Jaké pneu???

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
nomac
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2008, 18:40

Jaké pneu???

Příspěvek od nomac »

Zdravím. byj jsem teď v pondělí na technické a vyhodily mě uplně drsně. No to je celkem normální ale mám problem s pneu a rozměrěm. V TP mám rorměr předepsán 155 na 13 a o řádek níž to samé napsané ještě jednou. Asi paní na dopravce byla už unavená jak jsem tady někde četl :lol:. Auto jsme koupily loni a to na elektronech a novych pneu 165/70/13 a sada zimnich je to samé. Skoro nové a 165/70/13. A tak se chci zeptat jestli máte všichni na uno předepsané 155 nebo jen já a dvakrát. A nedá se to někde zajet aby tam ten ozměr připsali?? Vzdyť je to teorticky jen 10mm. Nemá někdo zkušenosti s něčím podobným? Jak tohle vyřešit? Nebudu přece kvůli technické kupovat sadu kol ne? A pujčit jen na stk? Neznám bohužel nikoho s Unem a obutyma 155 abych mu to na den vyzul :P . Kam zajet a jak to vyřídit? Poraďte prosím.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pajošek
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 03 pro 2008, 20:59

Příspěvek od Pajošek »

Není náhodou v TP napsaný rozměr kol pro předek a pro zadek (proto dva řádky)? Já to tak myslím mám. U Firečka tam mám 135ky a nebo 155ky.

Záleží jakou máš motorizaci... Máš ale pravdu, že je to jen 10mm, ale když se pak u nehody zjistí, že máš jiný rozměr gum, než v TP...

Každopádně by mě ale taky zajímalo, co by obnášelo si nechat zapsat jiný rozměr :-) a taky cena :-)
You are. We car. /F/I/A/T/
nomac
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2008, 18:40

Příspěvek od nomac »

Nikdy jsem neviděl v TP zapsany jeden rozměr dvakrát tak myslím že to je asi chyba toho kdo to zapisoval. A na autě musí byt ten samy rozměr v předu i vzadu. Takže myslím že je zbytečné zaisovat ten samý údaj dvakrát. Kdyby někdo věděl jakym zpusobem zapsat jiný rozměr napište prosím.
Oxid
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 07 úno 2009, 18:53

Re: Jaké pneu???

Příspěvek od Oxid »

155 je maximum. Vacsie nemam ani na 75S.i.e. Tiez mam zapisane 155 a aj 145. Su to smiesne kolieska ale zbytocne neprovokovat balonmi na elektronoch pri STK. Drzia sa technicaku. Bud prezut na STK predpisane alebo dat zapisat do technicaku vacsie. Je to vsak trosku problem, treba suhlas vyrobcu. Lacnejsie budu 155ky z hypermarketu :D
Kto nevidel nepochopí, kto videl nechápe...
Odpovědět

Zpět na „Uno“