Náhradný klúč

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: kluc

Příspěvek od jani »

mino píše:ahojte pani, ja som sa bol v NR pytat na kluc na MK1, povedali, ze asi 35OO SK, siel som do klucovky, spravili mi ho na pockanie za 1200SK, len mam problem, ze mam aj dva dialkove ovladace na central s ktorym vypinam aj alarm, tie su uz dost opotrebovane, tak som ich chcel vymenit a vo fiate mi povedali, ze to musim vymenit cely alarm, vraj take dialkove nemaju, podla mna je to haluz, skusim sa informovat este niekde inde....
cau za 1200sk aj s cipom ti ho spravili a kde presnejsie?lebo aj ja potrebujem nahradny kluc som s VK je to dost daleko ale uz blizsie ako TT je NR...
Reklama
 

Uživatelský avatar
PsekTekk
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 27 bře 2009, 17:22
Bydliště: Mladá Boleslav&Ústí Nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od PsekTekk »

Nevim kde jste vzali ty ceny ale pokud pominu prvni pokus v hypermarketu kde me udelal pouhym mechanickym strojem kopii ktera neumela otevrit nadrz ci dvere u spolujezdce tak chlapik u Usti nad Labem me s pomoci pocitace spojenym se strojem na kopie klicu udelal plnohodnotny klic za 1000kc :)
Fiat punto 1.9 JTD r.v. 2OOO
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od mad mike »

no ty ceny jsou za klíč s imobilizérem a dálkovým ovládáním, bez dálkáče je to levnější. u nás v olmiku asi okolo 2000+-kč u klíčníka,ve fiatu jsem se radši neptal
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
Uživatelský avatar
Šoťo
Fiaťák
Příspěvky: 125
Registrován: 16 dub 2009, 22:55
Bydliště: Bratislava

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od Šoťo »

ja som kupoval novy kluc lebo som nemal ziadny,teda mal som len 1 a robil som z neho vyskakovacku no po nejakej dobe som zlomil imobilizer takze som bol bez startu.novy kluc ma stal 3500sk spolu s kodovacou kartu "ktoru nenoste u seba lebo sa vam nanej zosuchaju cisla :)" nj som ju zabudol v penazenke a po pol roku uz cisla nikde :)
http://www.youtube.com/watch?v=O-DQejf0 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Uživatelský avatar
palec
Fiaťák
Příspěvky: 199
Registrován: 22 dub 2008, 06:59
Bydliště: MY, NM

Re:

Příspěvek od palec »

Neeo píše:
pietro v píše:
Neeo píše:V Trnave robia klúče s čipom na Fiaty za 650SK. Teda aspoň na Bravu
Kde? ze by som tam zbehol
tu je ich stranka.

Kód: Vybrat vše

www.techmix.sk
v kontaktoch je mapa. Naspodu. Je to železiarstvo.
teraz som pozeral tu stranku a je to nejaky predaj zvaracej techniky.este to funguje ze tam aj kluce robia???
Čierny Punťo 1,2 16V 2000
http://palex.rajce.idnes.cz/puntak/" onclick="window.open(this.href);return false;
Petr1968
Všeználek
Příspěvky: 1268
Registrován: 21 bře 2009, 16:39

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od Petr1968 »

Jde imobilizér vyřadit z provozu? Stejně je na hovno :mrgreen:
becker
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 486
Registrován: 02 led 2009, 11:35
Bydliště: stred troch okresov TO-PE-BN

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od becker »

:wink: v partizanskom na punto na pockanie aj z imobilizerom za 900 sk :wink:
Facebook-Robert Beker Pechac
Uživatelský avatar
palec
Fiaťák
Příspěvky: 199
Registrován: 22 dub 2008, 06:59
Bydliště: MY, NM

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od palec »

becker píše::wink: v partizanskom na punto na pockanie aj z imobilizerom za 900 sk :wink:
a kde tam??a aj s dialkovym na MKII??
Čierny Punťo 1,2 16V 2000
http://palex.rajce.idnes.cz/puntak/" onclick="window.open(this.href);return false;
jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od jani »

takze dnes som si bol dat spravit nahradny kluc na punto,v Lucenci mi ho spravili na pockanie aj nacipovali cca 40eur to stalo.Vedia aj na ine auta spravit kluce (aj s plavajucimi kodmi,nie len pevnymi,plavajuci stoji cca 73eur) :D
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
Pavča
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 29 kvě 2009, 17:37

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od Pavča »

Ahoj, koupila jsem Punťu, ale taky jen s jedním klíčem. Když jsem se pokoušela v několika zámečnictvích nechat udělat další klíč, bylo mi řečeno, že Punta od r.v. 99 do 05 se zadaří tak jeden z deseti. Bohužel jsem mezi těmi devíti, co jim to nejde. Ale říkám si, že český člověk je přece jen šikovný. Nebyl by někdo mezi Jihlavou a Brnem, kdo to umí? Díky za odpovědi.
Přeji všem mnoho šťastných kilometrů.
Punto 1,2 16V 80, r.v. 2000
wladam
Fiaťák
Příspěvky: 71
Registrován: 10 bře 2008, 17:36
Bydliště: Benesov nad Ploucnici city
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od wladam »

PsekTekk píše:Nevim kde jste vzali ty ceny ale pokud pominu prvni pokus v hypermarketu kde me udelal pouhym mechanickym strojem kopii ktera neumela otevrit nadrz ci dvere u spolujezdce tak chlapik u Usti nad Labem me s pomoci pocitace spojenym se strojem na kopie klicu udelal plnohodnotny klic za 1000kc :)
Ahoj,
muzu se zeptat kde v Usti nebo pobliz Usti ti to udelali?? Diky
Puňta bejvalej VAN:) 1.2 8V MKIIB
Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od zokot »

Pavča píše:Ahoj, koupila jsem Punťu, ale taky jen s jedním klíčem. Když jsem se pokoušela v několika zámečnictvích nechat udělat další klíč, bylo mi řečeno, že Punta od r.v. 99 do 05 se zadaří tak jeden z deseti. Bohužel jsem mezi těmi devíti, co jim to nejde. Ale říkám si, že český člověk je přece jen šikovný. Nebyl by někdo mezi Jihlavou a Brnem, kdo to umí? Díky za odpovědi.
Přeji všem mnoho šťastných kilometrů.
Co Žďár n.S. prodejna Tokoz?
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
Pavča
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 29 kvě 2009, 17:37

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od Pavča »

zokot píše:
Pavča píše:Ahoj, koupila jsem Punťu, ale taky jen s jedním klíčem. Když jsem se pokoušela v několika zámečnictvích nechat udělat další klíč, bylo mi řečeno, že Punta od r.v. 99 do 05 se zadaří tak jeden z deseti. Bohužel jsem mezi těmi devíti, co jim to nejde. Ale říkám si, že český člověk je přece jen šikovný. Nebyl by někdo mezi Jihlavou a Brnem, kdo to umí? Díky za odpovědi.
Přeji všem mnoho šťastných kilometrů.
Co Žďár n.S. prodejna Tokoz?
Díky za tip. Zkusím tam zavolat a uvidíme.
Punto 1,2 16V 80, r.v. 2000
Pavča
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 29 kvě 2009, 17:37

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od Pavča »

Pavča píše:
zokot píše:
Pavča píše:Ahoj, koupila jsem Punťu, ale taky jen s jedním klíčem. Když jsem se pokoušela v několika zámečnictvích nechat udělat další klíč, bylo mi řečeno, že Punta od r.v. 99 do 05 se zadaří tak jeden z deseti. Bohužel jsem mezi těmi devíti, co jim to nejde. Ale říkám si, že český člověk je přece jen šikovný. Nebyl by někdo mezi Jihlavou a Brnem, kdo to umí? Díky za odpovědi.
Přeji všem mnoho šťastných kilometrů.
Co Žďár n.S. prodejna Tokoz?
Díky za tip. Zkusím tam zavolat a uvidíme.
Tak bohužel ani TOKOZ nepomohl. Už mi zbývá asi jen značkový servis.
Punto 1,2 16V 80, r.v. 2000
peer01
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 22 bře 2009, 13:20
Bydliště: Habry

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od peer01 »

Pavča píše:
zokot píše:
Pavča píše:Ahoj, koupila jsem Punťu, ale taky jen s jedním klíčem. Když jsem se pokoušela v několika zámečnictvích nechat udělat další klíč, bylo mi řečeno, že Punta od r.v. 99 do 05 se zadaří tak jeden z deseti. Bohužel jsem mezi těmi devíti, co jim to nejde. Ale říkám si, že český člověk je přece jen šikovný. Nebyl by někdo mezi Jihlavou a Brnem, kdo to umí? Díky za odpovědi.
Přeji všem mnoho šťastných kilometrů.
Co Žďár n.S. prodejna Tokoz?
Díky za tip. Zkusím tam zavolat a uvidíme.
Nebo Havl.Brod na humpolecký ulici hned u benzínky....za 900 s čipem :wink:
Odpovědět

Zpět na „Punto - servis“