HELP - Demontaz operek na prednich sedadlech

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Sfing
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 05 zář 2005, 12:29
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Sfing »

lacin píše:Vy se s tim moc serete. Proste to rafni do pazory a zalomcuj s tim a skubni nahoru a to by bylo, aby to neslo. Uz sem to tak na dvouch puntech vyrval... Jestli ste z okoli Brna, ja vam to vyrvu aji se sedackama.
:lol: :lol: :D

Tak to uz hej... Mozes si otvorit domacu dielnu.. a budes na tom dobre zarabat.. Si zober kolko je Puntikov v CZ.. :D
Reklama
 

luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

tak já dopředu potahy nemusím dávat
:wink:
dávala jsem jen dozadu,tam je to v poho,až na to odšroubovávat tam těch asi deset šroubů kufrovýho koberce
Solda
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 28 lis 2005, 23:23
Bydliště: Brandejs

Příspěvek od Solda »

tak to je škoda že nejsi někde poblíž,já bych tě pozval,taky mi nejdou ven :lol: mam potahy už asi rok ale doma.... :?
Solda
.káca
Fiaťák
Příspěvky: 137
Registrován: 11 zář 2006, 17:45
Bydliště: Dačice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .káca »

Na sedačce ze zadu tak 5cm od vrchu je plastík s pružinkou,něco jako segrovka.stačí to nahmatat oběma palcema zmáčkout co největší silou a druhej ji jenom vytahne na horu.de to pěkně.štelovat se nedají,trochu to nedořešily ale de to.
.káca
Fiaťák
Příspěvky: 137
Registrován: 11 zář 2006, 17:45
Bydliště: Dačice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .káca »

Už sem to tady psal.je to v tom starším tématu.Při nejhorším se ze spodu musí vyndat ty origo potahy a rukou to tam nahmatáš ihned.Pak uz je to brnkačka.Akorád to trochu nedali že se nedá naštelovat ta vejška. :!:
b@fi
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 12 kvě 2006, 20:13
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od b@fi »

Takze pani ak mate PUnto vyrobene okolo roku 98 tak potom postup je nasledovny::::
...ziadne sklbanie a trhanie a stlacanie.....jednoducho chytite tie tycky do ruk|pre tych silnejsich| :D alebo do kliesti cez nejaku handru a POOTOCITE o 90 az 180 stupnov ...smer proti hodinam...ale nemusi to byt pravidlo!!! ...proste to len ototcite jednym alebo druhym smerom...a mate to vonku 8) ...inak dobry lockovaci mechanizmus!!!
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

b@fi píše:Takze pani ak mate PUnto vyrobene okolo roku 98 tak potom postup je nasledovny::::
...ziadne sklbanie a trhanie a stlacanie.....jednoducho chytite tie tycky do ruk|pre tych silnejsich| :D alebo do kliesti cez nejaku handru a POOTOCITE o 90 az 180 stupnov ...smer proti hodinam...ale nemusi to byt pravidlo!!! ...proste to len ototcite jednym alebo druhym smerom...a mate to vonku 8) ...inak dobry lockovaci mechanizmus!!!
Supeéééér :!: :!: :!: :P :P :P
to šklbanie sa mi moc nepozdávalo!! :shock:
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
b@fi
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 12 kvě 2006, 20:13
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od b@fi »

jj.....tiez uz ma to nebavilo sklbat,tahat a rezat potahy...jednoducho som isiel do Fiatu a tam mi toto poradili....a je pokoj. :)
martondra
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 22 led 2009, 15:16

Nasazeni Potahu

Příspěvek od martondra »

Ahoj.Koupil jsem si univerzal potahy a mam problem.Nevim jak mam sundat na prednich sedackach operky hlavy.Nemata nekdo zkusenost.Diky.
Mam Fiat Punto R.V.2001 3Dverak
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“