Reprosoustava Sony Xplod

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Dracek55HP
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 12 úno 2009, 22:29
Kontaktovat uživatele:

Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Dracek55HP »

Zdarec dneska sem si daval do punte novy repra 3pasmovy 200W Xplody 17cm kulaty. Dal sem je do dveri ty nejsou nijak vytlumeny protoze kdyz jsem videl cenu dynamatu tak jsem se uz radsi jinam nedival. Basy v tech dverich nemaji skoro zadny taky jsem to vypocital na chlup ze kdyz stahnu okynko uplne dolu tak mine ten magnet repraku fakt o kousek. V zadnim platu z preklizky mam 300W 3pasma xplod a tam to uz celkem basuje ale hodne udelalo to dreveny plato a kufr kterej funguje jako ozvucnice. Cekal sem od tech novych lepsi vysledek hraji v pohode ale na basy jsou jen ty vzadu. Cely to mam pripojeny na radio Sony CDX-GT222 nemuzu si stezovat radio fakt super ma vystupy na predni repro, zadni a vystup na zesak pres kterej muzu zapojit basak nebo dalsi 2 repraky, neumi cist pametovky akorat ma AUX a CD ale parametry fakt dobry stalo me jen kolem 1700,- takze doporucuju.
Fiat Punto 1.1 55HP
Reklama
 

Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Paja »

jeste tomu chybí zesilovač a sub.Jinak to plato bych nedelal z překližky ale MDF 1,8cm.
Uživatelský avatar
Dracek55HP
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 12 úno 2009, 22:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Dracek55HP »

penize nejsou no :( a v te preklizce to hraje dobre i tak, hlavne kdyz to dam do dreva. Mozna si nejdriv sezenu nejaky tlumeni dveri ale premyslim co, nechcu do tlumeni narvat 2tisice.
Fiat Punto 1.1 55HP
Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Paja »

Jako tlumící materiál se dá použít takovy kaučuk na natrení nebo tlumící molitan.
Uživatelský avatar
mobilmaker
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 01 srp 2008, 19:19
Bydliště: Trstín, Slovensko

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od mobilmaker »

Čo si čakal od sony xplod nejaký zázrak, buď rád že ti to hraje , na začiatok sa to dá.Od sony zatiaĺ nebol ani jeden reproduktor dobrý, autorádia robia dosť dobré ale reprá nie a už vôbec nie nič čo má na sebe napísané xplod, to tam mohli napísať shit.
Moje Punťíčko mám rád.
mk2 1,2 8v 2003 v max. výbave.
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Vencapunto »

Od Sony bych si koupil televizi,ale autohifi ani omylem,ale je to věc názoru
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Dracek55HP
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 12 úno 2009, 22:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Dracek55HP »

Ja su spokojeny ale mam dojem ze ty starsi byli lepsi nez ty repra co vyrabi ted
Fiat Punto 1.1 55HP
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od TV-Punto »

Ani stare ani nove nesu dobre :(

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
Dracek55HP
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 12 úno 2009, 22:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Dracek55HP »

Dobre tak vy to srovnavate s jinymi ja jine nemel takze nevim. Ale myslim si ze sony nejsou nejlepsi ale za tu cenu jsou dobre. Nejlepsi pomer cena vykon. Koupil jsem radio za 1700,-, 3pasmove repra za litr a 3pasmove ovaly za 1600,-. Jen chci rict ze za tu cenu spatne nejsou. Je to muj nazor.
Fiat Punto 1.1 55HP
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Vencapunto »

Tak pokud ti stačí průměr tak to potom jo
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
mobilmaker
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 01 srp 2008, 19:19
Bydliště: Trstín, Slovensko

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od mobilmaker »

Dracek55HP píše:Dobre tak vy to srovnavate s jinymi ja jine nemel takze nevim. Ale myslim si ze sony nejsou nejlepsi ale za tu cenu jsou dobre. Nejlepsi pomer cena vykon. Koupil jsem radio za 1700,-, 3pasmove repra za litr a 3pasmove ovaly za 1600,-. Jen chci rict ze za tu cenu spatne nejsou. Je to muj nazor.

To je pravda ale reprá sa za tú cenu dajú zohnať lepšie.
Moje Punťíčko mám rád.
mk2 1,2 8v 2003 v max. výbave.
Uživatelský avatar
Intous
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 31 kvě 2009, 15:44
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Intous »

Dracek55HP píše:Zdarec dneska sem si daval do punte novy repra 3pasmovy 200W Xplody 17cm kulaty. Dal sem je do dveri ty nejsou nijak vytlumeny protoze kdyz jsem videl cenu dynamatu tak jsem se uz radsi jinam nedival. Basy v tech dverich nemaji skoro zadny taky jsem to vypocital na chlup ze kdyz stahnu okynko uplne dolu tak mine ten magnet repraku fakt o kousek. V zadnim platu z preklizky mam 300W 3pasma xplod a tam to uz celkem basuje ale hodne udelalo to dreveny plato a kufr kterej funguje jako ozvucnice. Cekal sem od tech novych lepsi vysledek hraji v pohode ale na basy jsou jen ty vzadu. Cely to mam pripojeny na radio Sony CDX-GT222 nemuzu si stezovat radio fakt super ma vystupy na predni repro, zadni a vystup na zesak pres kterej muzu zapojit basak nebo dalsi 2 repraky, neumi cist pametovky akorat ma AUX a CD ale parametry fakt dobry stalo me jen kolem 1700,- takze doporucuju.
no ja mam basak sony xplod1000W+zesik 4kanalovy 600W a hra to dobre ale treba mi lepsie ovaly dozadu...autoradio a repro v dveroch mam zatial origo
Obrázek Obrázek Obrázek
Fiat Grande Punto 1,2 8V, r.v 2008 a Fiat Punto 1,4 GT, r.v. 1998
Uživatelský avatar
Dracek55HP
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 12 úno 2009, 22:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Dracek55HP »

mobilmaker píše:
Dracek55HP píše:Dobre tak vy to srovnavate s jinymi ja jine nemel takze nevim. Ale myslim si ze sony nejsou nejlepsi ale za tu cenu jsou dobre. Nejlepsi pomer cena vykon. Koupil jsem radio za 1700,-, 3pasmove repra za litr a 3pasmove ovaly za 1600,-. Jen chci rict ze za tu cenu spatne nejsou. Je to muj nazor.

To je pravda ale reprá sa za tú cenu dajú zohnať lepšie.
dobre a jaky by sis vybral ty repra za tu cenu
Fiat Punto 1.1 55HP
Uživatelský avatar
mobilmaker
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 01 srp 2008, 19:19
Bydliště: Trstín, Slovensko

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od mobilmaker »

Tak napríklad :http://www.autodax.sk/index.php?load=e- ... &vyrobca=0

http://www.autoaudio.sk/product_info.ph ... cts_id=190" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.autoaudio.sk/product_info.ph ... cts_id=209" onclick="window.open(this.href);return false;

A ešte veľa iných , v podstate asi každé iné ovály 6x9 budú lepśie ako sony, dôveru strácajú už len tým že tam napíšu 300wat.
Moje Punťíčko mám rád.
mk2 1,2 8v 2003 v max. výbave.
Uživatelský avatar
Dracek55HP
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 12 úno 2009, 22:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Dracek55HP »

mobilmaker píše:Tak napríklad :http://www.autodax.sk/index.php?load=e- ... &vyrobca=0

http://www.autoaudio.sk/product_info.ph ... cts_id=190" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.autoaudio.sk/product_info.ph ... cts_id=209" onclick="window.open(this.href);return false;

A ešte veľa iných , v podstate asi každé iné ovály 6x9 budú lepśie ako sony, dôveru strácajú už len tým že tam napíšu 300wat.
To ze napisou 300W nebo 1000W atd. na to se nedivam je me jasny ze je to prehnany aby si kazdy rekl ze 300W to bude narez to si koupim :D. S temato reprama zkusenosti nemam takze nemuzu posoudit ale verim ze budou lepsi nez sonace, ale na radio a subwoofery od sony zadny ztiznosti nejsou ne?
Fiat Punto 1.1 55HP
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“