Motorek ostřikovačů

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
dandy
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 16 srp 2007, 18:33

Motorek ostřikovačů

Příspěvek od dandy »

Zdravím a potřebuju pomoc. Asi jsem odpálil motorek ostřikovačů. Celé mě to zamrzlo, a to jsem tam nalil neředěnou kapalinu do -20C. Při snaze to rozmrazit a zprovoznit, jsem asi zničil motorek. Ale problem je v tom, že nevím, kde se nachází a jak se k němu dostat. Nemáte s tím někdo zkušenost. A nevíte, kde ho levně sehnat. Myslel jsem, že odešla jenom pojistka, ale ta je společná se stěrači a ty fungujou. Děkuji za radu.
Reklama
 

pitbull3
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 17 črc 2008, 21:17
Bydliště: BRNO

Re: Motorek ostřikovačů

Příspěvek od pitbull3 »

Ahoj, stalo se mi to taky - motorek přestal fachčit z ničeho nic. Motorek je pod nádržkou, musíš pod auto. Bacha - jsou dva, jeden pro okna a druhej pro ostřik světel !!!
AlexAG
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 28 lis 2008, 19:46
Bydliště: Slovensko

Re: Motorek ostřikovačů

Příspěvek od AlexAG »

Ahoj chalan na slovensku ma tri havarovane Mloky a predava ich na nahradne diely skus mu zavolať ma v poho ceny tu maš čislo +421907 985 173
dandy
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 16 srp 2007, 18:33

Re: Motorek ostřikovačů

Příspěvek od dandy »

Díky za pomoc, hned zítra se na to mrknu a zavolám. Jinak jsem ho našel v katalogu Febi za 370Kč. Díky moc
dandy
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 16 srp 2007, 18:33

Re: Motorek ostřikovačů

Příspěvek od dandy »

Tak je to vyřešené. Motůrek byl v pohodě, ale byl zamrzlý. Před tím motorek vrčel, ale nestříkalo to. Bylo to zamrzlé v hadičkách. Potom už přestal vrčet i motůrek, tak jsem myslel, že je K.O.. Ale zkusil jsem auto dát asi na 3 hodiny do vytápěné haly v práci a ejhle,motůrek šlape jako hodinky. Ještě zkusím změřit, do kolika stupňů je ta nemrznoucí kapalina. Protože, píšou do minus 20 C, ale u nás bylo asi jenom minus 12 C a to jsem tam nalil neřeďenou a před tím, jsem všechnu starou vystříkal. Tak jsem zvědav. Zatím čau
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Exteriér“