Pylový filtr Pálio Week 1.7TD

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Pavel@CZ
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 14 bře 2008, 13:40
Bydliště: Ch-Amerika

Pylový filtr Pálio Week 1.7TD

Příspěvek od Pavel@CZ »

Milí kolegové, neví někdo z vás, jak se nechá vyměnit pylový filtr na Fiat Pálio combi Week 1.7TD ? :oops:
a Hlavně jestli ho auťák bez klimošky vůbec má ? :(
Zdá se mi, že topení s tahem zvenku má slabý výkon...asi ten filtr, ale kde a kudy do něho???

Poraďte, kdo s tím máte nějakou zkušennost, já ho koupil a teď ho snad ani nebudu mít kam namontovat... :lol: :(
Reklama
 

Noro
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 10 črc 2007, 19:33
Bydliště: Brno

Re: Pylový filtr Pálio Week 1.7TD

Příspěvek od Noro »

Pylový filtr se nachází ze strany pedálů ve středovým panelu přístrojovky pod plastovým podlouhlým víkem. Je tam pěkně mizernej přístup. Přeji pevné nervy při jeho výměně, neboť ti bude zavazet volant, pedály a také hřídel řízení. Občas se připlete i nějaký ten svazek drátů elektroinstalace. Je to pěkná drbačka.
Pavel@CZ
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 14 bře 2008, 13:40
Bydliště: Ch-Amerika

Re: Pylový filtr Pálio Week 1.7TD

Příspěvek od Pavel@CZ »

Díky za radu, hned zítra se do toho ponořím...dám si čokolku na nervy... :wink:
Pavel@CZ
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 14 bře 2008, 13:40
Bydliště: Ch-Amerika

Re: Pylový filtr Pálio Week 1.7TD

Příspěvek od Pavel@CZ »

Tak jsem asi úplný tele, ale fakt tam absolutně nevidím, co by se dalo odmontovat, aby se tam vešel pyláč??? Kdyby tak byl nějakej nákres z manuálu nebo tak něco... :o
milis007
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 10 zář 2007, 01:57

Re: Pylový filtr Pálio Week 1.7TD

Příspěvek od milis007 »

koukni sem: https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=17&t=5541 třeba ti to pomůže
Pavel@CZ
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 14 bře 2008, 13:40
Bydliště: Ch-Amerika

Re: Pylový filtr Pálio Week 1.7TD

Příspěvek od Pavel@CZ »

Díky za další dobrý tip, začínám si myslet, že mám taky atyp, nemohu přijít na to, jak to otevřít, asi je to slepý.( aha Brazilec ) :lol: :twisted:
Není třeba rozdíl mezi autem s klimou nebo bez klimy??? Totiž klimošku nemám... :?
Odpovědět

Zpět na „Palio“