HELP - vyrezlé čislo motoru , typ a VIN

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

HELP - vyrezlé čislo motoru , typ a VIN

Příspěvek od BooT »

tak bezva, byl jsem dnes na evidencce kvuli prepisu a pry cislo motoru vyrezle, evidencka neudelena, zajel jsem do fiatu kde mi vystavili papir, ze vse sedi a ze na aute se motor nemenil....typ motoru citelny, seriove cislo vyrezly....na magistratu me s tim poslali do haje a na stk mi evidencku nedaji, pac cislo neprectou :(


takze da se nejak odstranit ta rez? brali jsme to v servise smirglem a ci mse dalo, ale akorat jsem to vylestili...jelikoz to tam neni vyrazeny, ale vyreckovany laserem, tak to pry proste casem vyrezne....bohuzle auto je odhlaseny na moji osobu, takze vpodstate nejsem vlastnik, abych mohl provest vymaz cisla z evidence....zacarovany kruh, jediny co mi zbyva je fakt to cislo nejak ozivit :(((( navic muzu jet na evidencku zase jen tam co jsem byl(a poslali me dohaje), nebo pockat mesic a jet jinam
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
Reklama
 

jirka
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 26 pro 2005, 09:14

Příspěvek od jirka »

tuším, že ho oživíš, oni si to přečtou a pak ti stejně udělají výmaz :lol: Co naděláš, to je slavná byrokracie. :x
BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

Příspěvek od BooT »

tak jsem smirgloval a cistil ja blbej a furt nic....ted to spis vypada, ze jsem se to cislo snazil schvalne vybrousit....ach jo :(
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
Patrik
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 10:07
Bydliště: Velká Morava

Příspěvek od Patrik »

BooT píše:tak jsem smirgloval a cistil ja blbej a furt nic....ted to spis vypada, ze jsem se to cislo snazil schvalne vybrousit....ach jo :(
Zajeď si někam jinam. Vyrezlé číslo je úplně běžná věc. Třeba já když kupoval svoje současné Punto Mk2 1.2 16V, tak borec jen tak nahlídl na motor, a řekl - hmm to je vyrezlý, to se stává, a šel pryč s tím, že je vše v pořádku. Já jej ale zastavil, že bych chtěl skutečně to číslo vidět, tak se vrátil, naslinil prst a trochu to pošmudlil, nakonec to číslo šlo vydedukovat a byl jsem v klidu, protože sedělo.

Takže vyser se na ně, čekají asi na úplatek, a zajdi si jinam. Klid !
Groupe F.I.A.T. forever ! Uno Turbo i.e. Mk1, Punto 1.2 16V ELX Mk2
BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

Příspěvek od BooT »

bohuzel podle zakona smim na evidencku jinam nejdriv za mesic....jako jezdit mesic s paklem papiru(velkej TP, prestrizenej malej TP, kupni smlouva a dalsi standart veci) se mi teda nechce :( navic ted me jeste potka nejakej silenej policajt, bude chtit to cislo motoru videt, pac je v technicacich napsany a body se jen pohrnou :((((

Jako jestli cekal nejakej uplatek, tak to mame smulu oba. Ale ja bych mu stejne nic nedal.

Ale vybavil jsem se zakonama a vyjadrenim z ministerstva dopravy a pujdu to prubnout na magistrat zitra znova, treba to vyjde.
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
ers
Začátečník
Příspěvky: 23
Registrován: 16 led 2006, 02:09
Bydliště: Morava

Příspěvek od ers »

Pokud jsi z Brna tak si zajed na evidencku jak je rondo - tak tam jednou ulici porad rovne a pred postou doprava - ul.opavska.Urcite ti to udelaji i kdyz jsi uz byl jinde....je hlavne zajima typ motoru nez cele cislo....navic pokud mas papir od fiatu tak neni co resit :) S tim smirglovanim to neni moc dobry ,protoze se to vetsinou vydre :( Nejlepsi je na to bud "Arva" a nebo ve spreji takova pena-tedka nevim jak se to jmenuje ,ale je to na lesteni motoru a s tim povoli vsechno :D
Patrik
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 10:07
Bydliště: Velká Morava

Příspěvek od Patrik »

BooT píše:bohuzel podle zakona smim na evidencku jinam nejdriv za mesic....jako jezdit mesic s paklem papiru(velkej TP, prestrizenej malej TP, kupni smlouva a dalsi standart veci) se mi teda nechce :( navic ted me jeste potka nejakej silenej policajt, bude chtit to cislo motoru videt, pac je v technicacich napsany a body se jen pohrnou :((((

Jako jestli cekal nejakej uplatek, tak to mame smulu oba. Ale ja bych mu stejne nic nedal.

Ale vybavil jsem se zakonama a vyjadrenim z ministerstva dopravy a pujdu to prubnout na magistrat zitra znova, treba to vyjde.
No ja bych nic neřešil a zajel si na evidenčku jinam. O omezeni nic nevim, ale i kdyby bylo, tak bych si s tim zajel prostě jinam. A neni to nahodou tak, že platna evidenčka má platnost právě 1 měsíc ? Když neuděláš STK, tak ji taky múžeš zkusit znova kdykoliv, třeba i za 1 hodinu ...
Groupe F.I.A.T. forever ! Uno Turbo i.e. Mk1, Punto 1.2 16V ELX Mk2
BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

Příspěvek od BooT »

tak vyreseno......je to o lidech.....dneska rano jsem zasel na brnenskej magistrat, suverene vyskladal u okynka vsechny papiry vcetne neuspesne evidencky z duvodu neprecteni ser.cisla motoru a vyjadreni Fiatu, ze je vse ok a typ motoru sedi.....pani s tim kamsi odbehla a nebyl problem......jestli se te co sem u ni byl ve stredu nechtelo nikam chodit, nebo ja fakt nevim .... holt lidi sou ruzni

Diky vsem za rady
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“