MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

napis im mail,maju ho na stranke,popripade je tam cennik nanho klikni a mozno z neho vyndes
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od PuntoRacer »

ta WRC strieska je presne ta ista ako ma v KE cierne Punto GT od Abartha
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

jak som stahoval obe obrazky tej WRC striesky do PC..tak jeden bol pomenovany ze Abarth,takze moze byt to pravda,..nevravim ze nepaci sa mi,mozno aj by som donej siel..popripade ak by si chcel aj ty ju..mohli by sme sa dohodnut ze objednam dve kusky a postovne mozno budeme mat zdarma ,alebo na polovicu..ak by som sa rozhodol napokon prenu a by si ju chcel
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od PuntoRacer »

toho roku uz nekupujem nic na auto...vela penazi som dal inde teraz...ale nabuduci rok pred jarou urcite ano
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
makyna01
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 10 kvě 2009, 09:39

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od makyna01 »

ahojky tak sem nafotila ty světla, tak snad ti to nějak pomůže, kdysi sem taky zkoušela ty vystouplý světla, ale nějak sem si na ně nemohla zvyknout, sou to takový kanony.
Přílohy
světla-chrom.jpg
světla-chrom.jpg (159.6 KiB) Zobrazeno 4027 x
svetla-black.jpg
svetla-black.jpg (255.51 KiB) Zobrazeno 4027 x
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

makyna01
diky,pekne ze si nezabudla :),,ja som pocul tu na fore od Katy..ze ten uplne spodny kruzok sluzi ako hmlovka,je to pravda?Ako tak pozeram na tu fotky posledne tri..tak ked svietis svetlami normalne asi zrejme svieti iba druhy kruzok od hora? a ak dupnes na brzdu sa rozsvieti aj ten uplne spodny?
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Tak po tych vselijakych infach o prednych svetlach a zadnych som sa rozhodol ze ani do prednych ani do zadnych nepojdem,dovod taky ze ak mam dat za predne tych 4500sk+ziarovky+dat nastavit..a budu len o vyzore..a lepsie svietit nebudu tak to moc nedava zmysel,a zadne svetla tiez riadne drahe su..a aj co som sa onich dozvedel nejake to info tak ma nejak nepotesilo,,
Puntoracer ma uz dlhsi cas ockuje za sportovy podvozok,a i ked som mu vravel ze na nase ulice..a do takeho auta starsieho ako punto je ze skoda penazi..tak som po premyslani..zacal uvazovat vazne ze donho pojdem,,nebude to nastavitelny ale iba sportove pruziny..otazka bude este o znizeniu..o ake sa rozhodnut..aby mi to nedrelo falce a bolo to decentne..a hlavne kedze mam kola 185/60 R14,,rozhodol som sa pre podvozok aj kvoli vzhladu ze auto lepsie ukaze..a zaroven aj kvoli rozmeram kolies ,lebo davnejsie sme boli 4 ludia v aute..a kufor nalozeny a ak trocha somnoiu popruzilo tak uz mi vzadu sa dreli vnutorne podblatniky..tak aby aj tomu som zabranil,takze pokusim sa zohnat co najviac rad ake by bolo fajn znizenie do mojho puntika aj s tyma rozmermi kolies..a verim ze do vianococh bude to na punte :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Matto »

tak ten podvozok Ti schvalujem :D , tiež chcem do neho po novom roku isť a tiež mám kolesa 185/60R14 tak sa aspon budem mat od koho inspirovať, príp. poradiť.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Budem sa tesit ak ho budem objednavat-kupovat..ale oto viac este tesit ak si vyberiem ten spravny..co sa tyka predneho a zadneho znizenia.,dufam ze nekupim nejaky a zistim ze mi to dre pri pruzeni alebo podobne..lebo potom ho mozem zahodit :?
Matto
Kedze vravis ze mas taky rozmer kol ako ja,,tak mam otazku ci mas vzadu podblatniky? ak ano a bol si nekedy nalozeny nedrelo ti one koleso?
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Matto »

podblatniky mam a nedrelo to este nikdy :wink: , a to už som bol zopár krát fakt nadoraz naložený :D
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

hm tak ty asi tie svoje vzadu mas asi zrejme od vyroby ze? lebo ja som dokupoval dozadu,lebo mal som iba vpredu,a tak tie dozadu co som dokupoval mozu byt inac vypukle a trocha iny tvar..preto mozno aj viac ku kolesu su vypukle
Naposledy upravil(a) HIISS dne 29 říj 2009, 23:48, celkem upraveno 1 x.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Katy »

dala bych snizeni 40mm dopredu pouze... protoze zadek pri 40mm sedne dost, vic jak predek.
nebo jestli se dela 40/20,, tak to, kdyz si uz suchnešplne nalozeny bez podvozku.
akorat nevim jestli to neni skdoa investice na bezne jezdeni.
jinak k tem zadnim svetlum jeste : vzadu ta parkovacka je dvouvlaknova, takze pri brzde se rozsviti jeste vice.
a predni svetla jsou sice na paradu ale i na vylepseni svetelnosti..ale kdyz se ti nechce ;)
vis, kdyz to tak ctu tvoje myslenky a nazory, tak nevim jestil ma u tebe smysl do neceho jeste davat penizky, jestli uz to nestaci jak to mas.
nebo bych treba se zamerila na interier.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Katy
o svetla som zaujem mal ,rozmyslal som predne alebo zadne,,slo mi ziskat najviac infa onich,,ale ak sa dozviem ze su nic moc..tak clovek olutuje dat do toho vacsie investicie len preto aby ich tam mal na okrasu,vela doplnkov su na okrasu ale su aj za ine peniaze..a taketo svetla maju sluzit viac jak seriove,a nieto este aby som donich daval xenony..preto som od nich dal ruky prec..a radsej dam do niecoho rozumnejsieho co viem ze mi to da viac za tie peniaze ako mohli napr: tie svetla..a takymto sposobom rozmyslaju si myslim viaceri ludia a nelen ako ja..ci to uz zarabajuci alebo student ako ja.
A tym ze som zistoval info onich na fore ale aj inde,tak je to vzdy lepsie ako nieco kupit a potom olutovat
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Katy »

nemusis se opakovat, ja ctu... a vsak informace je potreba ziskavat, proti tomu jsem nic nepsala, ale mam na mysli ze otazka je co vse za upravy pro tebe ma vyznam vis.
jestli treba koupis jen pruziny, a nechas serie tlumice tak ti dlouho nevydrzi - tlumice, takze to chce rovnou podvozek... a to taky neni za par tisic.
a pokud jsem dobre postrehla tak auto mas dosti vytizene.
takto jsem to myslela... napřiklad.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Nad tlumicami som myslel lenze ak mam kupit znackove tlumice tak mi to nedava vyznam..staci mi neznackove a zozenem ich taktiez nove a ovela vyhodnejsie..tlumice zatial mam dobre..ak odidu predne alebo zadne tak sa kupia a vzdy ma vyndu lacnejsie predne aj zadne spolu ako by som kupil pruziny s tlumicami od weitec
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“