adaptér pro M3 zrcátka

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

adaptér pro M3 zrcátka

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

Ahoj,chci se zeptat,jestli jste někdo někdy nechtěli dávat m3 zrcátka na punto MK2-třídveřáka(rv.2001)?Protože mi řekli u nás v krámu že na ně nemají adaptéry..Myslim,ale že by existovat měli..nevíte někdo kde pořídit?Díkes
Reklama
 

Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

Re: adaptér pro M3 zrcátka

Příspěvek od Paja »

No urcite existuji. Ja kdyz jsem si to zadal do vyhledavace tak mi vyjelo snad 1000 odkazu na tyhle adaptery.
Uživatelský avatar
DjMistics
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 19 kvě 2009, 10:06
Bydliště: U miláčka
Kontaktovat uživatele:

Re: adaptér pro M3 zrcátka

Příspěvek od DjMistics »

Zdarec, já mám Punto mk2 5.dv. a mám tam M3 zrcátka i s adaptérama origo fiat....tak jestli by jsi chtěl tak mi napiš a já se ti poptám jestli je tu ještě mají... :wink:
Fiat Punto 1.2 8V nic moc to nejede a na to, že je mi 19 let, jsem si se silným autem užil až až, takže mi to vubec žílý netrhá že to nějak extra nejede...:wink:
wladam
Fiaťák
Příspěvky: 71
Registrován: 10 bře 2008, 17:36
Bydliště: Benesov nad Ploucnici city
Kontaktovat uživatele:

Re: adaptér pro M3 zrcátka

Příspěvek od wladam »

Tomas-Sk8 píše:Ahoj,chci se zeptat,jestli jste někdo někdy nechtěli dávat m3 zrcátka na punto MK2-třídveřáka(rv.2001)?Protože mi řekli u nás v krámu že na ně nemají adaptéry..Myslim,ale že by existovat měli..nevíte někdo kde pořídit?Díkes
Ja to kupoval tady http://www.tuningshop.cz/adaptery-k-zrc ... -03-3d.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
vcetne zrcatek a nebyl zadny problem
Puňta bejvalej VAN:) 1.2 8V MKIIB
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“