MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Vdaka za pochvalu ..som velmi rad ze uz je to pojazdne..a verim ze nic sa uz nestane,kapotu nechavam bez znaku nelepim tam nic,vyzera to uhladnejsie ako pisete.
Pepo ma prezradil respekt. som sa prezradil aj sam kedze na fore mam inzos ohladom okna,mam v ponuke stresne manualne ze mi ho vymontuju z punta aj s tapacirom dodaju atd, za 30E,cena je v pohode,chcel som prv elektricke..ale s montazou by to bolo zlozitejsie..a tak skor asi manualne,aj tak je vidiet len manual.v puntach.Akurat problem je ten ze nemam sajnu co sa tyka mechanickych casti co vsetko ma to mat,moze mi to nejaky chalan zaslat aj ukazat predtym na fotke no nebudem mat tusaka ci nieco tomu chyba,az potom zistim nebudem vediet nejaku chybajucu cast zohnat..tak bude problem..preto ak vobec do toho pojdem este zvazujem akou cestou ci to riesit nejakych univerzalnym..a dojde mi to viem ze na isto so vsetkym co je treba..aj sablona vykres rozmery..alebo sa dat do originalu ale s pomeranim to b ude horsie a bohvie ci to pride so vsetkym.Kazdopadne niektory ma od toho odradzaju ze to bude tiect,alebo ak zle poemram co potom,ci ine dovody..je to skor imidzovka..po praktickej stranke podla mna az tak ucinne nie ale prijal by som nejaku zmenu..kolega v praci kupil od znacky appi od nejakeho chalana co predaval na b azosi univerzalne uplne nove..namontoval a je spokojny..akurat ze to jeho sa vyklapa iba na mieste,tie original puntacke niektore aj vysuvaju sa dozadu tzv. druha poloha
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od pepaxx »

práve vôbec si sa neprezaradil..
ale tiež riešim takúto vec a ked si povedal že ideš lakovať strechu a niečo ti pribudne bolo mi to jasné :-)

k tomu oknu všetci si to nevedia vynachváliť

ja som zvolil origo...moja predstava bola že namontujem, vyrežem dieru a basta
ale nie je to tak...ja práve chystám veci na preváranie celej strechy lebo čo som pozeral tak je tam jedna výstuha ktroú moja strecha nemá ešťe že mi poslal matto nejaké to foto
stechu som zohnal za 40 elektrickú takže neriešim...chlapík mi to prevarí za 20 aj ked sa mu čudujem roboty je to poprdeli ale bude to origo tak snád

videl som na jednom punte univerzálku a pokial nechceš meniť strop ako ja tak si mislím že to je lepšie riešenie vyrežeš dieru a basta akurát že tam asi nebudeš mať tu žaluziu čo sa schováva do stropu ale tak to je detail
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Pockat pre prehlad nech som v obraze kedze uvas v TN ci pri dome je punt ako mravcov,rec je o tom cervenom co mas..ze ides dorabat stresne? a sa ti podarilo zohnat elektricke?Umna zatial je to take 50/50 prijal by som nejaku zmenu..doplnok kedze nejaku zaujimavu vybavu nemam dokopy nic..akurat tej dorabky sa bojim atd ako sadne,kamos ako vravel mi nech radsej si kuoim univerzalne a mam naisto v baleni vsetko co treba..aj sablonu atd..ako ked niekto z inzosu posle mi nieco a neviem co vsetko tomu chybat bude..a pri montazi sa chytat za hlavu budem
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
gogo2
Fiaťák
Příspěvky: 97
Registrován: 11 čer 2010, 21:22
Bydliště: Bytča

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od gogo2 »

Ja mám univerzálne, ktoré sa zasúva ponad strechu podobne ako na origo na mk1, zatiaľ žiaden problém (akurát cez zimu trochu vŕzga sklo o tesniacu gumu, ale keď to namastím, tak prestane), už beží tretí rok čo ho mám. Všetko sme v pohode urobili s bratom doma na dvore za 2 hodiny a to sme sa nikde nenáhlili (miliónkrát vymerané podľa presnej šablóny, fotenie vŕtania 1. diery do strechy atď. :D :D ). Jedna vec, čo mi trochu vadí je, že je manuálne...
Punto II Sporting 1,2 16V
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Kde si ho kupil a nove? ked tak daj mi odkaz do sz..popripade posli aj foto z prace..a ako sluzi ked je otvorene..rozne jeho polohy atd..na pal.erik@centrum.sk diky :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od pepaxx »

nazdar...tak origo strechu sa ani nepokúšaj štelovať do pôvodnej škrupiny dnes som zhodil z mojej novej strechy tapacíť a tam kde je vsunuté okno je to origo prelisované dolu, a po obvode je taký celý plech na ktorý sa strecha šrobuje...čiže podla môjho názoru origo okno našrobovať do auta bez okna je asi nereálne...asi skôr univerzál...

ja som včera začal makať na odvrtani škrupiny a za 1 hod som možno tak v polke :-)...ale už teraz sa teším na výsledok
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

tak tak aj ja som dosiel k takemu rieseniu,origol mali taky falc..do ktoreho zapadlo okno.tzv vanicka..cize skor univerzal..pozeral som po oknach ako holandia pekne funguju je ich viac variant..podla toho sa aj cena odvihja ale take solidnejsie sa kruti nove okolo 350e a to je dost tolko nedam...nasiel som od ruky webasto jeden chlapik to predava z dalsej ruky,povodne to bolo na felici,sa okno vyklopi..tolko co mu staci aby sa vysunulo nad strechu dozadu,je elektricke akurat nema roletku...no dava to za smiesnych 50E cize budem musiet pouvazovat lebo zatial nic ine som nenasiel
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Servus-te som sa zabudol pochvalit..v pondelok som bol na STK..kedze tento piatok mi uz konci..nieje nato cakat.
Obrázek

Obrázek

Vysledok? Vysiel som vonku az s velmi dobrym pocitom, bola to pre auto troska taka hodina pravdy nakolko len nejaky ten tyzden tomu co sa dalo dokopy po facke ktoru mojou vinou dostalo.Vosiel som dnu..taky starsi pan a vravi mi pekne punto..pozrel otacky,vypary,povinnu vybavu,svietenie( na velke prekvapenie na xenony ani necuchol..ktore som sa rozhodol nechat..nehovoriac otom ze v hale a v tej tme pekne do modra provokovali :D,pre pripad som mal ziarovky na zadnych sedackach) pozrel pruzenie,brzdy..jedine co mi vytkol je zadna lava brzda ze ucinnost je ovela nizsia ako na pravej strane..ze zrejme nieco zaseknute tam bude ci spina alebo valcek..hoci maju 2r kupovane nove..vosiel pod auto a hned konecne fiat ktoremu olej netecíe,tu nemam co pozerat vidim ze sa starate,vsetko natrete podvozok vyfuk bez hrdze..idem Vam po papiere,po nejakej chvily donesol..este sme troska prekecli o autach,siel som pred zaverecnou a posledny prec..este asi 2x sa zopakoval ze pekny Fiat,ze boli tu rozne fiaty ale v takom stave ako ten moj este nemal,nehovoriac o inych autach v takom veku aby v takom stave boli..velmi sa mu pacil co ma potesilo..krajsi den som si nemohol priat,brzdu som este nepozrel..snad zajtra pozajtra..inak spokojnost :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Banshee »

Pekne Erik,fakt dobre ti to spravili no a s tymi xenonmi sa cudujem,asi mal pan dobru naladu,potom musis povedat kde si bol na STK nech idem aj ja tam :lol: Stresne nakoniec nedavas,ci ako si sa rozhodol?
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Stresne som este nezahodil ..chcel som povodne original ale to bolo robene tak ze strecha mala taku ako vanicku falc..nanho a to tazko spravim,cize do uvahy pripada najskor nejake univerzalne..mam vo vyhlade webasto jedno za slusnu sumu 50e no co ma troska odradza ze je uz z dvoch ruk..a ram malo striekane zrejme po dodriapani ako aj pisal majitel odhadujem po prvom vyberani tak neviem sa rozhodnut ..je elektricke co ma tesi..zas nema roletku asi by som to musel riesit nejakou tmavou foliou nan z vnutra..uvidim..musim sa rozhodnut
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
M@tuz@lem
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 18 čer 2010, 14:52
Bydliště: Košický Domorodec

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od M@tuz@lem »

Tak Erik od tvojho incidentu co sa stalo som vedel na 100%, ze pojdes do opravy aj keby neviem co a vysledok navratil si mu svoju tvar ba az omladom (stary pan) :) kalap dole
Black WidoW MK1 1.2 SX 60 44Kw daily car
S14a In progress
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Ahojte..koniec leta sa blizi tak sa snazime zucastnovat zrazov co to da..co sme nestihli ine dobiehame :) tak nieco pridam
Svidnik 2013

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Rozhanovce 2013 tento vikend:

Obrázek

Rozhodli sme sa 1 krat .s citronom za 4a pol roka co ho mam po svojej ruke zasutazit v taliansko-francuzskej scene o najkrajsie auto a dopadlo to takto:

Obrázek

+ nejaka kozmetika k tomu...cize velmi potesilo :)

Koniec koncov viem ze auto ktore zazilo ranu v juny..a sa tak z casti druhykrat narodilo..riesenie a smer ktory som zvolil bol spravny..a dnes sa tesime spolu dalej :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
catavn
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 01 zář 2013, 11:36

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od catavn »

hi. Nice.
i have same model SX60 but in 5doors, your sx looks well.
Photos from interior?
greetings from romania!!
Fiat Punto SX60 / 1.2 / 44KW / hatchback
Uživatelský avatar
PunTUN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 24 lis 2010, 11:15

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od PunTUN »

(ne)jedna zrazová :wink:
Naposledy upravil(a) PunTUN dne 06 zář 2013, 12:33, celkem upraveno 1 x.
FIAT PUNTO CABRIO
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

uuu kamo ..parada..tak ako posles vsetky na maila(v plnom rozliseni samozrejme..kedze mam v plane aj plagat do garaze spravit :D :) ) len ci to mail zvladne,alebo to zrarujes -zbalis a upnes nekam a stiahnem??
Okrem toho uz mas upravene aj ostatne fotky zo zrazu..tiez by som rad videl ;-)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“