Ekologická daň, slyšeli jste už o tom??

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Renda
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 02 pro 2008, 02:52
Bydliště: Říčany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renda »

A kde sis ho nechal vymazat.Na přestavbách?To se mi nezdá moc průchodný,to by mi bejvala snad řekla..nebo ne?Hlavně mě to už lehce přestává bavit ta šaškárna..všechno to je jen na vytažení peněz a ja nejsem oslíček.Přitom auto z roku 2000 ne a FURT proste problem :roll:
Reklama
 

Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zokot »

třeba ti závidí mongolka :lol:
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Výmaz byl proveden už od bejvalý majitelky.Jinak by to měli dělat normálně na dopravce za 50ti korunovej kolek.Aspoň to tak bejvalo
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Renda
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 02 pro 2008, 02:52
Bydliště: Říčany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renda »

Tak přátelé :) :) :)
Můj Špuntkwaň už je můůj.Kdo jste sledovali mou kauzi třebas jen malinko,rozřešení celé situace rozetnul jeden starý úředník na přepážce PŘESTAVBY,DOVOZY.Stručně řečeno jsem k němu dnes přišel,ve vší slušnosti ho pozdravil a hovořil s ním jak mílius,ale v hloubi duše jsem byl krapítko připravenej říct mu co si myslim o něm,jeho tupý lebce a celym tom zpařenym úřadě.Něco jako pytel sr... zavázanej tenkou šnůrkou.K mému velkému překvapení chvilku ostřil přes brejle do toho techničáku jak slimák na list a pak vzal CENTROPEN za komunistickou cenu 2 KČS nu a... :) :) prostě ten canc o evidenci motoru škrtnul,dal vedle toho kulaté razítko a podpis a za 10min jsem odcházel jako provozovatel a vlastník mého Špuňta :P tak hurááá!Teď už jen se v tom štourat a štourat...jo a jezdit ;)
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

Renda píše:Tak přátelé :) :) :)
Můj Špuntkwaň už je můůj.Kdo jste sledovali mou kauzi třebas jen malinko,rozřešení celé situace rozetnul jeden starý úředník na přepážce PŘESTAVBY,DOVOZY.Stručně řečeno jsem k němu dnes přišel,ve vší slušnosti ho pozdravil a hovořil s ním jak mílius,ale v hloubi duše jsem byl krapítko připravenej říct mu co si myslim o něm,jeho tupý lebce a celym tom zpařenym úřadě.Něco jako pytel sr... zavázanej tenkou šnůrkou.K mému velkému překvapení chvilku ostřil přes brejle do toho techničáku jak slimák na list a pak vzal CENTROPEN za komunistickou cenu 2 KČS nu a... :) :) prostě ten canc o evidenci motoru škrtnul,dal vedle toho kulaté razítko a podpis a za 10min jsem odcházel jako provozovatel a vlastník mého Špuňta :P tak hurááá!Teď už jen se v tom štourat a štourat...jo a jezdit ;)
DI mě taky pěkne sere. Můj Puntík je taky dovoz. Bejvalá majitelka naštěstí dělá na DI. Byl sem s autí na technické a vyhodili mě kvůli tomu, že jsem měl v TP napsáno že mám ABS a přitom tam nikdy nebylo. Se jen uklepli při vydávání CZ techničáku. Tak naštěstí se to vyřešilo a mám technickou za sebou.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Renda píše:Tak přátelé :) :) :)
Můj Špuntkwaň už je můůj.Kdo jste sledovali mou kauzi třebas jen malinko,rozřešení celé situace rozetnul jeden starý úředník na přepážce PŘESTAVBY,DOVOZY.Stručně řečeno jsem k němu dnes přišel,ve vší slušnosti ho pozdravil a hovořil s ním jak mílius,ale v hloubi duše jsem byl krapítko připravenej říct mu co si myslim o něm,jeho tupý lebce a celym tom zpařenym úřadě.Něco jako pytel sr... zavázanej tenkou šnůrkou.K mému velkému překvapení chvilku ostřil přes brejle do toho techničáku jak slimák na list a pak vzal CENTROPEN za komunistickou cenu 2 KČS nu a... :) :) prostě ten canc o evidenci motoru škrtnul,dal vedle toho kulaté razítko a podpis a za 10min jsem odcházel jako provozovatel a vlastník mého Špuňta :P tak hurááá!Teď už jen se v tom štourat a štourat...jo a jezdit ;)
Tak to gratuluju.A to ti teda vymazali číslo motoru?
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“