Svieti kontorlka vstrekovania

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Martin1986
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 03 srp 2006, 19:00

Svieti kontorlka vstrekovania

Příspěvek od Martin1986 »

Zdravím, potreboval by som pomôcť s jednou vecičkou
Mám Fiat Brava 1,6 ´96..... Nebahutých nejakých 129 tisíc. Pri 126 tisícoch mi začala svietiť kontorlka vstrekovania. Bol som s tým hneď aj na diagnostike, ale tam nezistili žiadnu závadu. Vraj to bude asi len v kontaktoch.... Čo si ale nemyslím. Lebo kontolka sviti veselo ďalej. Hlavne pri nízkych rýchlostiach.... Pokiaľ si to "šírujem" nejakých 80, kontrolka po chvíli zhasne a prestane svietiť. No hneď ako sa zase "seriem" 40-tkou, začne svietiť......
Takže neviem, čo s tým bude. V servise mi povedať nevedia (úžasný servis). Ale pre niečo isto svieti.
Čítal som tu nejaké príspevky, že by to mohla byť lambda sonda????? Viem že táto sonda riadi vstrekovanie paliva.... Takže teoreticky by to mohlo byť ono. Len neviem, koľko to stojí - určite nie málo - a nerád by som vyhodil kopu prachov nepomohlo by to.T akže neviem.......

Tak chcem poprosiť niekoho, kto ma podobnú skúsenosť o radu......
Ďakujeeeeeeeeem
Reklama
 

pavos
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 09 črc 2006, 23:49
Bydliště: Loštice
Kontaktovat uživatele:

vstřikování

Příspěvek od pavos »

Ahoj,

mohlaby to být cívka ze které vedou kabely ke svíčkám, syn to měl také a třikrát mu to měřili a až na počtvrté mu zjistili pravou příčinu a byla to ta cívka ze které vedou kabely ke svíčkám.

pavos
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“