MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - Paja

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - Paja

Příspěvek od Paja »

Obrázek
Naposledy upravil(a) Paja dne 13 bře 2007, 17:59, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

puntoii
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 04 pro 2005, 15:05
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od puntoii »

ehm...
luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

ten př spoiler necháš v týhle barvě?
Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

to Luckyna

Příspěvek od Paja »

No to rozhodne tak nezustane pujde to do laku.
PulMiloš
Znalec
Příspěvky: 730
Registrován: 20 zář 2005, 20:47
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

zezadu nemáš foto? 8)
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

Prepáč Paja ale niečo mi na tom aute nesedí! Neviem asi tie tri prúžky na prednom blatníku . ešte vymeniť bočné smerovky za biele a dať čiernu tapetu na stĺpik dverí. inak v pohode . škoda tej fotky zo zadu. ale inak super :lol: :lol: 8)
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paja »

to majco: diky za pripominku. Ty predni tri prouzky tam dlouho nebudou- pod nima je totiz skrabnutej lak.Na ty bocni sloupky jsem si rikal ze bych dal karbonovou tapetu.Jeste tam budou prahy-ty se jeste lakuji.
luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Re: to Luckyna

Příspěvek od luckyna »

Paja píše:No to rozhodne tak nezustane pujde to do laku.
to jsem chtěla vědět :wink: dobrý :wink:
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

Paja píše:to majco: diky za pripominku. Ty predni tri prouzky tam dlouho nebudou- pod nima je totiz skrabnutej lak.Na ty bocni sloupky jsem si rikal ze bych dal karbonovou tapetu.Jeste tam budou prahy-ty se jeste lakuji.
Keď budeš dávať do laku prahy nezapomeň na zrcátka a možná kľučky dverí ! uvidíš ako sa tým zmení celé auto! a ak máš osvetlenie špz org. tak aj to! :P :P :P
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Sob
Znalec
Příspěvky: 603
Registrován: 30 črc 2006, 14:27
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Pekny

Příspěvek od Sob »

Zdarec,punto pekny,aly dal bych jeste bily blinkry do blatniku,maj je v auto kelly asi za 250,jinak dobraispirace
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Příspěvek od 5-ko »

Prepáč, o tomto sa moc píše všade... Strašne bije do očí predný kufor.. Evidentne má novší lak ako blatníky... Prah? Prečo tam ešte neni? Lebo sa lakuje? a predný podnárazník si si tam tasol v základe..

Prepáč, je to môj osobný názor.. Radšej by som si nazbieral diely, našporil na lak a potom by som to tam capol naraz.. Takto to vyzerá... No... Nie pekne... Ale možno ma šokuješ výsledkom... tak sa nechám prekvapiť... Držím palce....

Peťo
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

2 5-ko: nekdy je lepsi dat to co jde na auto, tak v "surovem stavu" ,bez laku, aby si to pekne sedlo a pak to nalakovat. napr. narazniky... nebo v pripade spoileru si muze ozkouset jak bude/nebude skrtat o zem ,nez kdyz se to vsechno nacanca, pak s tim vyjede a muze lakovat znovu pac s tim nebude "umet" a sedre si to 8)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Příspěvek od 5-ko »

Katy píše:2 5-ko: nekdy je lepsi dat to co jde na auto, tak v "surovem stavu" ,bez laku, aby si to pekne sedlo a pak to nalakovat. napr. narazniky... nebo v pripade spoileru si muze ozkouset jak bude/nebude skrtat o zem ,nez kdyz se to vsechno nacanca, pak s tim vyjede a muze lakovat znovu pac s tim nebude "umet" a sedre si to 8)
Toto máš strašitánsku pravdu.. Ale prečo by bol zadok so spojlerom vo farbe a predok nie? A už by som to skúšal aj s prahom... Nie boz nich... Chápeš... Vychádzanie cez patník.... môžeš chytiť prah... No ale ako som písal, možno to bude nakoniec taká morda, že sa z toho pokakáme... ;-)
Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paja »

No tak urcite se nepokakas.Vsechno je doma nachystany jen se to tam jeste nedalo -proste uz jsem nemel penize.
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Příspěvek od 5-ko »

Paja píše:No tak urcite se nepokakas.Vsechno je doma nachystany jen se to tam jeste nedalo -proste uz jsem nemel penize.
Nie nadarmo... máme najdrahší koníček!!

Ja špekulujem nechať to skoro v sérii.. nejaké úpravičky sú, ale nechcem to ešte prezentovať... počkám na disky.. .Prejdu skrášlovacou kúrou.. A potom? No ľudia poviem to, nech to neni tajomstvo: Strašne chcem LSD a lak zlatá metla s fialovou metlou... Taká mňamky... No počkám... Uvidíme po tejto zime, ako sa prezentujem... ;-)

PAJA: Sa dúfam na mňa nehneváš.. .Ja ale neviem mazať med okolo pusy a preto ani neprezentujem... Sorry
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“