Nestvítí středový panel

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Příspěvek od PuntoRacer »

abusacek... dakujem za foto...vyzera to fakt velmi dobre;)
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Reklama
 

Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JardaK69 »

Take se pridavam, vypada to fakt pekne :wink:
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

JardaK69 píše:Jak mas prosimte uchycenou tu manzetu na te radicce??? originalnim rameckem co je do nej ta manzeta?? a pres nej mas ten tuningový vyleštěný?? Jak to prosimte mas??Dik za odpoved..
Ten původní rámeček byl z Octávky a nepasoval tam. Tak jsem tu původní rámeček vyndal a do toho kovovýho leštěnýho jsem dal oboustraně lepící pásku a vlepil to tam. Pak je to celý přišroubovaný k tomu panelu.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JardaK69 »

abusacek píše:
JardaK69 píše:Jak mas prosimte uchycenou tu manzetu na te radicce??? originalnim rameckem co je do nej ta manzeta?? a pres nej mas ten tuningový vyleštěný?? Jak to prosimte mas??Dik za odpoved..
Ten původní rámeček byl z Octávky a nepasoval tam. Tak jsem tu původní rámeček vyndal a do toho kovovýho leštěnýho jsem dal oboustraně lepící pásku a vlepil to tam. Pak je to celý přišroubovaný k tomu panelu.

Aha, takže ten původni ramecek co je na stredovym panelu co drzi tu manzetu, tam uz vubec nemas, a na ten kovový leštěný jsi zespodu dal tu oboustranou pasku a prilepil na nej tu manzetu, a prosrouboval temi srouby k stredovymu panelu??takhle to mas???..
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

JardaK69 píše:
abusacek píše:
JardaK69 píše:Jak mas prosimte uchycenou tu manzetu na te radicce??? originalnim rameckem co je do nej ta manzeta?? a pres nej mas ten tuningový vyleštěný?? Jak to prosimte mas??Dik za odpoved..
Ten původní rámeček byl z Octávky a nepasoval tam. Tak jsem tu původní rámeček vyndal a do toho kovovýho leštěnýho jsem dal oboustraně lepící pásku a vlepil to tam. Pak je to celý přišroubovaný k tomu panelu.

Aha, takže ten původni ramecek co je na stredovym panelu co drzi tu manzetu, tam uz vubec nemas, a na ten kovový leštěný jsi zespodu dal tu oboustranou pasku a prilepil na nej tu manzetu, a prosrouboval temi srouby k stredovymu panelu??takhle to mas???..
ano přesně tak
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JardaK69 »

Děkuju budu se Tebou inspirovat:)..
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“