repro do dveri

Moderátor: peta.smolik

Gervis
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 23 zář 2007, 00:58
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gervis »

Yanichka píše:A to máte vepředu ty "aplíky" kolik maj v průměru rvali ste to tam nějak brutálně nebo se to tam vešlo???? sim sim poraďte mi sem z toho zoufala, furt mi to chrastí že není slyšet hudba ty bedny asi dosloužily..
nevim kolik je prumer...zmerim ti to :wink: jinak jsem je jen vymenil za ty co jsem tam mel uz kdyz jsem cinque koupil...vyfotim ti je oboje :wink:
cinquecento 1.1sporting - předělávám od podlahy až po střechu :)
http://www.czechstyletuning.wbs.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Reklama
 

Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

No já myslím že se dopředu vejdou jen 10cm
Yanichka
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 07 dub 2008, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yanichka »

Matesxxx píše:No já myslím že se dopředu vejdou jen 10cm
není to 10,5? :oops:
Luksa
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 12 kvě 2008, 09:12
Bydliště: Praha

Repro do Cinqua - opravdu to není složité!

Příspěvek od Luksa »

Nevěděl jsem, že udělat kvalitní hudbu zrovna do Cinqua je takový oříšek. Mě to trvalo jeden víkend a maximální spokojenost. Povedlo se mi vyřešit snad všechny problémy o kterých tu píšete. Dopředu není potřeba cpát nic silnýho, protože se ten zvuk stejně nemá od čeho odrazit, původně jsem to hodně předymenzoval, teď už tam mám jenom obyč středotónový reproduktory. Boudičku mám ze dvou sešroubovaných desek kuchyňské linky opracovaných do požadovaného tvaru a potažených jakousi "nešisující" látkou, kterou jsem koupil v první galanterii. Zadek je taky z dřevotřísky - ta hezky nese zvuk, opět potažené zmíněnou látkou. Na zadku se dá už vyřádit, tam to hraje jedna báseň! Z dlouholetých zkušeností, nejen mých, jsem zakoupil veškerou audiotechniku od prověřené staré dobré české TVM. Koukněte se na parametry těch reprodoktorů a ty ceny jsou neporovnatenlý s jakoukoliv "konkurencí"! http://www.tvm-valmez.cz/ Tyhle moje v autě hrajou už 6 let naprosto výborně. Celý to zadní plato se vším všudy stálo dva litry. Obrázek
Uživatelský avatar
koubin
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 07 led 2009, 14:32
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: repro do dveri

Příspěvek od koubin »

taky sem resil problem co s prednima reprakama v zadu je to jednoduchy tam mam kostku 150W bez zesaku a hraje to dostatecne ale v planu mam neco vic vyvalit sedacky a udelat bednu na dva suby a zesak 8)

no a ty predni sem vymenil za tydle
http://www.tipa.eu/cz/produkt/05450367- ... -doprodej/

srouby jdou nmontovat vsecky ctyri bez problemu akorad tam nejde dat mrizka ale to se mi zda celkem zbytecny kdyz ty repraky sou celkem vyvedeny :wink:

sice vyrobce pise ze jsou tripasmove a maji vykon 40W ale na krabici i repracich je udaj 60W . . . neni to nic extra ale hrajou ciste a na to ze sou tak maly tak v klidecku
snoopyna 8-) => cernobile cinque 0,9 ...
totalne prekopavam ...
mam nejake ND ;-) icq 287897599 ...
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“