Převodka řízení

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
dizma
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 07 dub 2009, 16:32

Převodka řízení

Příspěvek od dizma »

Ahoj, potřeboval bych poradit na seicentu. Jedná se o točení volantem. na levou stranu, to jde podezřele lehce a na druhou stranu to jde o poznání hůř. Má někdo s tím zkušešnost? jak to opravit, nebo musím koupit novou převodku. Jedná se o 1,1, r. v. 2000
Reklama
 

Stanno
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 396
Registrován: 15 led 2008, 13:33
Bydliště: Prešov, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodka řízení

Příspěvek od Stanno »

dizma píše:Ahoj, potřeboval bych poradit na seicentu. Jedná se o točení volantem. na levou stranu, to jde podezřele lehce a na druhou stranu to jde o poznání hůř. Má někdo s tím zkušešnost? jak to opravit, nebo musím koupit novou převodku. Jedná se o 1,1, r. v. 2000

ahoj..ako si to poriesil? ja mam to iste.. gumy som poprehadzoval snad vsetky dookola a zlepsenia iba ciastocne..
Fiat Stilo 1.6 16V, 201tis.km, r.v.2001
dizma
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 07 dub 2009, 16:32

Re: Převodka řízení

Příspěvek od dizma »

Zatím jsem s tím nic nedělal, čekám, jestli mě někdo neporadí. Do Fiatu se mě nechce - bude to asi drahé
Stanno
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 396
Registrován: 15 led 2008, 13:33
Bydliště: Prešov, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodka řízení

Příspěvek od Stanno »

dizma píše:Zatím jsem s tím nic nedělal, čekám, jestli mě někdo neporadí. Do Fiatu se mě nechce - bude to asi drahé
no ved to.. ja som mal repasovane cele riadenie pred 10tis. km.. stalo ma to okolo 4000Sk.. nove riadenie stoji 8500SK diel, a nechcem vediet kolko robota.. to auto ma neuveritelne sere..
Fiat Stilo 1.6 16V, 201tis.km, r.v.2001
Odpovědět

Zpět na „Seicento“