Problem so sirenou.....

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
punto6s97
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 23 led 2009, 16:46

Problem so sirenou.....

Příspěvek od punto6s97 »

Ahojte vcera sa mi stala komicka vec,ked som isiel po hlavnej ceste a jeden manik mi vletel z vedlajsej na hlavnu a nedal prednost.Tak moja ruka isla reflexivne na volant,a co sa nestalo,moja horn nechcela prestat trubit,tak som rychlo auto odstavil,a chcel odpojit baterku.Zvuk to bol ako ked je svadva,vam poviem,riadne sme sa nasmiali..:-) Po chvili to nastastie prestalo,inak je na to nejaka poistka,ktoru treba vytiahnut?v pripade nudze.....Musel nejako preskocit spinac,alebo ja neviem ..:-) nestalo sa vam nieco podobne?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem so sirenou.....

Příspěvek od Vencapunto »

Asi se ti zasek spínač na volantu.Nám se to stalo před lety s žigulem.Jo je to sranda když to troubí a nejde to vypnout,každej kouká co se děje a ty běháš kolem auta který samo troubí :lol:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Graun
Znalec
Příspěvky: 683
Registrován: 03 zář 2008, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem so sirenou.....

Příspěvek od Graun »

Je to pojistka (20A) c.13. Vytahnes a je klid. :wink:
http://web.telecom.cz/rozsini/puntoMk1/elro.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
F/I/A/T MAREA WEEKEND 1.6 16V ELX 7/1998 76kW
F/I/A/T PUNTO 1.2 8V ELX 11/1999 44kW (MK2)
Uživatelský avatar
Tony56
Fiaťák
Příspěvky: 95
Registrován: 23 čer 2007, 21:12
Bydliště: Nový Jičín

Re: Problem so sirenou.....

Příspěvek od Tony56 »

Zdravím, už delší dobu mi netroubí klakson. Příští měsíc mi končí technická tak bych to potřeboval vyřešit. Když vyměním pojistku za novou, tak jde slyšet po zmáčknutí spínače na volantu, že relátko cvaká. Za pár zmáčknutí pojistka opět vyhoří. Když relé cvaká je opravdu dobré? Nevíte někdo v čem může být problém? Klaksony tam mám dva již z výroby a že by odešly oba najednou se mi moc nezdá. Předem děkuji za každou radu :idea:


:arrow: problém vyřešen oba klaksony byly vadné
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“