Motor zdochina

Všeobecná témata týkající se motoru, např. servo, topení, rozvody apod.

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
3palino
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 26 čer 2009, 00:25

Motor zdochina

Příspěvek od 3palino »

Zdravym vas mozete my ni pomoct mam taky problem s multiplou po nejakej dobe po nastartovani prejdem asi 5 km niekedy aj menej a skape my motor znico nic a ukaze sa my na palubnom pocitaci ENGINE CTRL FAULTI a nejde my nastar tovat.
pred tym to bolo v servise a menili tam tiie snimace otacok obidva aj klukovi a vackovy a zase my to robi neviete nahodou cim to este moze byt ale bo ma tam oklamaly a vymenili iba jeden snimac lebo my povedali ze nevedia presne ktory to je a ze vymenia oby dva ale asi nevimenili neviem pporadte kto stym ma skusenosti diki za rady.
Reklama
 

jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: Motor zdochina

Příspěvek od jani »

to su servisi,hanba ze nevedia zistit ze ktory to robi, pozri konektory(precisti),vzduchovu medzeru(najlepsie by bolo odmerat listovou mierkov alebo od oka cca 1 mm to ma byt +- daco ..) a najlepsie bude ak premeras odpor cidiel otacok kluky a vacky...hontoty neviem s dakade si to zisti ...a ci vymenili obe naraz zistis podla snimaca a kabelaze konektora ci su nove alebo vyzeraju uz ako stare,zaprasene atd....
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
3palino
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 26 čer 2009, 00:25

Re: Motor zdochina

Příspěvek od 3palino »

a mohol by si my napisat ak vies ze kde sa presne nachadzaju ti cidla len tak priblizne??
jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: Motor zdochina

Příspěvek od jani »

jedno dole pri remenici klukoveho hriadela a druhe hore na hlave valcov
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - všeobecně“