MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
luboh
Fiaťák
Příspěvky: 92
Registrován: 29 bře 2009, 22:34
Bydliště: Martin

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od luboh »

Mňa by zaujímali tie zo zadu očalúnené zadné operadlá, akú látku a lepidlo si použil?
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Nic vynimocne,latka na obtahovanie reprobedni co dostanes v kazdom audio-shope..a chemopren,mozes ho nadzabat viac ale zas nie tak ze budes dlho roztierat na jednom mieste a ti presiakne..kup ten najsilnejsi.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Caute kolegovia,nejak je to tu mrtvo ako si vsimam,raz za vacsi cas sem zabludim..no nove prispevky uz nevidiet a starych znamych ludi tiez...popravde aj mna..nejak som si nevedel najst cas na tuto Page..ale autu sa venujem nadalej..nezanevrel som,ak to zhrniem mame dalsi krasny rok spolu za sebou..ale bol aj drahy,nieco sme pobehali...tak nejaka vacsia rekapitulacia:
Po novej lakovacke som obnovil naspat link na celnom okne ktory som nosil,stary zvyk ale musi byt,viac lepence nemusim :)

Obrázek

Prisli aj detaily ako loga kritiek,prv som bol rozhodnuty pre cervenu,napokon zvitazila siva-strieborna:
Obrázek

Prvy zraz tento rok sa konal v Piestanoch na Carate,sme si to vynahradili po minulom roku kedy sme chytili uraz tesne pred.Odniesol som si sice komperkove 4.miesto zo 7 zucastnenych v scene Ital,co ma mrzelo ze som citrona neroztvoril lebo sa hodnotilo naozaj vsetko..no nieje to vyhovorka..ale naozaj stres :D
Pripravy:
Obrázek
Dorazili sme na Carat v piatok,bavit sa so Spisakmy..neni o nude :D
Obrázek

Sobota a sme na ploche..vypucovany :D
Obrázek

Obrázek

Pred nastupom na platno o pohare Tuning Battle
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Na platne:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Prisli opat nejake upravy,uz po kupe kolies som rozmyslal o vysunuti ich von,no nebol cas sa dokopat ale aj lenivost,az som kupil 4ks podloziek 4x98 o hrubke 25mm.,muselo z nich ist samozrejme dole,prv som riesil zadok.Prv som mal v plane vysunut ho o taky 1cm s pocitom ze to viac nedovoli,kolega ma presviedcal ze skusme viac tak sme to nechali na 19mm,po osadeni to vyzeralo super,ale presiel som priecestim sam v aute a som skrtal.Nie o falce ktore su zahnute ale ako je uchyt naraznika a blatnika a kovova skrutka.Skusal som to riesil zrezavanim z kraja z plastu,bolo to lepsie ale stale nepomahalo.Tak som hladal riesenie az narazil na dorazy gum.Kupil strednu velkost a skusil to po jednej na pruzinu.Stale nepomahalo,dal som po dve..bolo to lepsie ale aj tak nic,Dal som po tri..posobilo to ako hardcor odvtedy klud.Viete si predstavit ake auto je asi tvrde..tak aj bolo..no po case to troska lepsie sadlo a je to uz lepsie..aj zvykol som si.Zas neviem si vynachvalit stabilitu na ceste drzi to ako pribite.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Kedze vnutorne prahy dveri boli uz niekolko krat von,a tak aj praskli a boli lepene ci otrepane..rozhodol som sa ich hodit do kozenky,ladi to lepsie a aj posobi z vonku fajn.

Obrázek

Obrázek

Pribudla rozpera,tlmice kapoty,(prehodil som zozadu dopredu,a dozadu dal nove)kupa novej baterky,staru sa podarilo vyhodne predat no bola funkcna este fajn,a novy olej do buducnosti na vymenu a nieco aj do zasoby,kedze ten moj je troska papac.

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Prisiel dalsi zraz a to Svidnik..taktiez sme zasli nakuknut:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Opat sme zasutazili v Tuning Battle

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Postastilo sa a 1.pohar za tento rok 1.miesto:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Dalsi zraz sa konal v Rozhanovciach..v Kosickom kraji.Celkom vydareny zraz az na to pocasie.Postastilo sa opat a 1.miesto

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Potom prisiel na rad Celoslovak..na ktory som sa velmi tesil..vylet cez cele slovensko do Nitrianskeho Rudna,a opat poharik zaradeny medzi top 10 Aut..bolo nas nieco cez 40? nepamatam uz..na fotke niesme vsetci

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Moji mi volali ze niet cim kurit..tak som siel trocha v Rudne nalozit ;-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Na zaver celoslovaku sa mi stala neprijemna vec,hned v piatok vecer ked sa grilovalo a nieco troska popijalo,jedny chalani co mali vedla mna auto ako naschval,troska viac jeden z nich popil chodil k autu otvaral ho...az som mal zly tusak a to dopadlo tak ze mi vrazil dverami do vodicovych mojich a urobil zvyslu preliacinu..stalo ma to dobru naladu a kopec nervov hned ani nie na zaciatok mozem povedat.Radil som sa s chalanmi vraveli ze su nato firmy co vytiahuju preliaciny pod tlakom vzduchu ze okolo 20E preliacina,tak som od neho vymahal 30E skromne..dohodli sme sa..hladal som v okoli nekoho co to takto opravy bez gitovania a rozoberania,nasiel som az jednu firmu a ta si pyta 80E za preliacinu,kedze je to starse auto Punto tak 60..takze som vysiel z toho este skodny..a co je najhorsie..je tam riziko ze ak ma auto novy lak a bolo gitovane ze farba povoli..moze nemusi..takze som sa aj zlakol..hoci bol som pripraveny ze to dam opravit..tak som zatial v stadiu rozhodovania....takze len tolko davajte si pozor na auto,ci ludi..hoc sa nonstop neda mat oci v pozore..nuz nova lakovacka a hned na zaciatok preliacina.

Kedze som sa zucastnil 2x sutaze Tuning Battle a umiestnil na postupovej priecke..dostal som pozvanie a moznost vystavit auto v Nitre tohto roku Autosalone..ktory sa kona 17-19.oktober..tak som to prijal a chystam sa na celi vikend coz je podmienkou..a tak v tomto case som sa pustil troska do auta este viac...vyladit nejake medzery kde zaostavam..nebude to o podvozku.ale ..pridam fotky len co bude mozne..kazdopadne kto ma cas volno a chut..nech pride pozriet buduci vikend na autosalon..a nech sa kludne ozve ;-)
Zatial všetko ;-)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Pepoxx »

mozno sa to nezda ale chodim sem skoro kazdy den.... otvorim dam "zobrazit nove prispevky" no za posledneho pol roka ich veru moc nebolo... maximalne riesenie nejakych zavad a pod. ....upravy alebo novinky nic..... takze vacsinou tak ako to otvorim to aj zavrem, lebo tu naozaj akosi nic nove zaujimave neni.... tak dik HISSovi aspon za cosi :)

...a k tym tvojim dveram... zobral som cez leto na jeden festival moje biele punto a tam mi zase jeden podgurazeny do neho nacuval.... tiez to kupili nastastie iba soferove dvere a nie zadny blatnik alebo co.... ale preliacenina je to riadna :D hadam cez polku dvery :)
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Matto »

- nuž doba, ked sme sa tu predbiehali v tom kto má čo nové na aute a na regionálne stretká chodilo aj 12-13 aut je už asi minulosťou, tiež je mi to lúto, ale čo už. :roll:
- inak Erik držím palce s tými dverami, fakt to neserie :evil: ... dnes som bol akorát pozrieť tvojho súpera z Tuningbatllu a tiež usilovne zbrojí na finále, tak si to užite. Ak sa podarí, možno vás prídem v Nedelu pozrieť.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Baron »

Paradička fakt :). Inak tomu čurákovi by som rozbil hubu keby mne hentaké niečo spraví. Neznášam to ked niekto hentak otvara dvere jak kreten. Mne sa to minule stalo (nastastie nie na mojom aute ale na otcovom) sedel som si vnutri (Jeep grand cherokee 2006) a citam si noviny a vedla zastavi hnusna oktavka a starsia zenska co sedela vzadu zrazu otvori dvere a Jeeeb az ma miklo v aute jak drbla do spolujazdcovich dveri. A rychlo usla ani som ju nestihol zastavit. Este ze to ma take hrube plechy ze ani preliacenina nebola len maly skrabanec. Neznasam takychto ludi co neberu ohlad na ostatnych :evil:
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od kovvalsky »

tak to sa tam potom vidime lebo ja sa o budovu dalej pokusim ziskat titul majstra slovenska :D
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Jaka budova dalej? :D vsetci budeme pokial viem v jednej HALE N..ci ich bude viac??..jo cital som ze budes tam tiez,tak isto aj ultra z Ciech.Ja na pohar nemyslim lebo budu tam ine kusky a ktore chodia len na zrazy..ale tak daco este doladil som nech to neni take chude..hlavne mi ide o vylet a atmosku :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od kovvalsky »

ja nesutazim v tuning battli ale v easce a ta ma prenajatu budovu vedla vasej my tam mame tiez finale v sq ale aj dbl ale o tom ze tam ide niekto z chalanov z ceska nemam pari myslim ze tam bude klasika forgac hluchan hederik
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

hmm Easco..to prvykrat pocujem..ani som nevedel ze este nejaka dalsia sutaz v inej hale bude...len z tuning battle som bol osloveny,a ako bude pomenovana hala a ake su tam podmienky a to je vse podelene?To dbl by som siel do toho aj ja..ale tak s autom premavat hore dole urcite nebudem moct..a ty chalani to je jasne ze tam budu..hlavne Forgac..to s tym som pocital
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od kovvalsky »

easca je europska sutaz v autohifi ked chces sutazit musis sa zucastnit aspon 3 kvalifikacnych kol aby si mohol ist na MS slovenska minuly rok tam bolo ms europy v easca tento rok to je v talianskiu ale bohuzial je to totozne ako nitra tak tam nemozem ist a ovsem pokial sa bavime o ms europy musis sa tam kvalifikovat cize byt 1 alebo 2 na slovensku inak blihsie info si nastuduj tu je to tam aj po slovensky http://easca.de/" onclick="window.open(this.href);return false;
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Aha jasne..pozriem sa,cize cisto len o hudbe? No ja kolko krat som chcel pomerat hudbu na zrazoch..bud som nestihol kvoli lejaku,ci zasiel neskoro,raz mi namerali nejakych 137db ale to som mal poladene len tak aby bolo.Potom som troska poladil zosik..no som sa k dalsiemu meraniu nedostal.Cize koniec koncov kde budes mat auto vystavene v ktorej hale?

Takze slubena novinka na ktorej som pracoval par dni..troska som to prekopal v motorovom priestore..,nazivo to vyzera celkom fajn :)

Obrázek
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Matto »

- to víko si mohol radšej skúsiť vyleštiť, príp. akorát sa jedno leštené predávalo na bazosi. Pekne by to ukázalo spolu s tým saním a rozperou. Ale tie koženné návleky sú super :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Viko mam este jedno doma,kupil som za 10E od chalana kvoli tomu ze ho vylestim a ak bude hotove len prehodim,nech auto nestoji doma,ale uz nestiham tak zatial takto.Dal som si poslat cez jedneho aj kotuce,pasty takze caka sa. 8)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od diablik »

Tak Erik...je to velmi pekne punto...vela prace mas za sebou...kedze som kupil tiez tu 1.2ku,tak mam velku inspiraciu od teba....v jednoduchosti je proste krasa
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“