Punto stretko Bojna

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
becker
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 486
Registrován: 02 led 2009, 11:35
Bydliště: stred troch okresov TO-PE-BN

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od becker »

:wink: mne sa paci aj zelena aj zlta :!:
Facebook-Robert Beker Pechac
Reklama
 

becker
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 486
Registrován: 02 led 2009, 11:35
Bydliště: stred troch okresov TO-PE-BN

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od becker »

5-ko píše:Boli sme svedkom nezáujmu... vysokého! Povedzme si ale- z toho čo tam bolo nebolo moc na čo pozerať, o čom svedčia aj fotky všetkých ktorý ich tu zverejnili. Mafiho punto na 1000 spôsobov a inak nič.

Z môjho pohľadu-

To čierne punto jednotkové to bol tuning? Orla na radiacej páke? A ohoblovaná doska nad 5. dverami? Nastriekané tesco sprayom? Matným? Na stieračoch mal miesto ostrekovacej rampy hadičky z akvária a na ich koncoch ostrekovače z embéčky. Samozrejme o ramienko ich mal pripevnené samolepiacou páskou. Veľmi sa ospravedlňujem, že som to nepofotil. Bol to fak 100% tuning.

Jednotkové punto druhé, čo malo na sebe konflikt farieb? (strieborné punto, kriklavo zelené ťahokovy, chromový rámček ŠPZ a iné...)

O zbytku, kde majitelia po ľahkých ťukancoch nedali poškodenú karosériu odborne vyspraviť (keď to nevedia sami), sa ani nedá hovoriť. Pokrivené plechy, predné kapoty nedopasované, vystávajúce...

Na záver:

Toto tu je prezentovaný môj názor. Všetci majú iný vkus a každému sa páči niečo iné.

Neúčasť iných puntíčkarov sa nedá pripisovať len vzdialenosti, počasiu, stavu vozov... Ja mám na aute úpravy v takom rozsahu, ako chcem a ako sa páči mne, to vieš Mafi dobre. Ja som sa skôr zameral na funkčnosť, údržbu, opravu a bezpečnosť. Vzhľadom na to, že punto predávam, nemám záujem o kúpu elektrónov, aj keď je ich tam treba.

Ligo bol jediný, kto sa pri nás zastavil a prehodil "pár" slov. Boli ste tam fajn partia. Škoda, že to bola viac-menej uzavretá spoločnosť. (subjektívny názor)

Napíšte aj ostatný Vaše názory, nech sa toto vlákno niekam vyvinie. Zaujíma ma aj Váš názor.
:wink: ukaz svoje :wink:
Facebook-Robert Beker Pechac
TTmirko
Fiaťák
Příspěvky: 191
Registrován: 07 dub 2008, 21:56
Bydliště: trnava

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od TTmirko »

5-ko píše:Boli sme svedkom nezáujmu... vysokého! Povedzme si ale- z toho čo tam bolo nebolo moc na čo pozerať, o čom svedčia aj fotky všetkých ktorý ich tu zverejnili. Mafiho punto na 1000 spôsobov a inak nič.

Z môjho pohľadu-

To čierne punto jednotkové to bol tuning? Orla na radiacej páke? A ohoblovaná doska nad 5. dverami? Nastriekané tesco sprayom? Matným? Na stieračoch mal miesto ostrekovacej rampy hadičky z akvária a na ich koncoch ostrekovače z embéčky. Samozrejme o ramienko ich mal pripevnené samolepiacou páskou. Veľmi sa ospravedlňujem, že som to nepofotil. Bol to fak 100% tuning.

Jednotkové punto druhé, čo malo na sebe konflikt farieb? (strieborné punto, kriklavo zelené ťahokovy, chromový rámček ŠPZ a iné...)

O zbytku, kde majitelia po ľahkých ťukancoch nedali poškodenú karosériu odborne vyspraviť (keď to nevedia sami), sa ani nedá hovoriť. Pokrivené plechy, predné kapoty nedopasované, vystávajúce...

Na záver:

Toto tu je prezentovaný môj názor. Všetci majú iný vkus a každému sa páči niečo iné.

Neúčasť iných puntíčkarov sa nedá pripisovať len vzdialenosti, počasiu, stavu vozov... Ja mám na aute úpravy v takom rozsahu, ako chcem a ako sa páči mne, to vieš Mafi dobre. Ja som sa skôr zameral na funkčnosť, údržbu, opravu a bezpečnosť. Vzhľadom na to, že punto predávam, nemám záujem o kúpu elektrónov, aj keď je ich tam treba.

Ligo bol jediný, kto sa pri nás zastavil a prehodil "pár" slov. Boli ste tam fajn partia. Škoda, že to bola viac-menej uzavretá spoločnosť. (subjektívny názor)

Napíšte aj ostatný Vaše názory, nech sa toto vlákno niekam vyvinie. Zaujíma ma aj Váš názor.
no je pravda ze moc ludi nedoslo a auta tiez nic moc cest vynimkam ale isly sme hlavne sa trochen odreagovat a zabavit sa no ako ligo pisal nie je dost financii treba aj do bytu davat atd sam viem a tiez mam auto dost na nic a nemozem to dat dokopy skrz financi ale kazdeho ucast si cenim a myslim si ze kazdy ma svoj styl a kazdemu sa lubi nieco insie asi tak.
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od 5-ko »

Becker-

Presne ako TT mirko, len:
- nemam elektrony
- nemam narazniky vo farbe
- nemame rovnaku motorizaciu

Mafi:
- Drzim sa toho, co som na pumpe dnes povedal. Ostrekovače z embecky, ludovo nazyvane "tanky" prilepene na ramienka stieracov izolepou... V ostatnom mas pravdu, sudim, nepoznam.. ale usud nie je to trosku moc?
...já sem uši a ty si až po uši v hovnech...
netSensk1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 443
Registrován: 10 led 2009, 10:29
Bydliště: brat1slava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od netSensk1 »

5-ko píše:Becker-

Presne ako TT mirko, len:
- nemam elektrony
- nemam narazniky vo farbe
- nemame rovnaku motorizaciu
:lol:
Fiat Punto 1.2 8v 44kw ELX rv. 2002
Fiat Punto 1.8 16v 96kw HGT rv. 2001
Chevrolet CRUZE LS+ rv. 2010
Skoda Octavia L&K 1.9 TDI 81kw
Uživatelský avatar
palec
Fiaťák
Příspěvky: 199
Registrován: 22 dub 2008, 06:59
Bydliště: MY, NM

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od palec »

netSensk1 píše:
5-ko píše:Becker-

Presne ako TT mirko, len:
- nemam elektrony
- nemam narazniky vo farbe
- nemame rovnaku motorizaciu
:lol:
tak to mas skoro aj ako mafi len nemas dieru v kapote a kridlo :lol:

este ze som nebol lebo by bol posmech aj z mojej anteny ale uz sa na tom pracuje uz je kupena antena vnutorna co sa lepi na sklo len ju treba namontovat
Čierny Punťo 1,2 16V 2000
http://palex.rajce.idnes.cz/puntak/" onclick="window.open(this.href);return false;
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od mafi »

fakt len skoro ,ale to sa nepocita... 8)
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od 5-ko »

Palec: Čím zaslepuješ kapotu zhora? Máš nejaký štupel, zavaríš to? Necháš tam pôvodnú anténu?
...já sem uši a ty si až po uši v hovnech...
Uživatelský avatar
eaglee5
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 11 led 2009, 14:51
Bydliště: Banska Stiavnica

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od eaglee5 »

ty kokos tu su riadne intrigy
Puntík 1,9 JTD r.v. 2001,
becker
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 486
Registrován: 02 led 2009, 11:35
Bydliště: stred troch okresov TO-PE-BN

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od becker »

:lol: hotova telenovela :lol:
Facebook-Robert Beker Pechac
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od mafi »

prisam vacku :lol:
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1332
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od SpiritWolker »

:D

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
KiMa
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 10 kvě 2009, 22:14
Bydliště: NR
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od KiMa »

Este dobre ze mi to pre sluzobku nevislo tam ist na ten zraz to aj z mojho punta by sa tu robila sranda je to 1rada a teraz som ho kupil a vyzera zle ale chcem to zmenit ak bude mat niekto zaujem sa stretnut v Nr alebo Tt kde som casto tak sa ozvyte a dufam ze mi poradite ako ho upravit aby nebolo na smiech ... :D
Uživatelský avatar
luboh
Fiaťák
Příspěvky: 92
Registrován: 29 bře 2009, 22:34
Bydliště: Martin

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od luboh »

Mne sa pacilo to cervene MK1 co tam bolo v nedelu taky decentny tuning + super hudba len keby tie narazniky boli trochu menej mohutne, neviem kto na nom prisiel ale ja mu davam 100 bodov. :D
Uživatelský avatar
palec
Fiaťák
Příspěvky: 199
Registrován: 22 dub 2008, 06:59
Bydliště: MY, NM

Re: Dvojdnove punto stretko - Bojna 16-17.5.09

Příspěvek od palec »

5-ko píše:Palec: Čím zaslepuješ kapotu zhora? Máš nejaký štupel, zavaríš to? Necháš tam pôvodnú anténu?
antenu dam dole a nalepim tam imitaciu anteny v tvare zralocej plutvy ako ma TTmirko.tym by mala byt diera zaslepena :lol:
Čierny Punťo 1,2 16V 2000
http://palex.rajce.idnes.cz/puntak/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“