Help novy budik

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

bubor
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 28 dub 2009, 17:05

Re: Help novy budik

Příspěvek od bubor »

a ako sa vola to nove cidlo co tam mam dat aby som vedel co mam kupit,a ten otackomer pripojenie toho pinu 23 je to tam napisane na tej riadiacej jednotke alebo farba kablu.
Reklama
 

bubor
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 28 dub 2009, 17:05

Re: Help novy budik

Příspěvek od bubor »

ivan.66 píše:Tak dnes jsem dával do punta I 55 otáčkoměr a teploměr,musel jsem vyměnit jen budíky v palubce,protože jsem sehnal palubku s el rychloměrem a já mám mechanický.Podle návodů na fóru to bylo za necelou hodku hotové.Vše funguje jak má,jen se chcu poptat,kde by měla byt rafička teploměru při běžném provozu?Mě došla ani ne do pulky budíku.
zdravim ten navod ste kde nasli lebo kumam okolo toho a neviam jak na to stym otackomerom aky to je kabel a aj to cidlo druhe je tiez len jedno vyvodove?
ivan.66
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2009, 20:03

Re: Help novy budik

Příspěvek od ivan.66 »

Navod je tady: http://punto.autokacik.pl/Zrobtosam/zro ... czniki.htm" onclick="window.open(this.href);return false; a cidlo jsem zrovna sehnal jen dvouvyvodovy,ale zapojil jsem jen jeden vyvod a normalne to funguje.cisla pinu jsou na zastrcce do rj.
Punto Mk1,1.1,3dver.r.v.96
peer01
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 22 bře 2009, 13:20
Bydliště: Habry

Re: Help novy budik

Příspěvek od peer01 »

Pin 23 je na zástrčce a je sakra malej,tuším modrej drát.
dzajro
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 14 čer 2009, 21:56

Re: Help novy budik

Příspěvek od dzajro »

ano je to modry kabel,ja som to tiez robil vcera a ide to super dal som tam otackomer 7 color
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“