Punto stretko Bojna

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od mafi »

Ligogo píše:Kua, dobre bolo, malo clenov bolo, ale zabava bola super.
Hlavne, ze pocasie sa vydarilo. :D
Teo!!!! Vela alkoholu ostalo....!!!!


Ligogo ,no ja som spokojny ,som vravel ze neni dolezita kvantita ale kvalita 8) at rozbijacka vecer ,hm to som potreboval , inak pstruhy boli perfektny ,pochutili sme si :) a potom ozran party,no tak som sa uz dlho dobre nezasmial 8) :wink:
Reklama
 

becker
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 486
Registrován: 02 led 2009, 11:35
Bydliště: stred troch okresov TO-PE-BN

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od becker »

:lol: ajjajaj :lol:
Facebook-Robert Beker Pechac
TTmirko
Fiaťák
Příspěvky: 191
Registrován: 07 dub 2008, 21:56
Bydliště: trnava

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od TTmirko »

tak tak dobre bolo konecne som sa odreagoval a dobre sa zabavil kto nebol moze lutovat 8)
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od mafi »

becker píše::wink: lutujem ze som neostal do rana-nabuduce pojdem na 100% :wink:
obavam sa ze nabuduce uz nebude nic ,toto bol zrejme slovensky posledy punto zraz,vzhladom na vysoky nezaujem slovenskych puntickarov zucastnovat sa takychto akcii :?
Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od feldino »

mafi píše:
becker píše::wink: lutujem ze som neostal do rana-nabuduce pojdem na 100% :wink:
obavam sa ze nabuduce uz nebude nic ,toto bol zrejme slovensky posledy punto zraz,vzhladom na vysoky nezaujem slovenskych puntickarov zucastnovat sa takychto akcii :?
No to by bola skoda :(
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od 5-ko »

Boli sme svedkom nezáujmu... vysokého! Povedzme si ale- z toho čo tam bolo nebolo moc na čo pozerať, o čom svedčia aj fotky všetkých ktorý ich tu zverejnili. Mafiho punto na 1000 spôsobov a inak nič.

Z môjho pohľadu-

To čierne punto jednotkové to bol tuning? Orla na radiacej páke? A ohoblovaná doska nad 5. dverami? Nastriekané tesco sprayom? Matným? Na stieračoch mal miesto ostrekovacej rampy hadičky z akvária a na ich koncoch ostrekovače z embéčky. Samozrejme o ramienko ich mal pripevnené samolepiacou páskou. Veľmi sa ospravedlňujem, že som to nepofotil. Bol to fak 100% tuning.

Jednotkové punto druhé, čo malo na sebe konflikt farieb? (strieborné punto, kriklavo zelené ťahokovy, chromový rámček ŠPZ a iné...)

O zbytku, kde majitelia po ľahkých ťukancoch nedali poškodenú karosériu odborne vyspraviť (keď to nevedia sami), sa ani nedá hovoriť. Pokrivené plechy, predné kapoty nedopasované, vystávajúce...

Na záver:

Toto tu je prezentovaný môj názor. Všetci majú iný vkus a každému sa páči niečo iné.

Neúčasť iných puntíčkarov sa nedá pripisovať len vzdialenosti, počasiu, stavu vozov... Ja mám na aute úpravy v takom rozsahu, ako chcem a ako sa páči mne, to vieš Mafi dobre. Ja som sa skôr zameral na funkčnosť, údržbu, opravu a bezpečnosť. Vzhľadom na to, že punto predávam, nemám záujem o kúpu elektrónov, aj keď je ich tam treba.

Ligo bol jediný, kto sa pri nás zastavil a prehodil "pár" slov. Boli ste tam fajn partia. Škoda, že to bola viac-menej uzavretá spoločnosť. (subjektívny názor)

Napíšte aj ostatný Vaše názory, nech sa toto vlákno niekam vyvinie. Zaujíma ma aj Váš názor.
...já sem uši a ty si až po uši v hovnech...
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od mafi »

5-ko píše:Boli sme svedkom nezáujmu... vysokého! Povedzme si ale- z toho čo tam bolo nebolo moc na čo pozerať, o čom svedčia aj fotky všetkých ktorý ich tu zverejnili. Mafiho punto na 1000 spôsobov a inak nič.

Z môjho pohľadu-

To čierne punto jednotkové to bol tuning? Orla na radiacej páke? A ohoblovaná doska nad 5. dverami? Nastriekané tesco sprayom? Matným? Na stieračoch mal miesto ostrekovacej rampy hadičky z akvária a na ich koncoch ostrekovače z embéčky. Samozrejme o ramienko ich mal pripevnené samolepiacou páskou. Veľmi sa ospravedlňujem, že som to nepofotil. Bol to fak 100% tuning.

Jednotkové punto druhé, čo malo na sebe konflikt farieb? (strieborné punto, kriklavo zelené ťahokovy, chromový rámček ŠPZ a iné...)

O zbytku, kde majitelia po ľahkých ťukancoch nedali poškodenú karosériu odborne vyspraviť (keď to nevedia sami), sa ani nedá hovoriť. Pokrivené plechy, predné kapoty nedopasované, vystávajúce...

Na záver:

Toto tu je prezentovaný môj názor. Všetci majú iný vkus a každému sa páči niečo iné.

Neúčasť iných puntíčkarov sa nedá pripisovať len vzdialenosti, počasiu, stavu vozov... Ja mám na aute úpravy v takom rozsahu, ako chcem a ako sa páči mne, to vieš Mafi dobre. Ja som sa skôr zameral na funkčnosť, údržbu, opravu a bezpečnosť. Vzhľadom na to, že punto predávam, nemám záujem o kúpu elektrónov, aj keď je ich tam treba.

Ligo bol jediný, kto sa pri nás zastavil a prehodil "pár" slov. Boli ste tam fajn partia. Škoda, že to bola viac-menej uzavretá spoločnosť. (subjektívny názor)

Napíšte aj ostatný Vaše názory, nech sa toto vlákno niekam vyvinie. Zaujíma ma aj Váš názor.
Pozri aj ja som sa pristavil pri Vas ked ste tam sedeli ,tvoja pritomnost ma prekvapila ,osobne som necakal ze by si mohol prist pozriet , diky teda za ucast .

Co sa tyka punt,hentak alebo tak porobenych ja viem kazdemu sa nieco ine lubi ,kazdy sa snazi odlisit od serioviek inak ,nato som robil punto zrazy aby sa citili doceneny aj takyto puntickari , ide oto ze ma punto a ake upravy ma to je fuk ,ide o punto zraz .......beriem to v pohode kazdy sme najak zacinali ........nikto na nikoho nepozeral ze co to ma alebo nema na aute ,islo oto sa stretnut ,posediet ,gril party a samozrejme ozran/reset party aj z moznostou prespat do rana .


Zarazil ma vysoky nezaujem o takuto dvojdnovu eksn , aj tak si vazim tych ktory sa zucatnili aspon na jeden den a inym aj na dva dni .....ale to je uz jedno .........v budnosti sa budeme stretavat puntickari ale vsetko bude na tichej dohode cez telefon a tu na stranku sa uz nic nebude pisat ci komentovat ako doteraz ,lebo to nikam nevedie,ja potrebujem ludi na ktorych sa da na 110%spolahnut ze pridu ked sa nieco zbucha ,nieze jeden povie ze ide a potom nedojde ,to je co ?vecsina ludi si nevazila to ze som sa to tu snazil ozivit puntozrazmi aby sa puntickari sponznali "live" a nie stale tukali tunak do klaves a pisali take to riadky prazdnych slov........osobne si myslim ze zbytocne to tu rozoberat ,lebo pre nikoho tieto riadky nic neznamenaju ...


Najhorsie natom je to ze kazdy sa trepe na ine tuningove zrazy so svojim Puntom a na punto zraz sere a pritom maloktory puntikar sa moze pochvalit svojim dielom/puntom , na skutocnom tuning zraze ,na punto zraze mohol byt kazdy oceneny pochvalou aspon od ineho puntickara za svoje prerabky v punte, ale na inych zrazoch dostane iba posmech od inych tunerov ,lebo tam je to ine ........ale sak nech kazdy robi jak mysli .......punto zrazy su aj tak minulostou ,tot vse.
Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od feldino »

Je to skoda...ale keby sa cosi dialo mohol by sa sem hodit neaky len taky malicky oznamcek kedy a kde. Nemusi sa nikto vyjadrovat ci pride ci nepride kto bude chciet pride.
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od mafi »

poslem ti Sukromnu spravu ak nieco bude
Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od feldino »

mafi píše:poslem ti Sukromnu spravu ak nieco bude
Vdaka
Ligogo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 13 kvě 2008, 15:56
Bydliště: Partizánske
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od Ligogo »

5-ko: Ja mam iba pripomienku na tie tuningove upravy aut.

Kazdy sa snazi na svojom aute spravit to co moze.

Napriklad ja som este nedokoncil svetelny a audio program v mojom aute.
Kupil som a zariadujem byt, nutne som musel investovat do oprav auta.
Vsetko stoji velke peniaze a preto neostava na tuning auta.
Myslim, ze podobne su na tom aj ostatni.
(Keby som mal naviac 2000Euro, tak spravim za par tyzdnov z Punta SUPER TUNING PUNTO.)

Tukance a preliaciny - aj na mojom aute su...co mam robit? Ked nejaky debil pred tecom drbne do auta a odide.... v zivote ho nenajdem...a nemam na to aby som po kazdom tukanci daval striekat dvere/naraznik/pripadne cele auto.
Punto 1,2 8v
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od 5-ko »

Nie, o to nejde. Tie jednotky si spredu videl? (Tuším to čierne...) Kapota medzi svetlami bola zkryvená a požutá. Ano neostáva na tuning peňazí. Ked mám ale poškodenú kapotu, zkorodované "céčka" a iné lahôdky, nekúpim si krídlo, alebo orla na radiacu páku, modrého svetelného hada nad prednú značku.... Je pekné mať športovú koncovku výfuku (aj keď moje okolie pozná môj názor na vec), ale ak mi hnije potrubie, poriešim si ako prvé to, aby som mohol potom aj koncový tlmič dopasovať k nárazníku a nevisel mi tam ako mrzák nedopasovaný.
...já sem uši a ty si až po uši v hovnech...
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od 5-ko »

Ligo pekné dverové výplne. Vlastná výroba? Vytlmené? Škoda, že si nebol zapnutý...
...já sem uši a ty si až po uši v hovnech...
Ligogo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 13 kvě 2008, 15:56
Bydliště: Partizánske
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od Ligogo »

5-ko píše:Ligo pekné dverové výplne. Vlastná výroba? Vytlmené? Škoda, že si nebol zapnutý...
Polovlastna vyroba, kamarat laminatoval a striekal, ja som zapajal repra,vyhybky, podsvietenia vyhybok, reprakov aj dvery.
Vytlmoval a pripravil vsetok material.

Vytlmene je to az az, pouzil som viac ako 35kg tlmiaceho materialu a este nemam strechu a cast kufra vytlmenu.

Bol som zapnuty v sobotu az som vybil bateriu a v nedelu ma museli roztlacat :) Aj v nedelu som zapol ale iba na par minut.
Punto 1,2 8v
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od mafi »

5-ko píše:Nie, o to nejde. Tie jednotky si spredu videl? (Tuším to čierne...) Kapota medzi svetlami bola zkryvená a požutá. Ano neostáva na tuning peňazí. Ked mám ale poškodenú kapotu, zkorodované "céčka" a iné lahôdky, nekúpim si krídlo, alebo orla na radiacu páku, modrého svetelného hada nad prednú značku.... Je pekné mať športovú koncovku výfuku (aj keď moje okolie pozná môj názor na vec), ale ak mi hnije potrubie, poriešim si ako prvé to, aby som mohol potom aj koncový tlmič dopasovať k nárazníku a nevisel mi tam ako mrzák nedopasovaný.
5-tko ten cierny z pokrivenou kapotou mal pred par dnami nehodu ,takze si vazim ze prisiel na zraz z akotak vyrovnanou kapotou aj ked bola kriva este , vazim si tu odhodlanost -ktora ostatnych opustila co neprisli sa ukazat, ze aj napriek tomu sa prisiel na zraz ukazat ,takze si myslim ze nieje vobec nasmiech pre ostatnych a je dost nemiestne ze si prave ty z neho robis srandu ,ked ho nepoznas ..........ja viem ze kazdy tuner prechadza v zivote tuningu rôznymi fazami tuningovych uprav ,ze nazaciatku stacia nalepky ,koncovka a dake kridlo ,ale netreba si preto robit ztoho srandu ,ved mi sme neboli onic lepsi :wink:

inak toto nebol ziadny tuning zraz,iba punto zraz ,alebo stretko takze upravy aut su bokom ,ine je ak taketo auto pride na skutocny tuningzraz ,tam sa to inak berie :roll:
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“