brava 1.6SX sportovni vzduchovy filtr

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
n8w
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 02 črc 2007, 15:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

brava 1.6SX sportovni vzduchovy filtr

Příspěvek od n8w »

cus
chtel bych se zeptat jak resite vymenu airboxu za sportovni vzduch. filtr...kdyz sem to delal na puntu tak sem musel pozuit nejaky dily z palia abych prikryl tu diru po airboxu:)). Jak je to u bravy? premejslel sem ze bych koupil kit primo na bravu( http://www.tuningshop.cz/filtr-primeho- ... i-2001.htm ),ale na druhou stranu bych si to klidne udelal i sam. Tak me jen zajimalo jak to maty vy tady:)

dik

PS: klidne doporucte nejaky obchody v okoli prahy kde bych mohl sehnat ty kity:)
| brava 1.6 100SX | K&N | Advan racing RG II limted series |

Obrázek

galerie
Reklama
 

Uživatelský avatar
n8w
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 02 črc 2007, 15:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od n8w »

aha...nikdo nic?...divny...
| brava 1.6 100SX | K&N | Advan racing RG II limted series |

Obrázek

galerie
MikeTn
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 07 pro 2008, 13:09

zdar

Příspěvek od MikeTn »

nazdar kamo ja som kupil Bravu uz so sportovym filtrom. Poved co chces vediet a ja ti opisem ako to tam vizera a popripade poslem foto. Ja som to nerobil takze neviem ako to on riesil
Uživatelský avatar
n8w
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 02 črc 2007, 15:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: brava 1.6SX sportovni vzduchovy filtr

Příspěvek od n8w »

moje otazka stale trva:)))...a mam dalsi. Hledam obchod v praze a okoli kde maj filtry green a K&N...pro me je nejdulezitejsi aby tnew obchod mel nejakej sklad:))) fakt nehledam obchod typu, za 14 dni to dorucime.

Dalsi vec, nasel sem kity sani pro bravu jak od green tak od KN,ale nikde neuvadi co tam je za filtr(prumer atd), bych si totiz klidne koupil jen ten filtr a zbytek si udelal sam:) Jestli nekdo z vas vi, hned sem:))

dik
| brava 1.6 100SX | K&N | Advan racing RG II limted series |

Obrázek

galerie
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: brava 1.6SX sportovni vzduchovy filtr

Příspěvek od mad mike »

mrkni třeba sem jsou to sice filtry Green ale jsou tam uvedené průměryhttp://tuning.autodoplnky.cz/filtry-gre ... y/?smid=99
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
Uživatelský avatar
n8w
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 02 črc 2007, 15:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: brava 1.6SX sportovni vzduchovy filtr

Příspěvek od n8w »

mad mike píše:mrkni třeba sem jsou to sice filtry Green ale jsou tam uvedené průměryhttp://tuning.autodoplnky.cz/filtry-gre ... y/?smid=99

dik to mi ale moc nepomuze,protoze nevim jakej prumer maj ty co se prodavaj s tema kitama...vetsinou tam je jen KIT BRAVA 1.6 a to je vse...na puntu sem mel univerzalni(Obrázek,ale ted bych chtel neco co pasuje na 100pro na bravu. Navic furt nemuzu najit nejakej obchod kde maj trochu vic veci skladem...skoro vsude je to 1-10 dni,coz je dost socialni...
| brava 1.6 100SX | K&N | Advan racing RG II limted series |

Obrázek

galerie
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: brava 1.6SX sportovni vzduchovy filtr

Příspěvek od mad mike »

většinou to prodávají s adaptéry více průměrů, co jsem tak viděl. zkus něco vygooglit
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
Uživatelský avatar
n8w
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 02 črc 2007, 15:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: brava 1.6SX sportovni vzduchovy filtr

Příspěvek od n8w »

mad mike píše:většinou to prodávají s adaptéry více průměrů, co jsem tak viděl. zkus něco vygooglit
no jasne,to vim...spis mi jde o velikost...prece neni stejnej nejakej malej a velkej, ty velikosti maj vyznam ne? nejde ani o prumer kde to se to napojuje na tu trubku,ale o velikost celkove...
| brava 1.6 100SX | K&N | Advan racing RG II limted series |

Obrázek

galerie
P4WLYK
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 12 bře 2009, 10:18

Re: brava 1.6SX sportovni vzduchovy filtr

Příspěvek od P4WLYK »

Jestli Ti to pomuže, mužu Ti nafotit a změřit filtr co mám já na Bravě, taky 1,6ce... je tam sice dost prasácky přidělanej kolenem z nějakyho VW, ale drži :) Je to ale jeden z těch většich, kamarád co měl Bravo řikal, že by se tam vic hodil menši, že by to dělalo lepši zvuk...
Uživatelský avatar
n8w
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 02 črc 2007, 15:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: brava 1.6SX sportovni vzduchovy filtr

Příspěvek od n8w »

P4WLYK píše:Jestli Ti to pomuže, mužu Ti nafotit a změřit filtr co mám já na Bravě, taky 1,6ce... je tam sice dost prasácky přidělanej kolenem z nějakyho VW, ale drži :) Je to ale jeden z těch většich, kamarád co měl Bravo řikal, že by se tam vic hodil menši, že by to dělalo lepši zvuk...
ptal sem se v K&N na cernym mostu a typ mi rekl ze musim zmerit tu trubku k cemu to bude pripojeny a podle toho vzit filtr...v servisu mi mechanik taky rekl ze bych mel mit ten co je urcenej na bravu...s puntem sem jezdil 2 roky bez potizi s uni...

btw. ja mel na puntu pridelanej filtr vrskem z palia...stejnej prumer. das pryc celej airbox a nasadis ten klobous s vyvodem z palia...sedi perfektne.
| brava 1.6 100SX | K&N | Advan racing RG II limted series |

Obrázek

galerie
P4WLYK
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 12 bře 2009, 10:18

Re: brava 1.6SX sportovni vzduchovy filtr

Příspěvek od P4WLYK »

já oddělal airbox a přidělal sem to kolenem kterym to měl kamoš přidělany na Tempře... drži, drži a pasuje, funguje... nic vic neřešim, taky je to Uni... jinak Ti pošlu fotku, nelekni se že je tam tak skřiplej, trefil sem fáčko, nedalo mi přednost tak mám zrušenej předek... :(

Obrázek

je tam vidět to koleno hned za filtrem a pak je napojeny na klasickej origo přivod vzduchu k váze...
Uživatelský avatar
n8w
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 02 črc 2007, 15:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: brava 1.6SX sportovni vzduchovy filtr

Příspěvek od n8w »

P4WLYK píše:já oddělal airbox a přidělal sem to kolenem kterym to měl kamoš přidělany na Tempře... drži, drži a pasuje, funguje... nic vic neřešim, taky je to Uni... jinak Ti pošlu fotku, nelekni se že je tam tak skřiplej, trefil sem fáčko, nedalo mi přednost tak mám zrušenej předek... :(

Obrázek

je tam vidět to koleno hned za filtrem a pak je napojeny na klasickej origo přivod vzduchu k váze...

dik,nevypada to vubec spatne...uplne ok:)...jakej ten uni tam mas?raceland?mas ten privod vzduchu namirenej na ten filtr?
| brava 1.6 100SX | K&N | Advan racing RG II limted series |

Obrázek

galerie
P4WLYK
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 12 bře 2009, 10:18

Re: brava 1.6SX sportovni vzduchovy filtr

Příspěvek od P4WLYK »

je to asi nějakej NoName :D od kamaráda... a jinak sem prostě vydělal airbox, veškery přivody vzduchu (od rampy světel a zespod) sem tam nechal, dělá to prakticky přímy sáni (ikdyž asi ne tak učinny, ale přecejen tam neni tak udušenej :D) a navic bere asi dost vzduchu od perforace z podběhu, je umistěnej skoro nad ní...
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“