Doblo 1.9 JTD

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
chalmi
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 19 zář 2008, 05:16

Doblo 1.9 JTD

Příspěvek od chalmi »

Koupil jsem si starší Doblo(2003) a potřeboval bych pár rad,protože tento vůz je pro mne "země neprobádaná".
-byl bych někomu moc vděčný za český návod na obsluhu (a nebo link) - nic k tomuto autu nebylo
-český návod k origo rádiu (nebo link)
-jak vlastně funguje počítač? Kdzž jsem jej vezl domů,tak se ukazatel spotřeby"usadil" na 15,9 km/l a ať jsem jel jak chtěl,tak se neměnil.Je to normální? Jak se dá ověřit funkčnost? Pouze v servisu?
-má někdo kontakt na nějakého výrobce(dodavatele)výfuků? Origo jsou dost"mastné".
Díky za rady.
Až si ho více "osahám",tak tu budu opět. Zatím se jeví víc jak dobře. 8)
Reklama
 

pat
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 09 bře 2009, 13:48

Re: Doblo 1.9 JTD

Příspěvek od pat »

Zdravim, ospravedlnujem sa dopredu-ziadny cesky navod pre vas nemam, naopak, informaciu chcem ja od vas. Vybral som si Fiat Doblo ako to najlepsie a najkrajsie riesanie pre "skromnu" rodinu. Ale samozrejme "ojetinu". Ak to neje tajomstvo- kolko ste vy dal za vasu 1.9JTD? -hladal ste dlho? -nemate skusenosti s bazarmi v nemecku? ... Vopred dik za vasu odpoved aaaaa prajem vela kilometrov bez poruchy,

pat
(pppat/zavinac/volny.cz)
pat
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 09 bře 2009, 13:48

Re: Doblo 1.9 JTD

Příspěvek od pat »

DAKUJEM ZA INFORMACIE! :idea: Ale predsa len ak existuje neaky bazar v tomto smere(DOBLO), samozrejme len pokial sa tomu este venujete dalej- poprosil by som vas o info. este raz diik! pat
orolko
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 20 úno 2009, 13:48

Re: Doblo 1.9 JTD

Příspěvek od orolko »

chalmi píše:Koupil jsem si starší Doblo(2003) a potřeboval bych pár rad,protože tento vůz je pro mne "země neprobádaná".
-byl bych někomu moc vděčný za český návod na obsluhu (a nebo link) - nic k tomuto autu nebylo
-český návod k origo rádiu (nebo link)
-jak vlastně funguje počítač? Kdzž jsem jej vezl domů,tak se ukazatel spotřeby"usadil" na 15,9 km/l a ať jsem jel jak chtěl,tak se neměnil.Je to normální? Jak se dá ověřit funkčnost? Pouze v servisu?
-má někdo kontakt na nějakého výrobce(dodavatele)výfuků? Origo jsou dost"mastné".
Díky za rady.
Až si ho více "osahám",tak tu budu opět. Zatím se jeví víc jak dobře. 8)

typujem ze to je motor ako mame vo firme fiat doblo malibu 1,9jtd 74kw -
1. nejak ste ma zaskocili tou spotrebou, ten fiat dokaze jazdit podla vasho ukazovatela bez za tak 18km/l ...
2.ten ukazovatel je tak ako hovorite ... on sa ustali a potom sa len veeeelmi tazko da nahnat ine cislo ... bud musite byt velmi setrny alebo prave naopak musite ho vytacat ...
3.ja by som vymazal posledny "trip" a hned budete vediet ci ukazuje dobre ci zle ...
4. cesky manual hladaj uz aj ja pre seba ale nejak sa mi nedari, a to uz dobry to pol rok ... ak budete o niecom vediet budem vdacny za kazdy dobry typ na taky navod hlavne uzivatelsky a servisny, k radiu mam, ale radio som uz menil ...
Odpovědět

Zpět na „Doblo“