Nestvítí středový panel

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Alek
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 20 srp 2007, 07:37
Bydliště: Kladno

Nestvítí středový panel

Příspěvek od Alek »

Ahoj, prsosím jak se dostanu na žárovky u středového ovládacího panelu, větráků, ovl. teploty, apod., celý panel vůbec nesvítí...jaké žárovky si mám připravit na výměnu...díky za info...!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buchtič »

Panel odděláš tak, že vyšroubuješ imbusy. Jeden je pod prostředním knoflikem(ten normálně sundáš) regulace rychlosti topení a další dva vespodu toho panelu (nad rádiem).
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
corleone
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 271
Registrován: 07 led 2008, 19:41

Příspěvek od corleone »

Žárovky jsou tam bezpaticové 1,2 W, myslím 2.
Punto 55S Mk I
Graun
Znalec
Příspěvky: 683
Registrován: 03 zář 2008, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Graun »

Pokud mas MK2 tak zadny knoflik sundavat nemusis. Pouze staci odsroubovat dva imbus (vel.3) sroubky, ktere jsou nad odkladacim mistem pro poharky. Pak to staci jen s citem vytrhnout ven, je to na takovych perkach zacvaknute.
Dneska jsem to delal a vsech pet zarovek jsem musel vymenit - 4ks pro ovladace a 1ks pro zapalovac.
F/I/A/T MAREA WEEKEND 1.6 16V ELX 7/1998 76kW
F/I/A/T PUNTO 1.2 8V ELX 11/1999 44kW (MK2)
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

panel

Příspěvek od JardaK69 »

Caute, dostal jsem od svagra stredový panel do puntika a dnes jsem ho tam namontoval, vse uplne super...:)..akorad jsem se chtel zeptat jestli se da vymenit ta cast panelu jak se tam dávají kazety do radia za neco jineho???Protoze mam radio na CD a ten mechanismus na kazety je mi tam zbytecny....a druhá otazka, chybi mi tam ten ramecek co drzi manzetu radici paky, na vrakaci ho nemaji....tak ho shanim...nevíte kde ho jinde sehnat???
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: panel

Příspěvek od abusacek »

JardaK69 píše:Caute, dostal jsem od svagra stredový panel do puntika a dnes jsem ho tam namontoval, vse uplne super...:)..akorad jsem se chtel zeptat jestli se da vymenit ta cast panelu jak se tam dávají kazety do radia za neco jineho???Protoze mam radio na CD a ten mechanismus na kazety je mi tam zbytecny....a druhá otazka, chybi mi tam ten ramecek co drzi manzetu radici paky, na vrakaci ho nemaji....tak ho shanim...nevíte kde ho jinde sehnat???
Tak určitě se dá vyměnit za klasickou schránku. Na vrakáči určo bude. Ten rámeček na manžetu bych neřešil. Já tam mám našroubovanej kolem dokola chromovej a vypadá to luxusně.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Příspěvek od PuntoRacer »

abusacek...mohol by si prosim prihodit foto ko to vyzera s tym chrom ramcekom? tiez rozmyslam ze ho kupim ale chcem najprv vidiet ako to vyzera..dakujem;)
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JardaK69 »

a jak vypada ta klasicka schranka misto toho mechanismu na kazety??? Ja vubec netusim co by mohlo byt misto toho???? Take premyslim ze koupim ten chromovy ramecek, ale nevim jak tam na nej upevnit tu koženku...nemás nejake foto jak to vypada co tam mas ty????
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Příspěvek od PuntoRacer »

ja mam stredovy panel bez toho supliku na kazety..a miesto toho je tam len taka akoby policka...
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JardaK69 »

Ahaa tak ju musim nekde sehnat..!!..nepotrebuje nekdo na vymenu zasobnik na kazety misto te policky???:):)...
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zokot »

máš foto?
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

Já nafotím ten rámeček a tu manžetu.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JardaK69 »

dnes jsem si tam dal ten ramecek, ale je to nanic...sice to vypada hezky, ale nejde tam uchytit na nej ta manzeta...takze musim sehnat originalni ramecek do ktereho se pridela ta manzeta:/.
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

PuntoRacer píše:abusacek...mohol by si prosim prihodit foto ko to vyzera s tym chrom ramcekom? tiez rozmyslam ze ho kupim ale chcem najprv vidiet ako to vyzera..dakujem;)
Hoj tady máš foto té řadičky s rámečkem na středovým tunelu. Jinak mám řadičku z Octávie 2 Elegance, tak to vypadá zase líp :-)

Obrázek
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JardaK69 »

Jak mas prosimte uchycenou tu manzetu na te radicce??? originalnim rameckem co je do nej ta manzeta?? a pres nej mas ten tuningový vyleštěný?? Jak to prosimte mas??Dik za odpoved..
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“