AUDIO - napájanie radia

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
sparco86
Fiaťák
Příspěvky: 177
Registrován: 06 lis 2007, 11:44

AUDIO - napájanie radia

Příspěvek od sparco86 »

Ak to tu bolo, tak sa ospravedlnujem, ale nemozem to tu najst....

mam v mkI rejdio, ale nema prerusovane napätie, takze ked vypnem motor a vytiahnem klucik, tak radio hraje a musim ho vypnut rucne. No teraz som kupil alpinu a xcem to spravit, ze zapinat sa bude spolu s klucikom, sak chapete :-).

Otazka znie.. ktory kablik u zapalovania je napätie 12 V, ktore prestane prudit po vytiahnuti kluca.... farba, abo dajaky rychly navod ako ho najst, nez vsetky skusat pracne :-)

Dakujem za kazdu radu, ak to tu uz je riesene, tak mi hodte link, asi som slepý :oops:
Reklama
 

Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

https://www.club-fiat.com/viewtopic.php ... c&start=36

Kurna sparco :) To by si mal vediet aj o 3. v noci ked ta niekto zobudi ;) :lol:

je to tu viackrat popisane :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
mathewus
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 28 led 2009, 12:24

Re: AUDIO - napájanie radia

Příspěvek od mathewus »

dostal som nove punto a chcem sa spytat,ci nieje mozne autoradio zapojit ta ako na inych autach ze ked je klucik v zapalovani a je v polohe 0 tak mozem pocuvat radio...pretoze som ho zapojil a ked ho mam v polohe 0 tak je vypnute az po otoceni do polohy 1 sa zapne...dost neprakticke ked chcem pocuvat radio aj pri vypnutom zapalovani...potom som to zapojil radsej aby bolo na napati zapojene stale...ale cem sa spytat ci sa to vobec da tak zapojit na klucik aby to islo aj v polohe 0.dakujem
Uživatelský avatar
betisa
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 07 kvě 2007, 15:15

Re: AUDIO - napájanie radia

Příspěvek od betisa »

Ja mam problem v tom že po vymene radia original s kazetou za stejne ale pro iso zasuvku ma trochu jine rozloženi konektorů,tak musim pri kazdem zapnuti radia zadavat ten 4-mistny kod....(u toho predesleho po odpojeni od baterie a zapojeni psalo hned code a po zadani kodu jiz fungovalo porad......toto nove po pripojeni a zapnuti pise check tudiž ho musim zapnout tak ze ve vypnutem stavu se drzi tlacitka"AF"spolu s "BN" zapnu ON pote teprve naskoči code zadam kod vse funguje nez radio vypnu po zapnuti musim opet cely postup opakovat coz neni normalni...nevi nekdo co s tim.....Diky za kazdou radu
FIAT PUNTO II r.v. 2000 1242ccm 44kW
mathewus
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 28 led 2009, 12:24

Re: AUDIO - napájanie radia

Příspěvek od mathewus »

tak to je zasa to ze nemas napajanu pamat radia a ked ho vypnes tak sa ti restartuje a aj stanice sa ti rozladia...musis na neho napojit stale napatie staci prehodit cerveny a zlty kablik a pojde to...mna by skor zaujimalo ako je to s tou polohou 0...
Uživatelský avatar
betisa
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 07 kvě 2007, 15:15

Re: AUDIO - napájanie radia

Příspěvek od betisa »

neni to tim že by byli prehozene kabliky...jednak mi vsechny stanice drzi naladene ani poprehazovani kabliku nepomohlo dnes mi rekli v servise že je "chyba" nekde v radiu samotnem,tak radiiko putovalo do opravny a uvidime zda se to da nejak obejit.Jinak v jinem servisu mi tvrdili ze je potreba prehrat soft.asi za cenu 700,-a radio bude makat.To si radeji koupim nove radio
FIAT PUNTO II r.v. 2000 1242ccm 44kW
mathewus
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 28 led 2009, 12:24

Re: AUDIO - napájanie radia

Příspěvek od mathewus »

aha no taq dufam ze ti to v oprave vyriesia...na moj problem nevie nikto reagovat?
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: AUDIO - napájanie radia

Příspěvek od majco »

Fiat nemá tak spravenú spínaciu skrinku preto ti to nefuguje a ani nebude fungovať .
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
mathewus
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 28 led 2009, 12:24

Re: AUDIO - napájanie radia

Příspěvek od mathewus »

aha dakujem presne to som cel vediet
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“