Zrkadlenie palubnej dosky v prednom skle

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Aj MK2 sa leskne, ale problem s tym mam len ked idem cez les, a svieti cez stromy slnko.. vtedy je to fakt divocina.

Ohladom clony.. MK2 to ma dost sproste vyriesene, bud ju dam ku sklu (a nic mi nepomoze), alebo ju viem dat kolmo a vtedy mi zavadzia.. potreboval by som nejaku polohu medzi :lol:
Punto MK2 1.2 8V ELX
Reklama
 

LOjzin1
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 05 črc 2007, 18:49
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LOjzin1 »

Dohy píše:nevim jak to mate vy ... ale ja ji PRELAKOVAL a pak jeste pro lesk vzal bezbarvim lakem a proti slunku uplne v pohode fakt
Cao,
no jakym lakem, matnym? Nebo si dělaš kozy, :? leskem to musí byt ještě horší........ :wink:

LOjzin1
Fiat Punto 1, 1,7TD ELX
Intercooler
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 25 pro 2006, 14:43
Bydliště: 4000-5000 RPM

Příspěvek od Intercooler »

Myslim ze cernej lak by pomoh, prece jenom cerna by mela pohlcovat svetlo ne? 8)
Punto 1.7 TD60 - Obrázek
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

No nevím jak vy ale já mám v horizontu silnice přesně rozhraní odrazu takže protijedoucí auta vidím dost pozdě.
Měřím 185 :D
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Arrow79 píše:Ohladom clony.. MK2 to ma dost sproste vyriesene, bud ju dam ku sklu (a nic mi nepomoze), alebo ju viem dat kolmo a vtedy mi zavadzia.. potreboval by som nejaku polohu medzi :lol:
Jo tak toto mi na tej clone tiez vadi...v Mazdicke som si mohol dat clonu ako bolo treba, ale tuna su tri polohy: u stropu, kolmo, u skla :roll:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

majki píše:
Arrow79 píše:Ohladom clony.. MK2 to ma dost sproste vyriesene, bud ju dam ku sklu (a nic mi nepomoze), alebo ju viem dat kolmo a vtedy mi zavadzia.. potreboval by som nejaku polohu medzi :lol:
Jo tak toto mi na tej clone tiez vadi...v Mazdicke som si mohol dat clonu ako bolo treba, ale tuna su tri polohy: u stropu, kolmo, u skla :roll:
u mk1 to mam taky jen na 3.
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

ja mam tak cca 170
Uživatelský avatar
Kačík*
Fiaťák
Příspěvky: 128
Registrován: 16 dub 2007, 13:41
Bydliště: Trnovany u Litoměřic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kačík* »

marty3d píše:
majki píše:
Arrow79 píše:Ohladom clony.. MK2 to ma dost sproste vyriesene, bud ju dam ku sklu (a nic mi nepomoze), alebo ju viem dat kolmo a vtedy mi zavadzia.. potreboval by som nejaku polohu medzi :lol:
Jo tak toto mi na tej clone tiez vadi...v Mazdicke som si mohol dat clonu ako bolo treba, ale tuna su tri polohy: u stropu, kolmo, u skla :roll:
u mk1 to mam taky jen na 3.
chmmm kéž by...mě ta mrcha drží jen u skla a to je veeelmi nepříjemný...
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No z konstrukcniho hlediska ma polohy jenom tri. Vevnitr je jenom pero, ktery svira ten cep, na kterym se to otaci a ten je tvarovany jako valec se zbrousenyma dvema stranama. Cili aretace jenom u stropu a uplne u skla. V poloze svisle to drzi samo, nema se kam hybat... :-) Ale me drzi kdekoliv. ;-)
Hustokrutost
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Jo to mě taky
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Příspěvek od Matto »

tiež by ma zaujímalo to lakovanie palubky,hlavne čím?ako?za koľko? a prípadne dajake fotečky,neviem či je to dobrý nápad,predsalen,palubka je vystavená dosť velkým teplotám,tak neviem či by tam tá farba držala. :?:
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

A lak auta neni vystaveny vysokym teplotam? Lakuje se klasickym lakem na karoserii, akorat je treba (nevim, jestli to dohator takhle delal) dat zaklad na plasty, potom plnicem, prebrousit a potom nalakovat lakem. Vyber je na tobe. Je to jednoduchy.
Hustokrutost
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

Matto píše:tiež by ma zaujímalo to lakovanie palubky,hlavne čím?ako?za koľko? a prípadne dajake fotečky,neviem či je to dobrý nápad,predsalen,palubka je vystavená dosť velkým teplotám,tak neviem či by tam tá farba držala. :?:
zaklad na plasty, potom plnicem, prebrousit a potom nalakovat lakem.
rozmetal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 244
Registrován: 14 led 2007, 15:27
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rozmetal »

lakoval jsem interier na jaře a taky jsem se bál, že přes léto se to začne loupat nebo praskat,ale všechno je ok. a to jsem auto nikam neschovával do stínu, takže se slunko mohlo hezky vyřádit.
můj postup: obrousit, odmastit, základ na plasty, plnič, 2-3 vrstvy barvy( u mě modrá metalíza), 2x bezbarvý lesklý lak.
Punto 85 1,2i 16v je na prodej
http://rozmy.rajce.idnes.cz/8.4.2008/
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

rozmetal píše:lakoval jsem interier na jaře a taky jsem se bál, že přes léto se to začne loupat nebo praskat,ale všechno je ok. a to jsem auto nikam neschovával do stínu, takže se slunko mohlo hezky vyřádit.
můj postup: obrousit, odmastit, základ na plasty, plnič, 2-3 vrstvy barvy( u mě modrá metalíza), 2x bezbarvý lesklý lak.
jen interier doplnky nebo cely introš ?
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“