Manuál na Uno

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
alexs
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 19 bře 2009, 15:24
Bydliště: Deštné

Manuál na Uno

Příspěvek od alexs »

Zdravím všechny unaře
Před dvěma týdny jsem si koupil uno a nějak mě začíná zlobit. Je to 1.2 Logo, rv 93. Má to jednobodové vstřikování. Trochu mi to cukalo, když jsem víc šlápnul na plyn, tak jsem usoudil, že to asi bude svíčkama. Včera jsem se dal do výměny a proklínal jsem všechny svatý, protože abych se dostal ke druhé z leva, tak sjem musel odšroubovat celé vstřikování, jinak to prostě nešlo. po výměně už je to v pohodě. Ale teď mi to za studena skoro chcípe, jako by nešel sitič a za tepla to zase běží ve strašně vysokých otáčkách. Nevíte náhodou, co by to mohlo být? MOhl jsem někde něco zmršit při té demontáži?

A taky mám problém ze sehnáním Manuálu. Když už neco na netu najdu, tak to je anglicky, nebo je to jenom na starší typ a Logo tam už není zahrnuté, nevíte někdo, kdy bych ho načel?
Reklama
 

Uživatelský avatar
otravaga
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 07 bře 2009, 18:25
Bydliště: galanta - svk

Re: Manuál na Uno

Příspěvek od otravaga »

nazdar.
tuto si najdes manual
http://www.fiat.karnet.sk/index.php?str=7&tp=1" onclick="window.open(this.href);return false; (ak ti otvori dalsiu stranku tak niekde dole je ,,stahuj,, a potom este niekde musis napisat kod)
ale asi ta nepotesim pretoze tam uno 1,2 nie je. a ani sa mi nezda ze by vobec uno 1,2 bolo.
a s tvojim problemom ti asi nepomozem kedze mam dieslaka :( . ale tak sa mi zda ze bude asi pokazeny snimac teploty. pozri sa ci nemas nahodou malu hodnotu teploty vody na palubovke. za normalnych okolnosti by sa mala drzat okolo 80-90 C. podobne nieco mi robilo na felicii. zle vyhodnoti teplotu motora a koli tomu da zly pomer paliva a vzduchu. mne sa to prejavilo tiez zlymi startmi a teplotu mi ukazovalo len do 70 C.
fiat uno 1,7 D
alexs
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 19 bře 2009, 15:24
Bydliště: Deštné

Re: Manuál na Uno

Příspěvek od alexs »

Mě už se to asi konečně podařilo odstranit. Prostě jsem poodpojoval všechny konektory a prostříknul je sprejem na kontakty a jevilo se to, že by to mohlo už fungovat, ale ještě jsem neměl možnost jet někam dál, za chvilku jedu, tak uvidím.
Ono to sice ,má označní 1,2 i-e ale obsah je 1108ccm, nevím, proč to mají takhle blbě. Prý je to už motor podobný, jaký se používal na Punta. Ale jde mi i o ostatní věci, jako jsou prvky v interiéru a tak, Fiati mají kolikrát takový patenty, že když nevím, jek se to rozdělává, tak je to lehký zničit, tak se rači po nějaké stránce sháním....
S tou teplotou mě to ale napřed taky napadlo, jenže já tam teploměr vůbec nemám....
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Manuál na Uno

Příspěvek od liborko »

ja mam vic manualů na uno v el.podobě ale je to velke,musel bych to hodit na edisk kdybys chtěl
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
alexs
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 19 bře 2009, 15:24
Bydliště: Deštné

Re: Manuál na Uno

Příspěvek od alexs »

To by bylo super. Jak je to velké? A co myslíš tím víc, jako víc různých vydání? Mám celkem dobrý připojení, tak pokud by jsme se domluvily, tak přes ICQ by to mělo jít poslat. Nebo já používám CZSHARE, tak se nějak můžeme domluvit, že by jsi to hodil tam.
alexs
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 19 bře 2009, 15:24
Bydliště: Deštné

Re: Manuál na Uno

Příspěvek od alexs »

PS: máš tam ten můj typ, motor 1108ccm?
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Manuál na Uno

Příspěvek od liborko »

alexs píše:PS: máš tam ten můj typ, motor 1108ccm?
určitě tam je ,zitra to pořešíme třeba, pošli mi přes SZ tvoje ICQ
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Odpovědět

Zpět na „Uno“