volnoběh cng

Vše o motoru na CNG, LPG a jejich převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
jalousek
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 28 kvě 2009, 18:38
Bydliště: Častolovice

volnoběh cng

Příspěvek od jalousek »

Zdravím všechny majitele multinek,jsem čerstvím majitelem multiny :P a už se mi vysktnul problém :( ,na volnoběh mi to jde na dva-tři valce a to samí i při jizdě. Už jsem tady četl diskuzi že jte s tím měli taky problémi,ale nikdy jsem se nedočet jak se vám to podařilo odstranit,takže jestli někdo něco máte tak dejte vědět,předem dík a multinkám ZDAR. :D
1.6 BIPOWER 2001
Reklama
 

Mišan
Fiaťák
Příspěvky: 170
Registrován: 22 úno 2007, 08:38
Bydliště: Pardubice

Re: volnoběh cng

Příspěvek od Mišan »

Jak už se zde radilo: začít od nejjednoduššího - svíčky, kabely, vzduch. filtr a na konec vstřikovače. Ty to dělají často, někdy je stačí vyčistit, jindy se musí vyměnit. Spalování plynu má trochu jiné charakteristiky, je to všechno citlivější na nedostatky v zapalovací soustavě a v plnění vzduchem.
Multipla Bipower 1,6 /2000
jalousek
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 28 kvě 2009, 18:38
Bydliště: Častolovice

Re: volnoběh cng

Příspěvek od jalousek »

svíčky už jsem vyměnil a pořád stejný. Zkusím zajet do hradce do GERA servisu a uvidím co mi řeknou.
1.6 BIPOWER 2001
Yarda
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 03 čer 2009, 14:27

Re: volnoběh cng

Příspěvek od Yarda »

jalousek píše:svíčky už jsem vyměnil a pořád stejný. Zkusím zajet do hradce do GERA servisu a uvidím co mi řeknou.
Ahoj, dej vědět, jak jsi pochodil v HK. Mám podobné trable, ale zatím mám mulťu na výměně rozvodů atd. Plyn bohužel nesmějí (Fiat servis BOS Trutnov), takže pojedu také do HK. :arrow:
jalousek
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 28 kvě 2009, 18:38
Bydliště: Častolovice

Re: volnoběh cng

Příspěvek od jalousek »

plyn už mi funguje,jak jsem psal že jsem vyměnil svíčky tak jsem tam dal BOSH SUPER 4 a nejelo to na plyn,ale ted jsem vyměnil znova svíčky a dal jsem tam DOUBLE COPPER CHAMPION (156 kč/kus) a jede to na plyn jako vítr.
1.6 BIPOWER 2001
šimano
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 03 říj 2009, 12:17

Re: volnoběh cng

Příspěvek od šimano »

Dobrý den tak už mám multinku 1.6 16v 100 potřebuji poradit když nastartuji tak mi kolísá volnoběh dělá to pořád i po zahřátí motoru prosím poradit
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - ostatní“