Sportovní volant.

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Sportovní volant.

Příspěvek od JardaK69 »

Ahojte, chtel bych si pořídit do svého punťe sportovni volant..ale mam airbeg ve volante, tak nevím jestli koupit volant z verze GT airbagem, nebo jít do volantu bez airbagu...(jestli jde nejak vypnout aby byl funkční aspon airbag u spolujezdce)...poradíte??? jak to máte Vy?? Děkuju... :roll:
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pajošek
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 03 pro 2008, 20:59

Příspěvek od Pajošek »

Co si dát origo volant s airbagem z GTčka? Sice to bude pálka, ale nikdy nevíš co se může stát... Osobně bych si raděj nechal stávající volant s bagem, než tam bastlit něco bez bagu (jestli nemáš na origo volant z GT).
You are. We car. /F/I/A/T/
Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paja »

No nevim jestli cca 1000-1500 za volant z GT je moc??? me se zda ze v porovnani za nejaky sportovni to je zanedbatelny..Sam tento volant mam ale je sedej a potrebuju ho nejak dat do cerne barvy...
Uživatelský avatar
Pajošek
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 03 pro 2008, 20:59

Příspěvek od Pajošek »

Někdo šetří každou korunu a jezdí na protektorech...
Co si nechat obšít volant kůží? + řadičku a ruční brzdu? Hned by to jinak vypadalo.
Dělají se spreje na volant, ale ty nejsou věčné a ošoupou se. Ošoupe se ale i nekvalitní kůže, proto je potřeba mít kvalitní kůži přímo na volant.
You are. We car. /F/I/A/T/
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

Pajošek píše:Někdo šetří každou korunu a jezdí na protektorech...
Co si nechat obšít volant kůží? + řadičku a ruční brzdu? Hned by to jinak vypadalo.
Dělají se spreje na volant, ale ty nejsou věčné a ošoupou se. Ošoupe se ale i nekvalitní kůže, proto je potřeba mít kvalitní kůži přímo na volant.
Já mám volant potahlej pracou kůží. Taková sada od Marco Cavali nebo jak se to jmenuje. Stálo to 500 a když si s tím člověk vyhraje, tak to vypadá luxusně. Akorát mě štvou ty šedý ramena a střed, volant jsem dal do černé kůže. Tak bych chtěl sehnat ten sprej na volant. Mám tagy bag a neměnil bych. Lepší ho tam mít. Člověk nikdy neví, kdy ti zachrání život.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Uživatelský avatar
Pajošek
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 03 pro 2008, 20:59

Příspěvek od Pajošek »

Ano, pravá kůže, ale teď to řeknu špatně... musí být nějak měkčená, aby odolala tomu ochmatávání (a sem tam to impregnovat).
You are. We car. /F/I/A/T/
Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paja »

Pajošek píše:Někdo šetří každou korunu a jezdí na protektorech...
Co si nechat obšít volant kůží? + řadičku a ruční brzdu? Hned by to jinak vypadalo.
Dělají se spreje na volant, ale ty nejsou věčné a ošoupou se. Ošoupe se ale i nekvalitní kůže, proto je potřeba mít kvalitní kůži přímo na volant.
No nerozumin tomu proc pises o protektorech?Volant z GT i s bagem stoji jak uz jsem psal.Jinak radicku a rucku tu mam osobne delanou na zakazku ale s tim volantem jsem chtel neco proste tip top. :lol:
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JardaK69 »

JJ asi seženu ten volant z GT. Zkusím objet vrakoviště atd...ještě se chci zeptat, jestli ten volant z GT verze je menší než obyčejný...??Nevíte někdo kde sehnat ten volant?Nevíte o nějakým???Jsem od Brna...děkuju..
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Pajošek
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 03 pro 2008, 20:59

Příspěvek od Pajošek »

Paja píše:
Pajošek píše:Někdo šetří každou korunu a jezdí na protektorech...
Co si nechat obšít volant kůží? + řadičku a ruční brzdu? Hned by to jinak vypadalo.
Dělají se spreje na volant, ale ty nejsou věčné a ošoupou se. Ošoupe se ale i nekvalitní kůže, proto je potřeba mít kvalitní kůži přímo na volant.
No nerozumin tomu proc pises o protektorech?Volant z GT i s bagem stoji jak uz jsem psal.Jinak radicku a rucku tu mam osobne delanou na zakazku ale s tim volantem jsem chtel neco proste tip top. :lol:
Já to myslel spíš jen jako příklad šetření na nesprávném místě, které vidím den co den.
You are. We car. /F/I/A/T/
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

JardaK69 píše:JJ asi seženu ten volant z GT. Zkusím objet vrakoviště atd...ještě se chci zeptat, jestli ten volant z GT verze je menší než obyčejný...??Nevíte někdo kde sehnat ten volant?Nevíte o nějakým???Jsem od Brna...děkuju..
A co zajet na Eurovrak do Holubic. To máš co by kamenem dohodil.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JardaK69 »

jo tam si zajedu, ale nemam s tim autovrakovistem dobre zkusenosti..chcou jen z lidi vytahnout penize, a navic ta ochota jejich.,..nemam to tam rad...ale je to jedna moznost. A co a velikost toho volantu??je mensi nebo neni???
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

Já to řeším, tak že tam napíšu maila, že potřebuju to či to a jestli to maj a za kolik. Někdy na mail nereagují a někdy jo a napíšou. Pokud s cenou souhlasím, tak jedu a vemu to a někdy se stane, že cena je levnější než napsali a někdy dražší. Když je dražší, tak ukážu co mě napsali a dá mě to za tu cenu. Jako ochota někdy je a někdy ne. Někdy s tím mechanikem venku nepořídíš a jinej ti dá ještě něco navíc. Je to o lidech, ale zase tam maj hodně věcí.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní volant.

Příspěvek od JardaK69 »

PSal jsem jim, ale vůbec na mail nereagují...musím ted pockat do vyplaty a pak se tam stavim osobne, ale myslim ze ho tam mit nebudou....takze porad shanim, kdyby jste nekdo o nejakem vedeli, dejte mi info..dekuju:)..
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní volant.

Příspěvek od JardaK69 »

Jen co jsem napsal zprávu sem na forum, tak mi od nich došel mail...za ten volant chtěji 5000kc!!!!!!...Nehorázná suma...moje tvrzení se jen potvrdilo, že chtějí vytáhnout z lidí jen peníze... :x
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
xboy11
Znalec
Příspěvky: 784
Registrován: 08 pro 2007, 17:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní volant.

Příspěvek od xboy11 »

mam volant z coupe pokud chcete ..

cena 1200Kc ..
http://autosluzbymch.webnode.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Špunto 1.6 8V MPi 79KW
Punto 1.4T 8V 96KW
Tigřice 1.4 16V 66KW
Audi A3 1.8T 20V
Škoda Superb 2.5TDi V6 114KW
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“