Reprosoustava Sony Xplod

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Dracek55HP
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 12 úno 2009, 22:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Dracek55HP »

Nedavno jsem si koupil subwoofer McFun 150W od kamosa za 200kc a k tomu novej zesak SK-1065 jenom za litr je to jednokanal 650W s nastavitelnou hlasitosti a dolni propustnosti a ze zesakem su spokojenej za tu cenu, ale McFun uz nikdy nechcu. Chtel jsem zesak McFun a prodavac me poradil ze na to jsou velky reklamace a tenhle je lepsi. Ozvucnici jsem si vyrobil, vytlumil akustickym molitanem a byl sem spokojeny za tu cenu to vsechno hralo paradne i takovy maly basacek dokaze hodne ale pak v nem neco zaclo chrastit a nakonec prestal hrat uplne ted to musim rozdelat a zjistit co tomu je doufam ze to bude jenom chyba v kabelazi :(. Takze McFun uz nikdy
Fiat Punto 1.1 55HP
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Vencapunto »

Naprostej souhlas že McFun stojí za .....Měl sem ho a už nikdy.Za stejný prachy se dá koupit kvalitnější značka která bude hrát.
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Dracek55HP
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 12 úno 2009, 22:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Dracek55HP »

Vencapunto píše:Naprostej souhlas že McFun stojí za .....Měl sem ho a už nikdy.Za stejný prachy se dá koupit kvalitnější značka která bude hrát.
no ja ho koupil jenom za 200 a nevim kolik stoji novej ale za tu cenu a 150W hral celkem dobre akorat se hned pos... :(
Fiat Punto 1.1 55HP
Uživatelský avatar
Tony56
Fiaťák
Příspěvky: 95
Registrován: 23 čer 2007, 21:12
Bydliště: Nový Jičín

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Tony56 »

a co říkáte na repra Pioneer? zvažuju jejich koupi
Uživatelský avatar
Tony56
Fiaťák
Příspěvky: 95
Registrován: 23 čer 2007, 21:12
Bydliště: Nový Jičín

Re: Reprosoustava Sony Xplod

Příspěvek od Tony56 »

Lub!k píše:
Tony56 píše:a co říkáte na repra Pioneer? zvažuju jejich koupi

Hoď jsem odkaz. :wink:
jsem tak uvažoval že mi stačí jen něco ať to hraje i vzadu, do těch originál míst vedle plata na MK1, jsem se díval že tam je místo na 10cm repra, tak asi tyhle http://www.audiocar.cz/detail-autoradia ... i-645.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“