Světlo v kufru

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Uživatelský avatar
Šaryk
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 11 bře 2009, 18:39
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Světlo v kufru

Příspěvek od Šaryk »

Ahoj jsme tu nový a Puntíka (rv2000) mám asi 2 týdny a jsem spokojen jen mám pár problémů:

1) nesvítí mi světlo v kufru ikdyz jsem přeměřil žárovku ta by měla byt OK a i její napájení (poté co jsem se uzavrel v kufru a pote jsem se snazil dostat ven což se povedlo :-D) je OK

2) padají mi přední stěrače z táhel motorku respektivě z těch kulových čepů

3) nevrací se mi klika dveří řidiče

4) jak můžu rozdělat P zpětné zrcátko tak abych se dostal za sklo?

5) je tu někdo z okolí Opavy který by mi s tím pomohl a i z dalšíma věcma jelikož bych se do toho chtěl trošku dostat a potřeboval bych nejspiš poradit

předem děkuji za odpovědi :-)
Přílohy
S6301091.jpg
S6301091.jpg (246.16 KiB) Zobrazeno 1985 x
ŠarykCZ
Reklama
 

Graun
Znalec
Příspěvky: 683
Registrován: 03 zář 2008, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Světlo v kufru

Příspěvek od Graun »

1) Jde Ti tam napeti? Pokud ano, tak mas spatny kontakt na zarovce nebo zarovka je spatna. Co vypinac, je ok?
2) Uz se to resilo, daji se bud svazat, vymenit nebo zrenovovat. Pouzij hledani :)
3) Chce to rozdelat a promazat. U mne se to taky stavalo, stacilo to takto udelat.
4) Zrcatko je nacvakle na tom drzaku telesa ve ctyrech mistech (v rozich). Musis opatrne ty pacicky odcvaknout a pak to pujde (nemam k tomu foto, ale po prohlednuti to pochopis). Jinak zrcatko jde odmontovat zevnitr, je tam plastova matice co drzi teleso zrcatka ke kastli (za tim krycim plastem a reprackem). Ja musel menit to prave, jelikoz ten mechanismus naklapeni (lankove tahla) byl pokazeny (cena 411,-Kc).
Obrázek
5) Urcite se nekdo najde, je tady dost "silencu" na foru :D
F/I/A/T MAREA WEEKEND 1.6 16V ELX 7/1998 76kW
F/I/A/T PUNTO 1.2 8V ELX 11/1999 44kW (MK2)
Uživatelský avatar
hanni
Fiaťák
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2006, 20:08
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Světlo v kufru

Příspěvek od hanni »

Co sa tyka prvej otazky, prave som to riesil aj ja..mas pravdepodobne chybny spinac, casta chyba a nielen u Punta. Treba vymetit cely zamok, co je na dverach kufra,samotny spinac sa vymenit neda,je sucastou zamku.
Fiat Punto MkII 1.2 8V, r.v. 2000
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“