potrebuju poradit s kolama

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
smoke
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 15 bře 2009, 12:56

potrebuju poradit s kolama

Příspěvek od smoke »

http://kola-pneu-alu.sbazar.cz/alu-kola ... 19512.html" onclick="window.open(this.href);return false;

zdravím.chci se zeptat jestli nekdo nemate zkusenosti jestli se mi vejdou tyhle kola na 3dv. puntu r.v. 96???docela to specha :? dík
Reklama
 

Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: potrebuju poradit s kolama

Příspěvek od l-cizek »

smoke píše:http://kola-pneu-alu.sbazar.cz/alu-kola ... 19512.html

zdravím.chci se zeptat jestli nekdo nemate zkusenosti jestli se mi vejdou tyhle kola na 3dv. puntu r.v. 96???docela to specha :? dík
čau, no já myslim že by se měli vlízt...ale spíš ať ti poradí někdo s MK1
Uživatelský avatar
Cassius
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 16 čer 2006, 23:07
Bydliště: Italské království..
Kontaktovat uživatele:

Re: potrebuju poradit s kolama

Příspěvek od Cassius »

Mám 7x15 et 35 a vejdou se v pohodě.
Měl jsem i stejný rozměr pneu a při více lidech na zadních sedadlech mi to občas vzadu škrtlo o lem blatníku.
Jinak bez problémů...
70" Fiat 500..král..
94" Punto GT1..královna..
97" Punto GT3..princezna..
98" Punto Sporting 16v..služka..
98" AR GTV 3.0 V6..kočár..
www.nurburgring.cz
smoke
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 15 bře 2009, 12:56

Re: potrebuju poradit s kolama

Příspěvek od smoke »

moc díky 8)
PulMiloš
Znalec
Příspěvky: 730
Registrován: 20 zář 2005, 20:47
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: potrebuju poradit s kolama

Příspěvek od PulMiloš »

V klidku. Měl jsem i menší ET o kousek a neškrtal jsem. A to mi věř, že už jsem těch kol měl dost :-)
Blue motocar PuntoFabia :lol: - prodáno
http://puntotuning.eu/fans/010-pulmilos/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Re: potrebuju poradit s kolama

Příspěvek od JardaK69 »

Ja ted take shanim na moje MK1 nejake kolecka s pneu cele komplet...nevim jake se me tam vlezou...bez dalsich uprav??Poradi me nekdo prosim???Dekuju...
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
Punto_J
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 14 říj 2008, 12:23
Bydliště: Prusinovice

Re: potrebuju poradit s kolama

Příspěvek od Punto_J »

Hojas, potřebuju poradit....dal jsme mladé na Punto 3D MK1 kola 7x15 s pneu 195/50. Kola ani pneu nejsou nové, ale nevypadají nakople nebo tak... Při jízdě nad 90 km/h se třepe volant a za jakékoliv rychlosti Puntidlo nedrží moc stopu - stačí malinko pohnout s volantem....je to celkem taková nepříjemná jízda. Že by zbíhavost nebo rozbíhavost? Před 2 měsíci jsem byl na legální STK - sbíhavost OK. Jen ještě podotknu - jsou tam kola 4x98 s vnitřní dírou kolem 70mm. Prostě jsem je nasadil a šrouby vystředil.....

poraďte...

P.S. jinak v zatáčkách sedí k***vksy :twisted:
Fiat Punto MK1, 1,7 TD, 51 kW, 3D bílá.....a co bude dál ví jen .....Ohoso Widaho
Uživatelský avatar
SOLiDCZ
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 12 led 2009, 19:49
Bydliště: Liberec

Re: potrebuju poradit s kolama

Příspěvek od SOLiDCZ »

Punto_J píše:Hojas, potřebuju poradit....dal jsme mladé na Punto 3D MK1 kola 7x15 s pneu 195/50. Kola ani pneu nejsou nové, ale nevypadají nakople nebo tak... Při jízdě nad 90 km/h se třepe volant a za jakékoliv rychlosti Puntidlo nedrží moc stopu - stačí malinko pohnout s volantem....je to celkem taková nepříjemná jízda. Že by zbíhavost nebo rozbíhavost? Před 2 měsíci jsem byl na legální STK - sbíhavost OK. Jen ještě podotknu - jsou tam kola 4x98 s vnitřní dírou kolem 70mm. Prostě jsem je nasadil a šrouby vystředil.....

poraďte...

P.S. jinak v zatáčkách sedí k***vksy :twisted:
no tak pokud vim tak punto ma stredovou diru 58.1mm, takze tech 70 tam asi docela planda, nevim jestli je to tim.

Jo a na STK ti nekontrolujou sbihavost pokud vim...ja jsem prosel s naprosto rozstelovanou geometrii po vymene prednich ramen a teprve po technicky jsem jel na geometrii.
Obrázek
PulMiloš
Znalec
Příspěvky: 730
Registrován: 20 zář 2005, 20:47
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: potrebuju poradit s kolama

Příspěvek od PulMiloš »

Punto_J píše:Hojas, potřebuju poradit....dal jsme mladé na Punto 3D MK1 kola 7x15 s pneu 195/50. Kola ani pneu nejsou nové, ale nevypadají nakople nebo tak... Při jízdě nad 90 km/h se třepe volant a za jakékoliv rychlosti Puntidlo nedrží moc stopu - stačí malinko pohnout s volantem....je to celkem taková nepříjemná jízda. Že by zbíhavost nebo rozbíhavost? Před 2 měsíci jsem byl na legální STK - sbíhavost OK. Jen ještě podotknu - jsou tam kola 4x98 s vnitřní dírou kolem 70mm. Prostě jsem je nasadil a šrouby vystředil.....

poraďte...

P.S. jinak v zatáčkách sedí k***vksy :twisted:

VYVÁŽIT KOLA POŘÁDNĚ. MNĚ JE TAKY TE'D MOC DOBŘE NEVYVÁŽILI A KOLEM 110 SE KLEPOU. ASI JE NECHÁM PŘEVYVÁŽIT JINDE.
Blue motocar PuntoFabia :lol: - prodáno
http://puntotuning.eu/fans/010-pulmilos/" onclick="window.open(this.href);return false;
Punto_J
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 14 říj 2008, 12:23
Bydliště: Prusinovice

Re: potrebuju poradit s kolama

Příspěvek od Punto_J »

Ehm, vyzkoušíme...ale napřed udělám středící kroužky. Silon už mám.....ať se jim to v pneuservise dobře nasazuje....
Fiat Punto MK1, 1,7 TD, 51 kW, 3D bílá.....a co bude dál ví jen .....Ohoso Widaho
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“