prosba ebay.de

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

motycz
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 24 čer 2008, 09:59

prosba ebay.de

Příspěvek od motycz »

Zdarec kluciii,hej mam na vas prosbu...nasel jsem si budiky ktere nemuzu nikde sehnat u nas v česku na ebay.de ale nejsem tam zaregistrovaný...už jsem se sice zaregistroval,ale pár dní to jěště potrvá a tam ta aukce je už jen dva dny...nebyl by někdo prosím tak ochotný a nekoupil mi to??Všechno zaplatím a samozřejmě že přidám i víc za ochotu!!!Pomoste mi prosím...děkuji za každou odezvu...
Fiat Punto 1,4 GT 98 kw
Reklama
 

mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

nestaci ti registracia aby si mohol nakupovat cez ebay,musis mat aktivovanu sluzbu Pay Pal aby si mohol prevadzat penazky za tovar ktory vydrazis alebo kupis
motycz
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 24 čer 2008, 09:59

Příspěvek od motycz »

a kurnik...tak to mam asi po budikach... :(
Fiat Punto 1,4 GT 98 kw
Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zokot »

právě proto chce někoho kdo to má.
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
motycz
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 24 čer 2008, 09:59

Příspěvek od motycz »

To zokot : Přesně,aspoň někdo mě tu chápe...ale dnes to končí,takže budu asi bez toho...ach jo...kdyby to šlo aspoň u nás koupit...
Fiat Punto 1,4 GT 98 kw
jamir
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 07 srp 2007, 01:39
Bydliště: JM

Příspěvek od jamir »

Pokud je to ještě aktuální tak ti to klidně koupím :)
Fiat Punto MK1 1.2i 75 ELX
corleone
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 271
Registrován: 07 led 2008, 19:41

Příspěvek od corleone »

mafi píše:nestaci ti registracia aby si mohol nakupovat cez ebay,musis mat aktivovanu sluzbu Pay Pal aby si mohol prevadzat penazky za tovar ktory vydrazis alebo kupis
Nesmysl, PayPal není jediný způsob, jak za zboží zaplatit. Záleží na tom, jakou platbu prodávající přijímá. Např. Überweisung = převod z účtu.
Punto 55S Mk I
jamir
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 07 srp 2007, 01:39
Bydliště: JM

Příspěvek od jamir »

corleone píše:
mafi píše:nestaci ti registracia aby si mohol nakupovat cez ebay,musis mat aktivovanu sluzbu Pay Pal aby si mohol prevadzat penazky za tovar ktory vydrazis alebo kupis
Nesmysl, PayPal není jediný způsob, jak za zboží zaplatit. Záleží na tom, jakou platbu prodávající přijímá. Např. Überweisung = převod z účtu.
To je sice pravda ,ale při převodu je nutné počítat s cca. +250,- Kč za bankovní poplatek :)
Fiat Punto MK1 1.2i 75 ELX
corleone
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 271
Registrován: 07 led 2008, 19:41

Příspěvek od corleone »

jamir píše:To je sice pravda ,ale při převodu je nutné počítat s cca. +250,- Kč za bankovní poplatek :)
Samozřejmě. Moje banka za to účtuje 200 + nějaké procento z částky. Je si taky potřeba dát pozor na to, jaké poplatky které bance člověk platí (kódy poplatků OUR, SHA atd.). Banku od 1. 1. měním za jinou :evil:.

Naopak třeba platba do zahraničí kartou (VISA atd.) je obvykle zdarma, ale to na vetešárnách typu e-bay, aukro atd. není běžné.
Punto 55S Mk I
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

corleone píše:
mafi píše:nestaci ti registracia aby si mohol nakupovat cez ebay,musis mat aktivovanu sluzbu Pay Pal aby si mohol prevadzat penazky za tovar ktory vydrazis alebo kupis
Nesmysl, PayPal není jediný způsob, jak za zboží zaplatit. Záleží na tom, jakou platbu prodávající přijímá. Např. Überweisung = převod z účtu.
ale cez paypal to mas najrychlejsie
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

jamir píše:
corleone píše:
mafi píše:nestaci ti registracia aby si mohol nakupovat cez ebay,musis mat aktivovanu sluzbu Pay Pal aby si mohol prevadzat penazky za tovar ktory vydrazis alebo kupis
Nesmysl, PayPal není jediný způsob, jak za zboží zaplatit. Záleží na tom, jakou platbu prodávající přijímá. Např. Überweisung = převod z účtu.
To je sice pravda ,ale při převodu je nutné počítat s cca. +250,- Kč za bankovní poplatek :)
ked prevadzas cez PayPal tak neplatis nic navyse len tolko kolko mas ,cena veci plus postovne ,to je vyhoda
corleone
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 271
Registrován: 07 led 2008, 19:41

Příspěvek od corleone »

mafi píše:nestaci ti registracia aby si mohol nakupovat cez ebay,musis mat aktivovanu sluzbu Pay Pal aby si mohol prevadzat penazky za tovar ktory vydrazis alebo kupis
Ano, poplatky jsou, co vím, u PayPal zadarmo.
Na e-bay ale můžeš zaplatit I JINAK, PayPal k tomu nepotřebuješ.

Jak víc polopatě mám vysvětlit, že to funguje i bez PayPal?
Punto 55S Mk I
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

corleone píše:
mafi píše:nestaci ti registracia aby si mohol nakupovat cez ebay,musis mat aktivovanu sluzbu Pay Pal aby si mohol prevadzat penazky za tovar ktory vydrazis alebo kupis
Ano, poplatky jsou, co vím, u PayPal zadarmo.
Na e-bay ale můžeš zaplatit I JINAK, PayPal k tomu nepotřebuješ.

Jak víc polopatě mám vysvětlit, že to funguje i bez PayPal?
naco sa rozculujes ,sak ja viem ze sa da aj inak platit nez cez paypal,ele mne to vyhovuje takto viac ked platim cez paypal,som na ebay skoro kazdy den a pokupoval som odtial vela veci a cez paypal a zatial nebol ziaden problem ,som plne spokojny
motycz
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 24 čer 2008, 09:59

Re: prosba ebay.de

Příspěvek od motycz »

To Jamir: Ty by jsi byl tak ochotnej a koupil mi to??
Fiat Punto 1,4 GT 98 kw
Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: prosba ebay.de

Příspěvek od Narayen »

Je tu teda někdo kdo by byl ochoton něco koupit? :) taky bych odtamtud něco potřebova. Adekvátně připlatím :wink:
2007 - 2011 Punto mk1 40kw
2011 - 2013 Punto mk2 HGT 96kw
2013 - 201x Punto Evo Abarth 125kw
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“