AUDIO: Vyjmutí kaslíku pro rádio

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
jerry
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 26 úno 2009, 22:17

AUDIO: Vyjmutí kaslíku pro rádio

Příspěvek od jerry »

Na Pandě mám přípravu pro autoradio. Správně jsem pochopil, že se musí před montáží vyndat spodní kaslík uprostřed přístrojovky. Ale ty příchytky uvnitř nahoře se musí zmáčknout nebo naopak vyhnout? Nějak mi to nejde a nechci to řešit silou. I když ta zvládne všechno, ale co pak? Máte s tím někdo zkušenost? A musí se před nasunutím autoradia do konektorů odpojit baterka? Díky za info a zdravím.
Reklama
 

jerry
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 26 úno 2009, 22:17

Re: Vyjmutí kaslíku pro montáž autoradia

Příspěvek od jerry »

Ahoj,radio namontováno:)) Pokud máte na Pandě přípravu pro radio, což pozná se většinou podle anteny na střeše, stačí vyndat dolní kaslík uprostřed palubní desky. Horní příchytky vyhnout plochým šroubovákem dolů a vytáhnout kaslík k sobě. Uvnitř jsou připravené konektor i anténa. Pak jsem raději odpojil minus pól na baterii. Do otvoru se zasune držák k radiu, pak se k radiu připojí konektor a anténa a radio zasune do držáku. Pak opět připojit baterii a už to maká. Pozor při odpojení baterie se vynulují hodiny a počet denních km. Radio je to Blaupunkt San Remo a hraje vzhledem k pořizovací ceně 2.000 Kč repro co jsou v autě k dispozici velmi dobře. Jasně, že to není Hifi, ale to v téhle kategorii nelze čekat.
Odpovědět

Zpět na „Panda“