě modrá metla
Most
pitbull3
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 17 črc 2008, 21:17
Bydliště: BRNO

Příspěvek od pitbull3 »

AKAL píše:Sundej plast kolem koženky řadící páky je jen nacvaklej(tahej směrem nahoru).pod prostředním ovladačem rychlosti větráku je imbus šroub.Ovladač tahej směrem k sobě pak už je to hračka
Díky za radu :P . Sundat mi šla ta šedá část ovladače, ten bílej pajšl tam zůstal. Je v něm otvor, přes kterej je při určité poloze vidět malej imbus, je to ono?
AlexAG
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 28 lis 2008, 19:46
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od AlexAG »

Ano je to on
pitbull3
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 17 črc 2008, 21:17
Bydliště: BRNO

Příspěvek od pitbull3 »

Tak se zadařilo, aniž bych poškrábal palubku, ale proč nefunguje spínač vyhřívání z.okna a zrcátek, na to sem nepřišel :cry: . Když vytáhnu a zase zastrčím pojistku, tak relé cvaká, ale na spínač nereaguje. Dioda ve spínači svítí.
A protože na elektriku jsem tupec, tak tím jsem asi skončil :( .
AlexAG
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 28 lis 2008, 19:46
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od AlexAG »

neviem či to bude ono ale skus poistku. ja som mal taky problem s klimou spinač sa zopol rozsvietil relatko cvaklo ale kompresor nič neuveriš, spalena poistka.Ked to nepomože možno že to bude prelomeny kabel určite vzadu na prechodke medzi karoseriou a kufrovymy dverami.
AlexAG
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 28 lis 2008, 19:46
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od AlexAG »

Ešte som zabudol dodat že multa ma niektore poistky zdvojene takže ta čo si vytiahol nemusi byt ta prava skus pohliadat či nemaš ešte neaku čo je odpalena.
pitbull3
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 17 črc 2008, 21:17
Bydliště: BRNO

Palubka

Příspěvek od pitbull3 »

Jj, zkontroloval jsem všechny, pojistkama to nebude. Musím za odborníkem.... :( . Díky.
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Interiér“