Kola z GP

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
scooter_x
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 12 dub 2009, 18:34

Kola z GP

Příspěvek od scooter_x »

Ahoj, chci se zeptat a případně poprosit o radu.
Mám nové Bravo 1.4T-Jet Dynamic, koupeno nové s 16" plech koly. Nyní jsem pořídil 16" alu kola původem z Grande Punta (název kol Halfpipe, 7 silnějších a 7 slabších paprsků na střídačku). Mám ale problém je na Bravo vůbec dostat. Rozdíl v ET v tom nehraje roli. Jde o středový kroužek na náboji kola, který se mi zdá asi o 0,1mm větší na průměr, než je vnitřní průměr onoho kroužku na diskách. Je něco takového vůbec možné? Setkali jste se s něcím takovým? Dával někdo z vás kola z GP na bravo nebo třeba i naopak? Přijde mi nesmysl, aby rozdíl mezi modely Fiatu byl vůbec nějaký, natož takhle miniaturní. Zkoušel jsem různá kola na různé náboje, je to všude stejné. Měli byste nějaký nápad?
Disky prostě nedosednou asi o milimetr na náboj kola, je tam vidět malinkatá mezera...
Dík
Reklama
 

durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola z GP

Příspěvek od durkovic »

zdravím, aha takže som si to prečítal a už asi viem o čo ide, v mojom prípade mali nové DEZENT disky o niečo väčší otvor pre náboj takže tam prišiel taký medzikus dodaný od výrobcu a sedí to ako šerbel na prdelke. Inač s tým nemám skusenosti, ked som to dobre čítal tak ty máš ten otvor na diskoch menší než by mal byť a disk ti nedosadne uplne. v takomto prípade by som tie disky vrátil, kedže na auto nesedia, alebo žeby bola ešte iná možnosť ? snad niekdo vie o tom ešte niečo viac...
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
ttmacik
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 14 bře 2012, 23:43

Re: Kola z GP

Příspěvek od ttmacik »

skús vymedzovacie krúžky, dajú sa kúpiť hliníkové abo plastové, ja mám DOTZ Kyalami 17 a pred tým ich mal kamarát na GP. I on musel dávať tie vymedzovacie krúžky z plastu a ja ich mám tiež z plastu. Brat na Lagúne má z hliníka. Celkom veslá príhoda sa nám stala, GP má 1,5 závit na šróboch a BRAVO má 1,25 čiže jemnejší.. no a kamarát mi tam narval tie veľké šróby z GP no a ztrhal mi závity na nábojoch, výmena nábojov s ložiskami 640€ :D že huups
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“